آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نیاز به فایل فلش DVR thb70xxt16

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
این هم مدرکش فقط 3 عدد اخر را تغییر دادم کارتان را راحت کردم حتی گفتم کدام عدد ها را عوض کردم

پیوست‌ها

• 222.4 کیلوبایت بازدیدها: 75
  • 188.1 کیلوبایت بازدیدها: 76

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
این هم مدرکش فقط 3 عدد اخر را تغییر دادم کارتان را راحت کردم حتی گفتم کدام عدد ها را عوض کردم

شما طبق فرمایشتون که 3 عدد تعویض کردید ولی در تصویر 6 کاراکتر تعویض کردید .:32000000: مهم نیست ، انشالله با هم بتونیم بقیه دوستان رو راهنمایی کنیم ، مهم اینه که میشه ترمیم کرد .

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
خیلی خیلی ممنونم استاد
دستگاه درست شد
واقعا طحمت کشیدین
خواهش میکنم از این به بعد برات تجربه میشود که هر فایلی را پاک نکنید
احتمالا مشکل شما از پروگرامرت هست که ای سی های ایپروم را درست نمیخواند یا ایپرمت خراب شده

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
شما طبق فرمایشتون که 3 عدد تعویض کردید ولی در تصویر 6 کاراکتر تعویض کردید .:32000000: مهم نیست ، انشالله با هم بتونیم بقیه دوستان رو راهنمایی کنیم ، مهم اینه که میشه ترمیم کرد .

بله من هگزادسیمال گفتم میتونه 01 باشه میتونه ab باشد

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
خواهش میکنم از این به بعد برات تجربه میشود که هر فایلی را پاک نکنید
احتمالا مشکل شما از پروگرامرت هست که ای سی های ایپروم را درست نمیخواند یا ایپرمت خراب شده
بله تجربه میشه
tnm2000+ هست
آیسی رو میشناسه و درست پروگرام میکنه من بعد از تموم شدن پروگرام هر آیسی یه بار هم verify میزنم که مطمئن بشم ایسی درست پروگرام شده باشه
بازم ممنون از لطفی که کردین

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
ترمیم این فایل غیر ممکن است شرکت xmeye جای نمیخوابه که زیرش نم باشه

من یک توضیح مختصر در مورد محتوای ایپروم میدهم تا تمام تعمییر کاران گرامی اطلاع داشته باشند
یک نرم افزاری هست که هم از طریق پایه های RX و TX که روی برد هست به برد وصل میشود و هم کابل شبکه
این نرم افزار جدول بندی دارد که میشود تمام اطلاعات دستگاه را تغییر دهد

1-چند کانال باشد
2-مقدار رم دستگاه را مشخص میکند
3-کد P2P و مک ادرس
4-برد چه نوع ای سی دکودر تصویر دارد
5-چه نوع دوربین را دیکود کند با چه فرمی 25 فرم یا 12.5 فرم
6-نوع مشخصات نشان دادن تصویر روی کانالها
و چند گزینه دیگر که فیکس هستندکه هر کدام را تغییر بدهیم CRC محاسبه میشه و وارد ایپروم میشود
بسیار خب هر کدام را تعویض کنید CRC تغییر میکند هشت بایت اخر همان کد های CRC است که من 3 تا بایت ان را تغییر دادم

حالا CRC چی هست؟
کل محتویات به جز چند بایت فیکس را با هم OR یا XOR یا محاسبات ریاضی پیچیده تری روی این کل دیتا انجام میدهد CRC 16 بیتی و 32بیتی و 8 بیتی داریم که محاسبات را پیچیده تر میکند اگر جواب ان با 8 بایت اخر یکی نباشد
ایپروم را تایید نمیکند و دستگاه بدونه کانال بالا می اید مانند این دستگاه دوستمان

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
بنظرم شما ایپرام هم روی آی سی فلش ریختین که بدون ایپرام بالا میاد درسته استاد؟

چون شک داشتم از پروگرامرش اینکار را کردم که خطا کمتر شود
چون فایلش را خودش دارد مشکلی پیش نمی اید ولی در کل بردهای جدید که می اید برای ارزانی این کار را میکنند یا نرمافزارش به این شکل است
باید تعمیر کارها خودشان تشخیض دهند و همینطوری دیمی فایل اصلی را پاک نکنند .
من خودم قبلا ترجیع میدادم جدا باشد ولی در حال حاضر پسند میکنم چون تعمیرکارهای مجرد انی خراب میکنند

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
چون شک داشتم از پروگرامرش اینکار را کردم که خطا کمتر شود
چون فایلش را خودش دارد مشکلی پیش نمی اید ولی در کل بردهای جدید که می اید برای ارزانی این کار را میکنند یا نرمافزارش به این شکل است
باید تعمیر کارها خودشان تشخیض دهند و همینطوری دیمی فایل اصلی را پاک نکنند .
من خودم قبلا ترجیع میدادم جدا باشد ولی در حال حاضر پسند میکنم چون تعمیرکارهای مجرد انی خراب میکنند
مهندس بدی این روش اینه که فقط اون دسته از تعمیرکارانی که با روش شما کار میکنند میتونن دستگاههایی که قبلا شما تعمیر کردی رو تعمیر کنند
تو همین هفته 2 عدد دستگاه اومده که با همین روش دوستمون به مشکل برخوردن و اگه هر دو برنامه رو باهم ادغام کنیم بنظر کار اختصاصی میاد
چجوری اینو میشه ادغام کرد استاد؟

بالا