آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نظر خواهی از عملکرد فروشگاه امیرایسی {اقای زارع}

نظر سنجی از عملکرد فروشگاه امیرایسی {اقای زارع }

• رضایت کامل دارم

رای: 39 81.3%
  • ناراضی هستم

رای: 7 14.6%
  • نظر ممتنع

رای: 2 4.2%

• مجموع رای دهندگان
    48
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
پاسخ : قابل توجه کاربران انجمن

مهندس زارع چند نفر رو بهشون معرفی کردم . خرید داشتند تا حالا یکیشون خرابی نداشتند . ایشون کار خیلی از همکاران را با وارد کردن قطعاتی که موجود نبوده تو ایران راه انداختند . شما به جای این کار میتونستید دوستانه تو خصوصی مواردتون رو مطرح کنید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558

با سلام :
دوست عزیز در حال حاضر از نظر تهیه قطعات - فروشگاه امیرایسی {اقای زارع } مطمین ترین و منصفانه ترین فروشگاهی هست که از ابتدای تاسیس این انجمن با کاربران به بهترین نحو همکاری نموده و به همین روال نیز ادامه میدهند .
به نظر میرسد مشکل اصلی از جانب خودتون میباشد نکات ذیل راهگشای شما میباشند .
اولا : بدانید که در خرید و استفاده از قطعات فعلی بازار باید اطلاعات کافی داشته باشید تا متضرر نشوید .
دوما : هیچ فروشگاهی !! کارخانه یا شرکت سازنده قطعه نیست که در تولید قطعات عمدا یا سهوا دخل و تصرف داشته باشد واین در عهده خریدار هست که در انتخاب مارک و قیمت و کمیت و کفیت قطعه باید تجربیات کافی داشته باشد .
سوما : امارها نشانگر این است که فروشگاه امیر ایسی با قبول زحمات خارج از وظیفه ای !! پیوسته سعی کرده مشکلات عدیده همه مشتریان بخصوص کاربران این انجمن را به نحو ممکن حل کرده و قطعات نایاب و با کیفیتی را با نازلترین قیمتها در اختیار شما دوستان بگذارد .
و در نهایت !! ظاهرا شما بار اول تون بوده که قطعه تهیه کرده اید !!! مطمین باشید اگر به فروشگاه های غیر این انجمن مراجعه میکردید ان تعداد نصف که سالم دونستید هم براتون قلابی در می اومد باید شاکر باشید که باز نصف قطعات مورد ابتیاع تون با توجه به { اطلاعاتی که در خرید و استفاده از قطعات دارید !!!} براتون مفید بوده است .... به هر حال امیدوارم با توجه به تنوع قطعات ... در خرید و استفاده دقت بیشتری مبذول دارید تا خدا ناکرده متضرر نشوید .
جهت مزید اطلاع و اطمینان دوستانیکه ممکن هست مثل شما برداشت های نامعقولی از این فروشگاه داشته باشند در صورت درخواست این گروه از شما دوستان - عنوان تاپیک را اصلاح به نظر خواهی امار گیری این فروشگاه را براتون ایجاد میکنم تا علاوه بر رفع سو. برداشتها !! عملکرد اقای زارع را شخصا تجربه کنید .
موفق باشید .

ali927110

کاربر
2014-01-31
157
261

بنده هم چندین بار از فروشگاه امیر ای سی خرید کرده ام که با مهندس زارع هیچ مشکلی نداشتم . قطعه هایی که از ایشان خرید کردم هیچ مشکلی نداشتن.

abady

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-12-19
552
2,457

با سلام.....من طی این چندسال گذشته چند بار خرید داشتم و از خریدمم خیلی راضی هستم و تا بحال مشکلی نبوده در ضمن جناب زارع معمولا پیش از ارسال قطعات از طریق تماس از چند وچون قطعات بنده را مطلع کرده بعدا توسط پست فرستاده بنوبه خود از زحمات ایشان و همچنین برخورد خوبی که تا بحال به بنده داشته اند کمال تشکر و قدردانی از ایشان را دارم......با تشکر

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام دوستان سایت برتر ایران

داداش با پیشرفت چندین ساله سایت ایران تک مشگلات هم در قطعات به وجود می آید مهندس زارع امیر جون ما که از دوستان و عزیزان سایت هستند ما خیلی خرید انجام دادیم اما مشگلی نداشتن شاید من چیزی را نشاخته باشیم او با تماس تلفنی به من زنگ زده و گفته فلان آیسی اینجوری و فلان برد اینجوری من امیر آیسی را
تایید می کنیم و ناراحت میشم که در مورد او حرف عوضی زده شود و این حرف بگیم که کدام قطعه مشگل دار بود و مشگل ساز شده بیان کنید تا توضیح بدیم و از این
سایت و فروشگاه امیر آیسی من تمام کامل رازی هستیم و وسایل دیگری هم می خواهیم ازش خرید کنیم من اعتماد زیادی به او داریم و دوستش داریم

دوستان اگر آقای زاری را دوست خود می دانند و اشگال در کارهای و وسایل او ندیده اند برای تشکر از او تشکر را بزنید نه تشکر از من

آخرین ویرایش:

hassan99

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-12-31
523
10,323
با سلام
من هم چندین سال است که از اقای زارع خرید میکنم و تا الان مشکلی نداشته ام
اخرین خریدم2هفته پیش بود که ساعت 12 به ایشان زنگ زدم وگفتم که اگه براش مقدوره همان روز برام بفرسته که ایشان گفتند که میفرستند ساعت 4 زنگ زدند وگفتند نتونستند قطعات رو امده وارسال کنند .منم گفتم مهم نیست فردا برام بفرست.
غرض از بیان مطلب فوق این بود که با اون همه مشغله قولی که به من داده بود یادش نرفته بود وانقدر بهش متعهد بود که به من زنگ بزنه تا من روز بعد منتظر رسیدن قطعه نباشم.
البته خرابی قطعات هم انکار ناپذیره و نمیشه به خاطرش فروشنده رو مقصر دونست.برای من خیلی پیش اومده که های ولتاژ ویا ایسی تعویضی و..خراب بوده که البته همه این موارد رو از فروشگاه شهر خودم خرید کرده بودم وفقط به فروشنده زنگ زدم و گفتم قطعه ای که به من فروخته خراب بوده و انتظار تعویض و یا پس گرفتن رو هم نداشتم چون واقعا وقتی که قطعه خراب از ادم میگیره بیشتر از قیمتش میارزه.

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,683
سلام

باور کنید این پست رو که دیدم اولش حسابی جا خوردم !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟::e0220::::e0220::

جناب زارع هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاق و هم از نظر جوری جنس بسیار بسیار در سطح بالایی هستند . واین حرفها به نظر من درست نیست

شاید شما موقع نصب قطعه رو خراب کردین یا شایدم اونی که شما سفارش دادین نیازی به تعویض نداشته و عیب دستگاه از جایه دیگه بوده ؟ خدا میدونه منم اینا رو حدث زدم ، شایدم اشتباه فکر میکنم گفتم که یه موقع از دستم ناراحت نشی

بعدشم ایشون اگه چیزی مورد داشته باشه قبلش مطرح میکنن که" فلان ای سی رو دارم ولی خوب نیستن نبر "

حتی اگرم حق 100 درصد با شما باشه ، هیچ آدمی با یه حرکت خوب یا بد نمیشه که یه دفه کلا زیر سوال بره یا نه بشه نامبر وان

بازم بهتر بود تلفنی یا اینترنتی با ایشون مشکلتونو مطرح میکردین

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,119
سلام
در هز کاری اخلاق وتعهد به کار مهم هست وجناب زارع در این مورد 20 هسند
از لحاظ قطعات هم با ید بگویم که در این آشفته بازار انتظار دیگری هم نباید داشته باشیم
البته جناب زارع هم مطمعنا سعی خواهند کرد مرغوبترین قطعات را را تهیه وارسال کنند
بنده چند بار از جناب امیر آی سی خرید کردم وهمچنین جاهای دیگر در هر خریدی خرابی وجود دارد ولی اگر کم وناچیز باشد چیزی نمی گویم واگر به چشم بیاد جهت عودت واطلاع فر وشنده از قطعه اطلاع می دهم.

به نظر بنده فروشگاه مناسبی هست وبا توجه به تنوع قطعات کار یک تعمییر کار را حل می کند .

esfani_boy

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-21
51
144

با سلام :
دوست عزیز در حال حاضر از نظر تهیه قطعات - فروشگاه امیرایسی {اقای زارع } مطمین ترین و منصفانه ترین فروشگاهی هست که از ابتدای تاسیس این انجمن با کاربران به بهترین نحو همکاری نموده و به همین روال نیز ادامه میدهند .
به نظر میرسد مشکل اصلی از جانب خودتون میباشد نکات ذیل راهگشای شما میباشند .
اولا : بدانید که در خرید و استفاده از قطعات فعلی بازار باید اطلاعات کافی داشته باشید تا متضرر نشوید .
دوما : هیچ فروشگاهی !! کارخانه یا شرکت سازنده قطعه نیست که در تولید قطعات عمدا یا سهوا دخل و تصرف داشته باشد واین در عهده خریدار هست که در انتخاب مارک و قیمت و کمیت و کفیت قطعه باید تجربیات کافی داشته باشد .
سوما : امارها نشانگر این است که فروشگاه امیر ایسی با قبول زحمات خارج از وظیفه ای !! پیوسته سعی کرده مشکلات عدیده همه مشتریان بخصوص کاربران این انجمن را به نحو ممکن حل کرده و قطعات نایاب و با کیفیتی را با نازلترین قیمتها در اختیار شما دوستان بگذارد .
و در نهایت !! ظاهرا شما بار اول تون بوده که قطعه تهیه کرده اید !!! مطمین باشید اگر به فروشگاه های غیر این انجمن مراجعه میکردید ان تعداد نصف که سالم دونستید هم براتون قلابی در می اومد باید شاکر باشید که باز نصف قطعات مورد ابتیاع تون با توجه به { اطلاعاتی که در خرید و استفاده از قطعات دارید !!!} براتون مفید بوده است .... به هر حال امیدوارم با توجه به تنوع قطعات ... در خرید و استفاده دقت بیشتری مبذول دارید تا خدا ناکرده متضرر نشوید .
جهت مزید اطلاع و اطمینان دوستانیکه ممکن هست مثل شما برداشت های نامعقولی از این فروشگاه داشته باشند در صورت درخواست این گروه از شما دوستان - عنوان تاپیک را اصلاح به نظر خواهی امار گیری این فروشگاه را براتون ایجاد میکنم تا علاوه بر رفع سو. برداشتها !! عملکرد اقای زارع را شخصا تجربه کنید .
موفق باشید .
آقای معاون مدیر محترم در اینکه شما از آقای زارع تعریف و تمجید بکنید شکی نیست.بنده 4 جفت ترانزیستور TT3034 و TT3043 خرید کردم که مبلغش 104000 تومان شد.وقتی به دستم رسید و تست کردم نصف قطعات خراب بودند.طی تماسای مککر با جناب زارع اینشان هیچ جواب قانع کنندهای به من ندادند و گفتند من مسولیتی به عهده ندارم.خداوکیلی این از لحاظ شرعی درسته؟
اگه شما جای من بودید چکار میکردید؟تا کی باید شاهد این چنیین کارهایی باشیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا