آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: پاسخ به تمام سوالات شما در ضمینه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری هارد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

anjoman1th

کاربر
2013-01-27
4
7
پاسخ : پاسخ به تمام سوالات شما در ضمینه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری هارد - انفورماتیک پارسه

سلام
من با برنامه ویکتوریا هار رو فرمت کردم.طبق دستور شما.ولی از 70 درصد به بعد پیغام
Block....................Error:Abrt میدهد.البته بجای ................. عددهای مختلف بگذارید.این نشان دهنده چیست ؟ وآیا این هارد قابل تعمیر است؟با چه برنامه ای میتوانم تعمیرش کنم؟
باتشکر

anjoman1th

کاربر
2013-01-27
4
7
پاسخ : پاسخ به تمام سوالات شما در ضمینه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری هارد - انفورماتیک پارسه

بر روی هاردی ویندوز نصب کردمو بعد از ریست شدن آخر کار دیگر ویندوز بالا نمی آید و یا بقولی ویندوز میپرد.
ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید

anjoman1th

کاربر
2013-01-27
4
7

ممنون برای جوابتون
ولی با این برنامه هم فرمت کردمو دوباره ویندوزو دوباره هم همین مشکل.با چه برنامه دیگری میتونم بهتر درستش کنم؟

damoon_b111

کاربر
2006-11-14
30
39

من یه مشکل اساسی با pc3000 که 2 سال پیش خریده بودم دارم و اون اینه که نرم افزار رو که باز میکنی وارد نمیشه و پیغام میده باید ریجسترش کنی.کسی میتونه راهنماییم کنه؟:nevreness:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان

سلام یک هارد اکسترنال 640 ADATA برام آوردند وقتی وصل می کنم تو MY COMPUTRE نشونش نمی ده ولی تو دیوایس مننجر هستش به نظر شما چطور می تونم درستش کنم باتشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان

سلام مشکل از MBR بود که با خود ویندوز حل شد حالا می خوام ریکاوری کنم به نظر شما ازچه برنامه ای برای ریکاری فیلم استفاده کنم در ضمن یکبار LLFهم شده.... باتشکر

samanshahed

کاربر
2010-12-07
108
427

سلام خدمت استاد گرامی
یک سوال داشتم

ایا شما ای سی های اسموت هارد هم واسه فروش دارین؟
کلیه هارد ها مخصوص سامسونگ

2241821

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-26
78
342
بله آیسی 8 پایه روبرد هست که eeprom و فایل بایوس یا همان فریمور در آن دخیره میشه. البته در هاردهای جدی.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز

سلام
تا الان خیلی برام پیش اومده که هارد از دستم بیافته و مجددا صحیح و سالم کار بکنه
ولی تا الان دو تا تجربه تلخ داشتم که با امروز شد سه تا
هارد وقتی روشنه بیافته زمین و شروع میکنه هر چند ثانیه تق کردن
چه پیشنهادی دارید ؟

hossein_g

کاربر
2012-04-16
64
163

با عرض سلام مجدد
ل
-----------------------------------------------------------
ارور اسمارت اصولا ناشی از بد سکتور هست - و بد سکتور شدید امکان از دتیک خارج کردن هارد رو داره
لطفا یک عکس از صفحه نرم افزار بد سکتور گیری (در حال چک کردن 10 گیگ اول) برایم ارسال نمایید تا نظرم رو بگم

درود
دوست عزیز با نرم افزار hdd rgnrator تحت ویندوز چک کردم و از 12 درصد بد سکتور شرو شد و دیگه بیشتر چک نکرد بخاطر محدودیت نرم افزار و ضمنا قسمت های بدسکتور را به کندی چک میکرد . تحت داس هم چک کردم ولی از 50 مگابایت به بعد دیگه نمیتونه چک کنه و به سرعت همه سکتور ها را بد شناسایی میکنه!!ضمنا دوتا هاردم همین مشکلو دارن!
Untitled.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا