آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نظر خواهی از عملکرد فروشگاه امیرایسی {اقای زارع}

نظر سنجی از عملکرد فروشگاه امیرایسی {اقای زارع }

• رضایت کامل دارم

رای: 39 81.3%
  • ناراضی هستم

رای: 7 14.6%
  • نظر ممتنع

رای: 2 4.2%

• مجموع رای دهندگان
    48
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

esfani_boy

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-21
51
144
دوستان و اعضا محترم انجمن . سلام ضمن قدرد ا نی از شما عرض کنم با همکاری آقای زارع تحقیق و مطالعه بعمل اوردیم نتیجه این بود که این قطعه بخصوص مورد استثنایی بوده و آقای زارع لطف کرده و این مورد فیصله یافت من هم به مشتری مداری ایشان اعتراف میکنم . خواهش میکنم این تاپیک را ببندید ممنون. طباطبایی.

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
به نظر من اين چند نفر ناراضي در اصل يك نفر هست كه با نام كاربريهاي مختلف وارد سايت شده و نظر منفي دادند.حداقل اين افراد بيايند و دليل خود را بيان كنند .براي تمامي كاربراني كه از جناب زارع خريد كرده اند اين امر ثابت شده كه جناب زارع انسان بزرگواري هستند
سلام مهندس این کاربریهای من سایت می نویسیم باید مسدود شود و یک کاربر یا چند کاربر باید توضیح اشگال فروشگاه را بگین صد با هم میگیم ما امیر آیسی را تایید می کنیم و اون کاربری های را که ناراضی هستن بیایند ترس ندارد اشگال که رای نداد ه اند بگین خوشحال میشویم راهنمایی کنیم و با کاربری های دیگه نمیشه
عزیز چون کسی کاربری خود را به دست افراد متفرق نمی زاره

saeedsm

کاربر vip
کاربر
2010-03-15
188
1,412
لرستان/ خرم آباد
دوستان و اعضا محترم انجمن . سلام ضمن قدرد ا نی از شما عرض کنم با همکاری آقای زارع تحقیق و مطالعه بعمل اوردیم نتیجه این بود که این قطعه بخصوص مورد استثنایی بوده و آقای زارع لطف کرده و این مورد فیصله یافت من هم به مشتری مداری ایشان اعتراف میکنم . خواهش میکنم این تاپیک را ببندید ممنون. طباطبایی.
شکر خدا ختم به خیر شد.
بر محمد و ال محمد صلوات

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا