آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نظرخواهی درمورد صدای اسپیکر ایستاده

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
365
188
29
Yazd
سلام.

ورودی آمپلی فایر محلی که در تصویر علامت گذاری شده را با انگشت یا نوک پیچ گوشتی لمس کنید ببینید صدای هوم یا واکنشی قوی در بلندگو ها دارید؟

مشاهده فایل‌پیوست 209873

این قسمت خروجی و ورودی AUX هست . ابتدا دستگاه را بر روی مد AUX قرار بدهید و تست کنید.

مشاهده فایل‌پیوست 209876
یا روشی دیگه که فقط یو اس بی با صدایی معمول خود سیستم عمل کنه

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,275
13,163
Hamedan
،،درود،،
این دستگاه با این ابعاد و این برد ،صدا کم بوده خیلی عجیبه !
حتما اشتباه شده این برد که من دارم میبینم تقریبا کامل هست و صدا باید خیلی قوی و رسا باشه

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
291
386
اصفهان
درود از همین مکان Avمتصل کرده بودند که بنده قطع کردم
صدا بسیار ضعیف به گوش میخورد در دوطبقه برد علامت اول شما خروجی برق به برد بالاییست
چشم تست رو انجام و اعلام میکنم
مشخصا چیزی که بر روی برد نوشته شده R IN و L IN است ورودی صدای استریو هست نه تغذیه!

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
402
460
اراک
۱. با دست مرطوب پایه آی‌سی‌های آمپلی فایر را لمس کن ببین صدای هوم میاد و سالمند؟
۲. اون سوکت سه پین که نوشته Rin و Lin هم ورودی صدا بعد از پری آمپلی‌فایر (برد دیگر) هست و شما هم از همینجا تست کن.
۳. مود دستگاه را تغییر بده. موردی داشتم که ورودی به مود cd وصل شده بود ولی روی مود dvdصدای ضعیفی داشت که با تعویض مود درست شد و خراب نبود.

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
365
188
29
Yazd
۱. با دست مرطوب پایه آی‌سی‌های آمپلی فایر را لمس کن ببین صدای هوم میاد و سالمند؟
۲. اون سوکت سه پین که نوشته Rin و Lin هم ورودی صدا بعد از پری آمپلی‌فایر (برد دیگر) هست و شما هم از همینجا تست کن.
۳. مود دستگاه را تغییر بده. موردی داشتم که ورودی به مود cd وصل شده بود ولی روی مود dvdصدای ضعیفی داشت که با تعویض مود درست شد و خراب نبود.
درود اول اینکه سپاس از توجهتون و بعد چشم چنتا کار خرد داشتم فردا تمومه تست و اعلام میکنم

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
365
188
29
Yazd
چک و تست کنید و اطلاع دهید.
درود ممنون از توجه و پاسخگویی خب همگی کنار همن و بنده هم از همون خروجی هاذکر شده برای وصل کردن استفاده کردم و نتیجه هیچ حتی خش خش
باز هم با دقت بیشتر تست و اعلام میکنم

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
291
386
اصفهان
درود ممنون از توجه و پاسخگویی خب همگی کنار همن و بنده هم از همون خروجی هاذکر شده برای وصل کردن استفاده کردم و نتیجه هیچ حتی خش خش
باز هم با دقت بیشتر تست و اعلام میکنم
سلام.
دوست عزیز ، نتیجه هیچ یک از راهنمایی من و دوستان را جواب ندادید!

پس دوباره مراحل را عرض میکنم و لطفا یک به یک انجام بده و نتیجه را اعلام کن.

1- ابتدا آمپلی فایر را چک کن که سالم و بخوبی کار میکند. برای اینکار تغذیه آمپلی فایر را وصل کن و به ورودی ( پست 8 و 9 ) آن یک منبع صوتی مانند خروجی هدفون موبایل یا همان ماژول MP3 را متصل کن و تست صدا بگیر .

اگر خوب بود تا مراحل بعدی را من یا سایر دوستان توضیح بدهند.

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
365
188
29
Yazd
سلام.
دوست عزیز ، نتیجه هیچ یک از راهنمایی من و دوستان را جواب ندادید!

پس دوباره مراحل را عرض میکنم و لطفا یک به یک انجام بده و نتیجه را اعلام کن.

1- ابتدا آمپلی فایر را چک کن که سالم و بخوبی کار میکند. برای اینکار تغذیه آمپلی فایر را وصل کن و به ورودی ( پست 8 و 9 ) آن یک منبع صوتی مانند خروجی هدفون موبایل یا همان ماژول MP3 را متصل کن و تست صدا بگیر .

اگر خوب بود تا مراحل بعدی را من یا سایر دوستان توضیح بدهند.
درود مراحل رو چک کردم با زدن انگشت به خروجی به برد دوم صدا خش از بلنگو در میاد ..
و از خروجی Auxهم همینطور

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
365
188
29
Yazd

پیوست‌ها

• 804.3 کیلوبایت بازدیدها: 21
  • 320.1 کیلوبایت بازدیدها: 23