آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: هک رمز شبکه های وایرلس

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
شما فقط میتونید کیلاگر مثلا براشون ارسال کنید که برای شما اطلاعت ذخیره شده و تایپ شدنی رو بفرسته که ایشون شاید تا 10 سال دیگه هم به مودمشون لاگ این نکنن. و پسوورد مودم هم خیلی خیلی خیلی بعید هست تو سیستمشون ذخیره باشه.
حالا شما فرض بگیرید ذخیره باشه شما (که اصلا نیاز نیست ذخیره هم شده باشه چون 99 درصد افراد رمز ادمین مودم رو عوض نمیکنن و پیشفرض هست) تا زمانی به شبکه وصل نشید که نمیتونید به منیج مودم وارد بشید و تا رمز وایرلس رو نداشته باشید هم نمیتونید به شبکه وصل بشید.
مگه اینکه ریموت دسکتاپ کنید به سیستم قربانی و بعد پسوورد مودم رو هم داشته باشید و برید تو صفحه منیج مودم که دیگه ....
درضمن بسیاری از اکسس پوینتها خونگی نیستند و هیچ مدیری با سیستم خودش به منیج روتر وصل نمیشه. و وصلم اگر بشه منیج اونها بیشتر به صورت کامند لاین هست و با ssh وصل میشن و اینجوری هک شدنی نیست....

در بهترین حالت اینه که پسوورد ذخیره شده وایرلس رو از سیستم ایشون بردارید که این پروسه میدونید چقدر احتمالش کم هست؟
پس باید از روش نفوذ به خود دستگاه وایرلس استفاده کرد...

parham1391

کاربر
2014-03-14
7
28
اگر رمز نگاری به صورت WEP باشه مثل اب خوردن میشه تو BACKTRACK رمز رو پیدا کنی من خودم رمزهای زیادی رو با بکترک هک کردم و اگر رمز گذاری به صورت WAP یا WAP2 باشه کار مشکلتر میشه اما بازم میشه از طریق بکترک و ساخت FAKEAP پسورد رو در بیاری.اصلا کار سختی نیست فقط علاقه داشته باشی و یه کم وقت بذاری میتونی انجامش بدی.خود من از هر 2 طریق هک کردم و 100% جواب میده.

Zarde Talai

کاربر
2013-06-23
85
150
اگر رمز نگاری به صورت WEP باشه مثل اب خوردن میشه تو BACKTRACK رمز رو پیدا کنی من خودم رمزهای زیادی رو با بکترک هک کردم و اگر رمز گذاری به صورت WAP یا WAP2 باشه کار مشکلتر میشه اما بازم میشه از طریق بکترک و ساخت FAKEAP پسورد رو در بیاری.اصلا کار سختی نیست فقط علاقه داشته باشی و یه کم وقت بذاری میتونی انجامش بدی.خود من از هر 2 طریق هک کردم و 100% جواب میده.

درود
داداش اگه ممکنه هر دوی این نرم افزار ها رو لینکشو برام قرار بده .
دمت گرم .
جناب نکویی هم مثه اینکه کار رو خیلی پیچوندش .
داداش گلم اگه یه کاری رو اینقدر سخت بگیری انجامش غیر ممکن میشه .

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
درود
داداش اگه ممکنه هر دوی این نرم افزار ها رو لینکشو برام قرار بده .
دمت گرم .
جناب نکویی هم مثه اینکه کار رو خیلی پیچوندش .
داداش گلم اگه یه کاری رو اینقدر سخت بگیری انجامش غیر ممکن میشه .

خب شما ساده بگیر برو هک کن خبرشم به ما بده :D

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
دوست خوبم با BackTrack و Kali میتونی این کار رو بکنی که مستلزم داشتن اطلاعات کافی از لینوکس هست + دیکشنری خوب و قوی هست. WEP راحت به دست میاد با Wifite اما WPA و WPA2 باید دیکسنری داشته باشی . هم زمان بره هم یکم پیچیده و هیچ 100% وجود نداره. حجم دیکشنری رو هم بگم از 50 گیگ به بالاست اگه خوب باشه. موفق باشید

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
خیلی سادست (10 بار که بگی سخته دیگه خودتم باورت میشه که نمیتونی)
دوست خوبمون جناب JAxtor و سایر اشاره های بسیار خوبی کردن
در کل کار صحیح و خوبی نیست ولی اگه برای جنبه آموزشی بخواهیم تاپیک را ادامه بدیم حتما براتون آموزش این کار را آپلود میکنم (قبلا خیلی سعی کردم به نتایجی هم رسیدم)
------------------------------
به فکر هک به وسیله دیکشنری نباشید فقط وقت گیره
بنده پوذش میطلبم به دلیل جابه جای خانه و عید نیستم ولی حتما آموزش رد شدن از رمز های Wep-Wpa-Wpa2 را قرار خواهم داد
دقت کنید خیلی از رمز ها فقط عدد هستن ( اینا به سادگی هک میشن)
یک عده هم هم عدد هم به سادگی هک میشن
یک عده هم که عدد-حرف-سیمبل هم دارن
--------------------------------------------------
یکی را هم میشناسم از هر رمزی که بگی میگذشت در عرض کمتر از 5 دقیقه ولی به کسی چیزی یاد نمیداد (خدا خفش نکنه)

آخرین ویرایش:

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
بهترین شیوه برای رمزگذاری با متدهای جدید همان است که گفتم....
دوست و استاد عزیزم جناب آقای نکویی یک سوال
یه جور دیگه میگم
سیستم عامل AirOS Pico با آنتن امنی 180 درجه و یا SXT از نوع لینوکس هست دیگه
یک سرچی بزنید ادیت شدش را برای هک میشه پیدا کرد ( من برنامه نویساش را هم دیدم)
یک ذره دیگه دقت کنیم اصلا قدرت بالای 10Db نیاز نداریم نمیشه با Vmware ادیت شدش را آن کرد بریجش کرد به Wireless سیستم (من جونور زیاد دیدم که میگم هیچ چیزی نشد نداره)
ولی خداییش backtrack را تست کردم با یک سری آموزش ساده بدون نیاز به هیچ دانش شبکه ای هر کسی میتونه
از هر 100 نفر هم بهتون قول میدم 10 نفر رمز درست حسابی (حتی سیمبل ) استفاده نمکینن
ولی واقعا من یک نفر را دیدم از این کار پول در میاره و با یه لپتاب ساده از هر نوع رمزی را میتونه عبور کنه
این کارا برای آذیت کردن خوبه ولی خداییش حق الناسه و حرام

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
بک تراک چیز خاصی نیست فقط یک لینوکس ابنتو هست که یکسری از بسته ها از قبل روش نصب شده و جدیدا اسمش هم تغییر کرده و دیگه بهش بک تراک نمیگند. شما میتونید روی اوبنتو یا کوبنتو یا centOS هم همین بسته ها را خودتون نصب کنید. تازه هر بسته ای هم لازم دارید نصب میکنید نیاز نیست همه رو نصب کنید.
شما نهایتا روی بک تراک یک اسکریپت اجرا میکنید که احتمالا باید پرل هم باشه یا یک بش اسکریپت.
به هر حال اون کد مهم هست که از چه روشی میخواد استفاده کنه. اسکریپتی که شما میخواین ران کنید بذارید اینجا من تجزیه تحلیل کنم بهتون بگم از چه روشی استفاده میکنه.

بالا