آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نیاز به فایل فلش DVR thb70xxt16

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
همه این مدل بردها خیلی داغ میشود کمی هم ارزانتر هستند
Tp2823 خیلی داغ میشود باید روی برد فن وصل کرد .دلیل نمیشود که قبلا سالم بوده cpu هیچ موقع نمیگوید میخواهم قطع شوم .دست من هم چندین بار همینطور شده .شما تست را انجام دهید اگر قطع بود می شود با نرم افزار یک کارهایی کرد.یک اپدیت دیگر میدهم مشکل حل میشود اگر cpu قطع نبود فایل ایپرومش را برای من بفرست ولی پسورد بزارید تا منتشر نشود

آخرین ویرایش:

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
چشم ولی از سلامت این دی وی آر مطمئنم چون که تصویر داشت و همه چیز اوکی بود فقط بعضی مواقع تصویر ضبط نمیکرد، من گفتم حتما مشکل نرم افزاریه اومدم و فایل فلش رو پروگرام کردم بعد این مشکلات شروع شد دیگه
که درخواست فایل فلش دادم و ....
راستی استاد وقتی یک دقیقه روشنه دستگاه پردازنده و انکودرها به حدی داغ میشن که گرماشون از روی هیت سینگ ها پیداس یعنی دست میزارم روی هیت سینگها گرما حس میشه کاملا
سلام دوست عزیز این برنامه فلش اصلی این بورد هست که براتون ارسال میکنم با کسب اجازه جناب پویا اینم میتونین امتحان بفرمایین

https://s16.picofile.com/file/8425999842/THB70XXT16.bin.html

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
اگر موقع روشن شد یک صفحه می اید که مک ادرس بصورت دیفالت هست

یک تست برای من انجام دهید .در عکس زیر یک دایره روی دو تا مقاومت کشیدم ای سی ایپروم را بردارید و ان دو مقاومت را که 4.7k است را هم بردارید .لطفا گم نکنید .همان جا یک پایه مقاومت را لحیم کنید تا گم نشود. بعد اهمتر را در تست دیود بزارید زمین کابل اهمتر را بزنید به بدنه برد و کابل قرمز اهمتر را بزنید به جای پایه های 5 و 6 ای سی ایپروم
باید یک عدد مثل 500 یا 600 را نشان دهد اگر یکی از پایه ها هیچ عددی را نشان نداد یعنی یکی از پایه ها از زیر cpu قطع شده است .
در عکس بعد ان دو تا پایه که دایره قرمز دارد قطع شده معمولا بالایی قطع میشود
تست کنید جوابش بدهید .دستکاری دیگه نکنید

دو تا مقاومت اصلا روی برد هست؟؟؟؟؟؟؟
سلام و عرض ادب خدمت استاد پویا و دوستان عزیز
من طبق فرمایش شما تست رو انجام دادم و اعداد نمایش داده شد و قطعی پردازنده تا اینجا که شما فرمودین وجود نداره

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام دوست عزیز این برنامه فلش اصلی این بورد هست که براتون ارسال میکنم با کسب اجازه جناب پویا اینم میتونین امتحان بفرمایین

https://s16.picofile.com/file/8425999842/THB70XXT16.bin.html
سلام تشکر از شما مهندس جان
این فایل رو هم تست کردم متاسفانه تمام دوربین هارو ip نشون میده و از قسمت مدیریت کانال هم که میرم فقط دورین ایپی ساپورت میکنه
واقعا نمیدونم چش هست

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
سلام تشکر از شما مهندس جان
این فایل رو هم تست کردم متاسفانه تمام دوربین هارو ip نشون میده و از قسمت مدیریت کانال هم که میرم فقط دورین ایپی ساپورت میکنه
واقعا نمیدونم چش هست

سلام
روز بخیر
اگر از فایل فابریک خراب دستگاهتون بک آپ داشته باشید ارسال کنید تا براتون چک کنم شاید بتونم ترمیم کنم و تقدیمتون کنم .

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام
روز بخیر
اگر از فایل فابریک خراب دستگاهتون بک آپ داشته باشید ارسال کنید تا براتون چک کنم شاید بتونم ترمیم کنم و تقدیمتون کنم .
سلام مهندس جان متاسفانه فراموش کردم بک آپ بگیرم و تمام مشکلات از اونجا شروع شد

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
دیر جواب میدهید من هم فراموش میکنم موضوع را.یک پست مینویسید بعد میرید به امان خدا
وقتی بوت کامل میشود یک پیغام می اید که مک ادرس بصورت دیفالت است؟

آخرین ویرایش:

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
دیر جواب میدهید من هم فراموش میکنم موضوع را.یک پست مینویسید بعد میرید به امان خدا
وقتی بوت کامل میشود یک پیغام می اید که مک ادرس بصورت دیفالت است؟
سلام استاد ببخشد دیر جواب دادم
خطای زیر رو میده
ad0905fa-ae52-4d9f-b5b2-bd73664a51eb.jpg

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
دوست گلم اگر ایپروم که گفتید قطع نشده با تستی که انجام دادید فقط یک امکان می ماند ان هم فایل ایپرومت یا خراب شده یا برای دستگاه شما نیست
من فایل ایپروم دارم ولی برای دستگاه مردم است اگر به شما بدهم p2p دستگاه مردم که ممکنه با گوشی وصل هست به مشکل بخورد.
این دستگاه که دست شما است برای مشتری هست یا برای خودتان است و از p2p دستگاه استفاده میکند صاحب دستگاه یا نه

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
دوست گلم اگر ایپروم که گفتید قطع نشده با تستی که انجام دادید فقط یک امکان می ماند ان هم فایل ایپرومت یا خراب شده یا برای دستگاه شما نیست
من فایل ایپروم دارم ولی برای دستگاه مردم است اگر به شما بدهم p2p دستگاه مردم که ممکنه با گوشی وصل هست به مشکل بخورد.
این دستگاه که دست شما است برای مشتری هست یا برای خودتان است و از p2p دستگاه استفاده میکند صاحب دستگاه یا نه

سلام
خوبی
آقا همون ایپیرام رو بدید من چک کنم روش کار کنم بلکه کار این دوستمون هم راه بیافته .

بالا