آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نظر خواهی از عملکرد فروشگاه امیرایسی {اقای زارع}

نظر سنجی از عملکرد فروشگاه امیرایسی {اقای زارع }

• رضایت کامل دارم

رای: 39 81.3%
  • ناراضی هستم

رای: 7 14.6%
  • نظر ممتنع

رای: 2 4.2%

• مجموع رای دهندگان
    48
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
دوست عزیز میتونید از جا های دیگه هم بپرسید و تحقیق کنید . قطعاتی مثل دیود و ماسفت و ایسی مهلت تست ندارد . این رو میتونید از فروشگاه های دیگر هم بپرسید . هر از گاهی سمت امجد میروم و خریدمیکنم . فروشنده بارها قاطع گفته تست ندارد . بعد روش شما برای مطرح کردن موضوع به این شکل اصلا جالب نیست . در آرامش و به صورت خصوصی فکر میکنم جواب منطقی تری از جناب زارع دریافت میکردید .

esfani_boy

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-21
51
144
سلام
در هز کاری اخلاق وتعهد به کار مهم هست وجناب زارع در این مورد 20 هسند
از لحاظ قطعات هم با ید بگویم که در این آشفته بازار انتظار دیگری هم نباید داشته باشیم
البته جناب زارع هم مطمعنا سعی خواهند کرد مرغوبترین قطعات را را تهیه وارسال کنند
بنده چند بار از جناب امیر آی سی خرید کردم وهمچنین جاهای دیگر در هر خریدی خرابی وجود دارد ولی اگر کم وناچیز باشد چیزی نمی گویم واگر به چشم بیاد جهت عودت واطلاع فر وشنده از قطعه اطلاع می دهم.

به نظر بنده فروشگاه مناسبی هست وبا توجه به تنوع قطعات کار یک تعمییر کار را حل می کند .
جناب آقای مدیر
این ترانزیستورهایی که بنده خریداری کردم 4 جفت به مبلغ 104000 تومان شدند وقتی به دستم رسید و تست کردم نصف از اونها خراب بودند.وقتی به آقای زارع تلفنی مطرح کردم اینشان گفتند ما کسی رو نداریم که اینها رو چک بکنه.شما جای من باشی چیکار میکنی؟این عدالته.من نمیام خودم رو واسه چندتا قطعه خراب بکنم ولی از این ناراحتم که چرا هیچ کس جوابگوی من نیست.بخدا از لحاظ فقهی و شرعی درستش نیست.اینکه قطعه خراب به کسی بدیم و بعد بهش بگیم میخواستی نخری و جوابگوی کارمان نباشیم

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,014
پاسخ : قابل توجه کاربران انجمن

آقای معاون مدیر محترم در اینکه شما از آقای زارع تعریف و تمجید بکنید شکی نیست.بنده 4 جفت ترانزیستور TT3034 و TT3043 خرید کردم که مبلغش 104000 تومان شد.وقتی به دستم رسید و تست کردم نصف قطعات خراب بودند.طی تماسای مککر با جناب زارع اینشان هیچ جواب قانع کنندهای به من ندادند و گفتند من مسولیتی به عهده ندارم.خداوکیلی این از لحاظ شرعی درسته؟
اگه شما جای من بودید چکار میکردید؟تا کی باید شاهد این چنیین کارهایی باشیم.
سلام
اقای طباطبایی
حکم ادب هر شخصی اگر هم شرع شناس باشد اول سلام است که در پست اول انچام ندادی فکر کردم عصبانی هستی وندید گرفتم
اما در جواب پست معاونت باز هم حکم ادب را رعایت نکردی
کمی خونسرد باش
گفتم که جواب مشگلت را خواهم داد انهم بطور شرعی

منتظر باش
من هم منتظر نظرات بقیه همکاران ومشتریان هستم

آخرین ویرایش:

esfani_boy

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-21
51
144
دوست عزیز میتونید از جا های دیگه هم بپرسید و تحقیق کنید . قطعاتی مثل دیود و ماسفت و ایسی مهلت تست ندارد . این رو میتونید از فروشگاه های دیگر هم بپرسید . هر از گاهی سمت امجد میروم و خریدمیکنم . فروشنده بارها قاطع گفته تست ندارد . بعد روش شما برای مطرح کردن موضوع به این شکل اصلا جالب نیست . در آرامش و به صورت خصوصی فکر میکنم جواب منطقی تری از جناب زارع دریافت میکردید .
اولا دوست عزیز وقتی بنده اعتماد میکنم به کسی طرف مقابل هم باید وجدان کاری داشته باشه.
دوما بنده اینقدر درک و فهم دارم که هر موضوعی رو چطوری مطرح کنم.وقتی تلفنی سر بنده داد و فریاد میکنند و جواب منو نمیدند چیکار میتونم بکنم.بجای اینکه به فکر منافع خودمون باشیم چقدر خوبه که به فکر منافع دیگران باشیم.

esfani_boy

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-21
51
144

سلام
اقای طباطبایی
حکم ادب هر شخصی اگر هم شرع شناس باشد اول سلام است که در پست اول انچام ندادی فکر کردم عصبانی هستی وندید گرفتم
اما در جواب معاونت حکم ادب را رعایت نکردی
کمی خونسرد باش
گفتم که جواب مشگلت را خواهم داد انهم بطور شرعی

منتظر باش
من هم منتظر نظرات بقیه همکاران ومشتریان هستم

سلام
عذرخواهی میکنم.درست فرمودید بنده عصبانی بودم.چون احساسم اینه که دارم ضعیف واقع میشم و حقم داره خورده میشه.
بازهم عذرخواهی میکنم
با تشکر

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
اولا دوست عزیز وقتی بنده اعتماد میکنم به کسی طرف مقابل هم باید وجدان کاری داشته باشه.
دوما بنده اینقدر درک و فهم دارم که هر موضوعی رو چطوری مطرح کنم.وقتی تلفنی سر بنده داد و فریاد میکنند و جواب منو نمیدند چیکار میتونم بکنم.بجای اینکه به فکر منافع خودمون باشیم چقدر خوبه که به فکر منافع دیگران باشیم.

با ایشون چند بار تلفنی صحبت کردم خیلی با حوصله جواب دادند . با توجه به شناخت شخصی خودم از ایشون و دیگر استاتید انجمن که باهاشون کار میکنند . بهتر بود کمی با صبر و حوصله بیشتر در پیام خصوصی موضوع رو حل فصل میکردید .
با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558

آقای معاون مدیر محترم در اینکه شما از آقای زارع تعریف و تمجید بکنید شکی نیست.بنده 4 جفت ترانزیستور TT3034 و TT3043 خرید کردم که مبلغش 104000 تومان شد.وقتی به دستم رسید و تست کردم نصف قطعات خراب بودند.طی تماسای مککر با جناب زارع اینشان هیچ جواب قانع کنندهای به من ندادند و گفتند من مسولیتی به عهده ندارم.خداوکیلی این از لحاظ شرعی درسته؟
اگه شما جای من بودید چکار میکردید؟تا کی باید شاهد این چنیین کارهایی باشیم.
با سلام :
ابتداعا بله شک نکنید که تعریف و تمجید ما همون تایید ارج نهادن به نظرات سایر کاربران میباشند نه شما یک نفر ...
دوست عزیز پاسخ این سوالتون را قبلا داده بودم اقای زارع فقط فروشنده هستند نه تولید کننده !!! اگر سابقه قابل توجهی در تعمیرات داشته باشید میتونید به گذشته خودتون برگردید ...که بارها براتون پیش اومده که قطعه ای با توجه به شماره حک شده و عین مورد درخواست شما از یک فروشگاه را خریداری نموده اید اما در کاربرد ان با مشکلاتی مواجه شده اید ومتاسفانه این امر در بازار فعلی کشورمان خیلی رایج شده اما اینکه ایشون عهده دار قطعه معیوب نیستند و تکلیف شرعی را خواسته اید ... بله اگر ایشون با اطلاع از معیوب بودن قطعه و قصدا و عمدا براتون فروخته باشه ؟؟!!! حق با شماست ...اما مشکل اینجاست که قطعات الکترونیک مثل سبزی خوردن نیست که از ظاهر ان به کیفیت و کمیت اش پی برد و بنا به شناخت و سابقه ای که از اقای زارع داریم { نظر سنجی را جهت صحت ادعای ما ... باز کردیم شما میتونید از نتیجه و نظرات اماری را مشاهده کنید} ایشون فردی نیستند که اگاهانه قطعه معیوبی را به مشتری بفروشند .
در ضمن شما : یا باید راهی فروشگاها شده و شخصا و حضوری قطعه درخواستی تون را لمس و مشاهده و در صورت تایید وپسند خریداری نمایید و یا اگر اعتماد کرده و ازاین طریق مجازی !! تهیه میکنید اولا برای حفظ اعتماد خود و در ثانی حرمت دیگران را نیز داشته باشید ...
اگر من جای شما بودم فقط و صرفا جهت اطلاع - با فروشنده تماس میگرفتم و با ذکر دلایل منطقی و علمی به فروشنده یاداوری میکردم که قطعات فوق نامرغوب و معیوب میباشند تا فروشنده نیز به احترام متقابل از فروش انها بدیگران خودداری نماید .
تا وقتی خودمان در کشورخودمان تولید نداریم باید هر کس به نوعی چنین تاوانهایی را متحمل شود پس استین بالا زده و شروع کنید و بسم الللللله
- نیازی به ادامه این بحث توسط شما نیست و شایسته اینکه همینجا تموم کنید تا مشمول اعمال قوانین نگردید و صبر کنید تا نظر دوستان و سایر کاربران را ملاک عمل قرار دهیم.
موفق باشید .

nikai

کاربر
2010-10-07
182
1,029
ایران بلوچستان
سلام
می خوام بگم که بنده مرز نشین هستم اکثرا قطعاتم قبلا از خارج وارد می کردم که بیشتروشون اشکال داشت ولی چون ارزون برام در می اومد بازم خرید می کردم تا اینکه چند وقت پیش مشکل مرزی پیش اومد که مجبور شدم داخل کشور خرید کنم اولین بار که از امیر ای سی خرید کردم تعجب کردم که قیمتها با جای که قبلا خرید می کردم یکی هست قبلا ماها منتظر بودم تا وسایلم برسه ولی از خرید امیر ای سی که بگم من از همه دورترین نقطه ایران هستم سه روزه وسایلها بدستم رسیده و تا حالا وسایل خراب یک دونه هم نداشتم تازه بعضی وقتها راهنمای کرده که کدوم وسایل درجه دو یا درجه سه هست و جا داره ازش تشکر کنم بخاطر اینکه بعضی وقتها بعضی وسایل موجود نداشته ولی بخاطر ما مجبور شده مغازه اش ببنده از بازار وسایل مورد نیاز ما را برایمون پیدا کنه

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,683
جناب زارع برای همه ما شناخته شده هستن و این دوستمون هم که نمیدونم ماله کدوم سمت و دیار هستن هم کاملا برای ما محترم هستش

حالا از همه این حرفا گذشته من از اقای زارع خواهش میکنم که اگه قطعات رویه برد مونتاز نشدن و دست نخورده اند یه محبتی کنید و برایشان تعویض کنید

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا