آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نیاز به فایل فلش DVR thb70xxt16

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
مهندس بدی این روش اینه که فقط اون دسته از تعمیرکارانی که با روش شما کار میکنند میتونن دستگاههایی که قبلا شما تعمیر کردی رو تعمیر کنند
تو همین هفته 2 عدد دستگاه اومده که با همین روش دوستمون به مشکل برخوردن و اگه هر دو برنامه رو باهم ادغام کنیم بنظر کار اختصاصی میاد
چجوری اینو میشه ادغام کرد استاد؟

همان بصورت استاندارد و فابریک خود دستگاه تعمیر کنید .تغییر بدهید وقتی دفعه بعد که خراب میشود ممکن است برای تعمیر پیش کسی دیگر ببرند بعد به مشکل میخورند

من خودم استاندارت کار میکنم تغییر نمیدم

من اصلا دستگاه را پروگرام نمیکنم با اسکوپ میفهمم که نیاز به پروگرام ندارد ولی هر تعمیر کاری تا به حالا دیدم اگر دستگاه روشن نشود اولین کار پروگرام دستگاه هست

در اطراف من بیش از 20 تا تعمیر کار است که فکر میکنند خیلی وارد هستند ولی هیچ کدام هیچ اطلاعی از عمل کرد دستگاه ندارن متاسفانه

من بردهای که زیاد می اید را از همه نظر بررسی میکنم و از تمام قسمت ها نمونه برداری میکنم

پیوست‌ها

• 39.7 کیلوبایت بازدیدها: 67
  • 31.3 کیلوبایت بازدیدها: 67
  • 22.9 کیلوبایت بازدیدها: 65
  • 42.5 کیلوبایت بازدیدها: 65
  • 39.6 کیلوبایت بازدیدها: 69
  • 19.1 کیلوبایت بازدیدها: 67
  • 29.2 کیلوبایت بازدیدها: 67
آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
این تاپیک پر بار شده نکته های اموزشی زیاد داشت

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
شما طبق فرمایشتون که 3 عدد تعویض کردید ولی در تصویر 6 کاراکتر تعویض کردید .:32000000: مهم نیست ، انشالله با هم بتونیم بقیه دوستان رو راهنمایی کنیم ، مهم اینه که میشه ترمیم کرد .

این هم به خاطر روی گل شما یک عددش پیدا کنید

پیوست‌ها

• 184.6 کیلوبایت بازدیدها: 62

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
بله واقعا دستتون درد نکنه اگه روش ادغام پروگرام و ایپرام هم بهمون بگین دیگه نور علی نور میشه
این هم برای اون حرفت باشه که به من بی ادبی کردی یادت می یاد.
من چندین سال ادمین یک سایت بسیار معروف بودم که 5000 تا یوذر داشت هیچ وقت هم عامیانه در هیچ سایتی پست نذاشتم
ولی اینجا استثنان برای شما عامیانه نوشتم

آخرین ویرایش:

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
این هم به خاطر روی گل شما یک عددش پیدا کنید

سلام مجدد به همکاران و آقا پویا گل

صحبت شما در پستهای بالاتر که فرمودید شرکتش نرم افزاری داره ، باید عرض کنم که نرم افزار رو بیخیال ما باید کاری کنیم که بدون در اختیار داشتن نرم افزار اون عملیات رو انجام بده چون دستمون به شرکتش نمیرسه یا نمیده این نرم افزار رو بنده با خیلی از شرکتهای قدرتمند چینی که در همین زمینه فعالیت دارند بحث دارم ، حتی با یکی از دوستان آنلاین کاری کردیم که خود شرکتش فکر می کرد امنیت همه بخش های دستگاه رو به حداکثر رسونده ، در ضمن بنده هگزا کار نمی کنم و با لینوکس و ابزارهای قدرتمندش دارم کار می کنم ، هستن دوستانی که عین شما تمام دستگاه رو میکروسکوپی زیر نظر داشته باشن و تمام رفتارهای دستگاه رو چک کنند بله داشتن ابزارهای مفید کار رو راحتتر هم می کنه اسیلوسکوپ و ... هنر اینه که بین این همه مقاومت ریز بتونی یه مقاومتی رو پیدا کنی که بد کار کنه بدون اینکه داغ کنه بدون هیچ دیتاشیتی از برد و با حداقل ابزار .

آقا پویا عزیز
روی صحبت به شما نیست به تمامی تعمیرکارانی هست حتی خودم .

هیچوقت در مورد اینکه ایپیرام رو نشه ترمیم کرد نگید بارها بنده ترمیم کردم و دوستان شاید در این انجمن دیده باشن شاید هم نه البته فایل فلش هم زیاد ترمیم کردم ولی بحثمون روی ایپیرام هست ، نمی تونم بگم که لازمه ترمیم چه چیزایی هست که در اینصورت متوجه می شید که امکان پذیر هست هر برندی هم میشه برندهای هایک و داهوا و ... که هرچی باشه از XM بهتر و با کیفیت تر هستن .

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
هنر اینه که بین این همه مقاومت ریز بتونی یه مقاومتی رو پیدا کنی که بد کار کنه بدون اینکه داغ کنه بدون هیچ دیتاشیتی از برد و با حداقل ابزار .

نه عزیزم اینطور نیست این کار وقت تلف کردن است باید تجهیزات داشت تا در کمترین وقت بشود مشکل را پیدا کرد من روزی 30 تا ورودی دستگاه دارم روزی هم 20 تا 25 تا خروجی سالم

هیچوقت در مورد اینکه ایپیرام رو نشه ترمیم کرد نگید بارها بنده ترمیم کردم

فیکس ها را میشود با مقایسه فایل سالم حل کرد ان هم من انجام میدم
من دست روی قسمتی گذاشتم که صد سال دیگه نمیتونید ان را به گفته خودتان بتوانید پیدا کنید 3 بایت را کردم یک بایت باز هم نمیتوانید پیدا کنید .من هم نمیتوانم پیدا کنم

لینوکس و ابزارهای قدرتمندش دارم کار می کنم

میخواهید یک فایل لینوکسی بدم که صد سال هم روش کار کنید نتونید فایل ها را سالم از داخلش دربیارید تا متوجه بشید که قدرت یعنی چی

من قصد ندارم چیزی اثبات کنم ولیencrypt decrypt کردن خودش یک علم است

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
این هم برای اون حرفت باشه که به من بی ادبی کردی یادت می یاد.
من چندین سال ادمین یک سایت بسیار معروف بودم که 5000 تا یوذر داشت هیچ وقت هم عامیانه در هیچ سایتی پست نذاشتم
ولی اینجا استثنان برای شما عامیانه نوشتم
استاد اولا که بنده خدای نکرده بی ادبی به هیشکی نکردم مخصوصا شما عزیز بزرگوار کلی گفتم اینم بخاطر هر چی از دست خودم برمیومد انجام دادم ولی هیچکس جواب تنها تاپیکم رو نمیداد
دوما شمام هرچی پیام مستقیم براتون نقل قول میزاشتم اصلا جواب نمیدادین اصلا مارو نمیدیدی بد نیست یکمم پیاده شی باهم راه بریم برادر
سوما فراموش کردن بعضی وقتا خوبه درست نیست اگه چیزیم باشه تو دلتون بزارین
چهارما شما بعضی فوت و فنهارو برای خودتون بعنوان فوت کوزه گری نگه میدارین اینو دیگه درک کردم این یکیم روش ولی صدقه علم انتشار اونه
بازم اگه ناراحت شدین عذرمیخام ازتون::_iRanTK.iR_::

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
من سعی میکنم در روز چند بار به سایت سر بزنم اگر کسی مشکلی داشته باشد که اطلاع داشته باشم اگر سوادم قد داد کمک میکنم
از نظر فایل هم سعی کردم به هر تعمیر کار یک بار فایل بدهم به شما هم قبلا فایل دادم.بطور مثال همین دوست گرامی که فایل دادم .
شما تعمیر کار هستید باید فایلها را بخرید و باید سورس خرید داشته باشید.نباید از کسی انتظار داشته باشید من هم خودم فایل ها را میخرم اگر نداشته باشم
در مورد فوت گوزه گری هم من که استاد دانشگاه نیستم من هم تعمیرکار هستم
تا انجا که بتوانم راهنمایی میکنم .در همین پست خیلی چیزها اموزش دادم بطور مثال این دوست عزیزمان karimjavvy

این با بالایی کلی تفاوت دارد .

در پست 34 هنوز نمیدانست وقتی ایپروم مشکل داشته باشد تصویر تغییر میکند و میگفت برای یک برد دیگر هست .کافی بود به عکسی که از ورژن دستگاه گذاشتم توجه میکرد که همان برد هست که مجبور شدم جان پسرم را قسم بخورم .خب الان یاد گرفت.البته خدایی نکرده قصد توهین به هیچ عزیزی ندارم

آخرین ویرایش:

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,050
19,275
تهران - ساوه
با سلام و وقت بخیر

با توجه به مطالب ارسالی فوق....