آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نظرخواهی درمورد صدای اسپیکر ایستاده

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام.
دوست عزیز ، نتیجه هیچ یک از راهنمایی من و دوستان را جواب ندادید!

پس دوباره مراحل را عرض میکنم و لطفا یک به یک انجام بده و نتیجه را اعلام کن.

1- ابتدا آمپلی فایر را چک کن که سالم و بخوبی کار میکند. برای اینکار تغذیه آمپلی فایر را وصل کن و به ورودی ( پست 8 و 9 ) آن یک منبع صوتی مانند خروجی هدفون موبایل یا همان ماژول MP3 را متصل کن و تست صدا بگیر .

اگر خوب بود تا مراحل بعدی را من یا سایر دوستان توضیح بدهند.
درود عرض کردم که صدا نداشت ن موبالم ن ام پی تری البته دومی یکم خیلی محدود صدا خواننده میاد

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام.
تست شماره یک پست 18 را انجام ندادی!
دورد ممنونم بابت وقتتون ..
صدا ندارم منظور از موبایل همون کابل که اکثرا وصل میکنن تا موزیک موبایلو پخش کنه ...
خود پلیر هم که خیلی محدود صداش کم

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
صدا ندارم منظور از موبایل همون کابل که اکثرا وصل میکنن تا موزیک موبایلو پخش کنه ...
تست امپلی فایر هم که انگشت زدم اوکی بود صدا خش خش میومد

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
272
325
اصفهان
سلام.

دوست عزیز خروجی صدای موبایل را به کجا متصل کردید؟ اگر دقت میکردید گفتم که خروجی یک پخش کننده را به ورودی آمپلی فای یعنی جایی که سوکت سه پین INR وINL روی برد آمپ متصل کنید و تست صدا بگیرید.

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
395
446
اراک
اگر واقعاً قصد تعمیر یا یادگیری تعمیر با استفاده از این سایت داری، باید یکم وقت بذاری و به پرسش ها به موقع پاسخ بدی.
اگر از سلامت خود بلندگوها اطمینان داری، هر دو بلندگوی چپ و راست به برد وصل باشه.

خازن‌های 4uf کنار سوکت سه پین مجاور خازن‌های بزرگ را تعویض کن و علاوه بر پاسخ به پرسش‌های دوستان، اعلام کن تا مراحل بعد دنبال بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: daniyal18

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام.

دوست عزیز خروجی صدای موبایل را به کجا متصل کردید؟ اگر دقت میکردید گفتم که خروجی یک پخش کننده را به ورودی آمپلی فای یعنی جایی که سوکت سه پین INR وINL روی برد آمپ متصل کنید و تست صدا بگیرید.
ببخشید نمیخواستم جسارت کنم بذارید پای اماتوری چشم با همین ام پی پلیر تست بزنم خوبه ؟

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
درود
اگر واقعاً قصد تعمیر یا یادگیری تعمیر با استفاده از این سایت داری، باید یکم وقت بذاری و به پرسش ها به موقع پاسخ بدی.
اگر از سلامت خود بلندگوها اطمینان داری، هر دو بلندگوی چپ و راست به برد وصل باشه.

خازن‌های 4uf کنار سوکت سه پین مجاور خازن‌های بزرگ را تعویض کن و علاوه بر پاسخ به پرسش‌های دوستان، اعلام کن تا مراحل بعد دنبال بشه
ممنون برا توجه بله علاقه شدید دارم و تا الانم خیلی خیلی دین این سایت و همکارانو رو گردن دارم انشاا خداوند خودش به بنده ای که دری برا بندش باز میکنه باز کنه ..چشم به توصیاتتون عمل میکنم

بالا