آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
نجاری، جوشکاری و لوله کشی و نقاشی، محل کارم را خودم انجام میدهم و در پاره ای موارد ساخت ابزاری که به ذهنم میرسه و در بازار اصلا ساخته نشده، می‌سازم، برای همین، در تمام زمینه ها، ابزار تهیه کرده ام

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,679
نجاری، جوشکاری و لوله کشی و نقاشی، محل کارم را خودم انجام میدهم و در پاره ای موارد ساخت ابزاری که به ذهنم میرسه و در بازار اصلا ساخته نشده، می‌سازم، برای همین، در تمام زمینه ها، ابزار تهیه کرده ام
بنده هم همین اخلاق رو دارم و ابزار های غیر مرتبط با شغلم زیاد و البته در حد کنترل شده میخرم و استفاده میکنم ( اخه ابزار اعتیاد داره ، ادم میره حسن اباد میخواد همه رو بخره)
ولی نظرم به مخفی کردنه این موضوعه ، چون به نظرم باعث میشه داخل ذهن مشتری تصویری که از من دارن، چهره یه شخص کارکشته و خیلی حرفه ای نباشه و اینکه دیگه کسی هم سراغ امانت گرفتن ابزار ادم نمیاد .

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام
استفاده از گل وگیاه در مغازه برای روحیه بسیار خوب است وتاکید می کنم حتی چند گلدان کوچک از گیاهان طبیعی در گوشه مغازتان استفاده کنید
IMG_۲۰۲۳۰۵۳۱_۱۹۳۷۳۶.jpg

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
همیشه عاشق شغلتان باشید و هر چه شما را به آرامش می‌رساند، انجام دهید، بخش آشپزخانه نقلی و بخش انتظار مشتریان،استفاده از رنگهای شاد و کنار اینکارها،، پخش یک موزیک بسیار لذت بخش است، البته سیستم صوتی بسیار خوبی در نظر بگیرید،، مطمئن باشید از کار خسته نمیشوید

پیوست‌ها

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
همیشه عاشق شغلتان باشید و هر چه شما را به آرامش می‌رساند، انجام دهید، بخش آشپزخانه نقلی و بخش انتظار مشتریان،استفاده از رنگهای شاد و کنار اینکارها،، پخش یک موزیک بسیار لذت بخش است، البته سیستم صوتی بسیار خوبی در نظر بگیرید،، مطمئن باشید از کار خسته نمیشوید
سلام مهندس یک سوال ایا محل کار شما مغازه است یا یک دفتر

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
بسيار عالي جالب بود
دوستان ديگر هم عكسي از ميز و ابزارهايي كه دارند قرار بدهند و اگر تجربه اي دارند هم اعلام كنند مثل همين تجربه دوست عزيز كه از فن كامپيوتر براي كشيدن دود لحيم استفاده كرده
من كه زياد دود لحيم خوردم فكر ميكنم ديگه كم كم بايد عوارضش پيدا بشه
منتظر ديگر دوستان هستيم
سلام آقای محمودی
برای مکیدن دود لحیم راه خیلی بهتری وجود داره. فن ، دود لحیم رو کنار میزنه . از بین نمیبره بنابراین این بو طی چند ساعت از طریق تنفس وارد ریه تون میشه
میتونید از لوله پلیکا یا دودکش بخاری گازی استفاده کنید . یکسری دودکش هستن از جنس پلاستیک که برای مصارف هود آشپزخانه و پکیج رادیاتور و ... استفاده میشه . حالت فنری داره و راحت جمع میشه و به اندازه دلخواهتون درمیاد . یکسری لوله بخاری گازی هست که بسیار نرم و حالت پذیر هستش . از این ورق های گالوانیزه ها نیست . اونم مثل دودکش پلاستیکی کاملا جمع میشه .حالت میگیره و به اندازه دلخواهتون درمیاد.میتونید هرکدوم که خواستید انتخاب کنید یه سرش رو به جای لوله بخاری قرار میدیم و قبل از اون یک هواکش (از این هواکش هایی که توی سرویس بهداشتی استفاده میشه ) داخل سوراخ لوله بخاری میذارید و سر دودکش رو به اون وصل میکنیم و داخل سوراخ بخاری میکنیم . سر دیگه هم بصورت آویز بالای میز کارتون (جایی که بیشتر لحیم کاری میخواید انجام بدید) باشه
مکش هواکش باعث میشه مدام هوا از توی لوله در حال مکش باشه و به این صورت دود لحیم کاری مکیده میشه و بجای پخش شدن در هوا مستقیماً از طریق دریچه بخاری به بیرون هدایت میشه

یه نمونه توی فتوشاپ درست کردم براتون
Dodkesh.jpg

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,679
سلام آقای محمودی
برای مکیدن دود لحیم راه خیلی بهتری وجود داره. فن ، دود لحیم رو کنار میزنه . از بین نمیبره بنابراین این بو طی چند ساعت از طریق تنفس وارد ریه تون میشه
میتونید از لوله پلیکا یا دودکش بخاری گازی استفاده کنید . یکسری دودکش هستن از جنس پلاستیک که برای مصارف هود آشپزخانه و پکیج رادیاتور و ... استفاده میشه . حالت فنری داره و راحت جمع میشه و به اندازه دلخواهتون درمیاد . یکسری لوله بخاری گازی هست که بسیار نرم و حالت پذیر هستش . از این ورق های گالوانیزه ها نیست . اونم مثل دودکش پلاستیکی کاملا جمع میشه .حالت میگیره و به اندازه دلخواهتون درمیاد.میتونید هرکدوم که خواستید انتخاب کنید یه سرش رو به جای لوله بخاری قرار میدیم و قبل از اون یک هواکش (از این هواکش هایی که توی سرویس بهداشتی استفاده میشه ) داخل سوراخ لوله بخاری میذارید و سر دودکش رو به اون وصل میکنیم و داخل سوراخ بخاری میکنیم . سر دیگه هم بصورت آویز بالای میز کارتون (جایی که بیشتر لحیم کاری میخواید انجام بدید) باشه
مکش هواکش باعث میشه مدام هوا از توی لوله در حال مکش باشه و به این صورت دود لحیم کاری مکیده میشه و بجای پخش شدن در هوا مستقیماً از طریق دریچه بخاری به بیرون هدایت میشه

یه نمونه توی فتوشاپ درست کردم براتونمشاهده فایل‌پیوست 202456
سلام

من برای میزکار لحیم کاری استفاده کردم و خیلی عالی شده

هواکش رو کنار میز بستم و لوله هود مشمایی رو بردم زدم داخل لوله بخاری

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام به دوستان عزیز
بنده به تازگی مغازه خودرا عوض کرده ام اگر بهتر بخواهم بگویم شعبه جدید را دارم راه می اندازم (مغازه قبلی بخش فروشگاهی می شود) وهم اکنون هم در حال چیدمان ودکور ان هستم در اصل این شعبه مرکز اصلی تعمیرات خواهد بود به همین دلیل کارگاه و وسایل ان را به انجا منتقل کرده ام به دلیل این که این مغاره مرکزسخت افزار است دوست دارم بعد از تکمیل شدن محل جدید تصاویر ان را در اینجابار گذاری کنم

بالا