آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ولتاژ این رگلاتور چند هستش ؟

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
673
599
سلام
دوستان ولتاژ ورودی و خروجی این رگلاتور چقدرِ ؟ با تشکر

پیوست‌ها

• 1,023.4 کیلوبایت بازدیدها: 50

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
673
599
سلام
شرمنده روی آی سی نباید ADJ ثبت شده باشه
در ضمن برا رسیور هستش که ورودی تغذیه ۱۲ ولته احتمالن خروجی چند ؟

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
273
327
اصفهان
سلام
شرمنده روی آی سی نباید ADJ ثبت شده باشه
در ضمن برا رسیور هستش که ورودی تغذیه ۱۲ ولته احتمالن خروجی چند ؟
سلام
1117یک رگلاتور قابل تنظیم است که می تواند با مقاوت خارجی ولتاژ خروجی را از 1.25 ولت تا 5 ولت ارائه کند.
سه ولتاژ قابل تنظیم یا ثابت 1.5 ولت، 1.8 ولت، 2.5 ولت، 3.3 ولت، 5 ولت
اگر بعد از پارت نامبر شماره ای درج شود یعنی ولتاژ ثابت همان پسوند را ارائه میکند.

majid parsa

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-12-30
470
1,029
تهران
سلام
این رگولاتور adj نیست و کمی فرق داره.دقت کنید روش نوشته adc.من روی مین برد تلویزیون به این مشکل برخوردم و جاش adj زدم.ولتاژ اصلیم ۱.۵ بود شد ۱.۷،منم فکر کردم ولتاژم ۱.۸ هست.بعد از چند بار هنگ کردن دستگاه با استفاده از لامپ سری متوجه شدم ولتاژ اون نقطه ۱.۵هست.
بهترین راهش اینه از یه لامپ راهنمای موتور به صورت سری استفاده کنی.
رگولاتور رو در بیارین.از یه ۵ولت مین به یه کنتاکت لامپ بدین و کنتاکت دیگشو وصل کنید به جای پایه وسط رگولاتور و ولتاژ او نقطه با زمین مدار رو بگیرین.
این رگولاتور رو بعضی از مین بردهای تلویزیون هست.تو بازار من نتونستم پیدا کنم،ولی اگه جایی داشت حتما به پسوندش دقت کنید adc باشه.

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
این رگولاتور adj نیست و کمی فرق داره.دقت کنید روش نوشته adc.من روی مین برد تلویزیون به این مشکل برخوردم و جاش adj زدم.ولتاژ اصلیم ۱.۵ بود شد ۱.۷،منم فکر کردم ولتاژم ۱.۸ هست.بعد از چند بار هنگ کردن دستگاه با استفاده از لامپ سری متوجه شدم ولتاژ اون نقطه ۱.۵هست.
بهترین راهش اینه از یه لامپ راهنمای موتور به صورت سری استفاده کنی.
رگولاتور رو در بیارین.از یه ۵ولت مین به یه کنتاکت لامپ بدین و کنتاکت دیگشو وصل کنید به جای پایه وسط رگولاتور و ولتاژ او نقطه با زمین مدار رو بگیرین.
این رگولاتور رو بعضی از مین بردهای تلویزیون هست.تو بازار من نتونستم پیدا کنم،ولی اگه جایی داشت حتما به پسوندش دقت کنید adc باشه.
اگه دیتا شیتی از آیسی و ... دارید ارسال کنید

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
سلام
دوستان ولتاژ ورودی و خروجی این رگلاتور چقدرِ ؟ با تشکر
درود،
احتمالا برای تغذیه RAM استفاده شده.
بسته به DDR ن RAM ممکنه ولتاژ های مختلفی داشته باشه.

بالا