آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

meisam64

کاربر vip
کاربر
2012-10-31
29
43
فسا
Www.skynetfasa.ir
بسيار عالي جالب بود
دوستان ديگر هم عكسي از ميز و ابزارهايي كه دارند قرار بدهند و اگر تجربه اي دارند هم اعلام كنند مثل همين تجربه دوست عزيز كه از فن كامپيوتر براي كشيدن دود لحيم استفاده كرده
من كه زياد دود لحيم خوردم فكر ميكنم ديگه كم كم بايد عوارضش پيدا بشه
منتظر ديگر دوستان هستيم
با سلام خدمت اساتید گرامی
فن کامپیوتر واقعا عالیه ، البته من یکی گذاشتم فن رو برعکس کردم که کشنده دود باشه و میتونید یک لوله خرطومی بخاری هم بهش اضافه کنید تا همه دود لحیم کاری رو بکشه داخل

پیوست‌ها

• 121 کیلوبایت بازدیدها: 61

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام دوستان کلی در مورد میزکار صحبت شد اگر ممکن هست یک صندلی مناسب برای نشستن استادکار هم معرفی کنید چون صندلی نامناسب هم برای کمر مضر هست با تشکر.
سلام به دوست عزیز ودیگر همکاران
چند مدل صندلی که معرفی می کنم بهترین نمونه برای کار ماست از لحاظ استاندارد بودن وراحت بودن در کار این را به این دلیل میگویم که با انها از نزدیک اشنا هستم چند تن از همکارانم از چند نمونه ای که ذکر کردم را دارند به علاوه مدل اخر را که خودم هم تهیه کرده ام
111006575.jpg

صندلی-کارمندی-340-مشکی.jpg

این مدل از همه بهتر است ولی از همه گرانتر
صندلی-کارشناسی-I72spu.jpg

این هم نمونه صندلی خودم که به تازگی تهیه کردم
2p4dCM39o5ZfCdYaNC6ydU51pH1AmGoVcIRcqRGHO0Mh9ppHCEmTCobHwMtv25xr.jpeg

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
سلام به دوست عزیز ودیگر همکاران
چند مدل صندلی که معرفی می کنم بهترین نمونه برای کار ماست از لحاظ استاندارد بودن وراحت بودن در کار این را به این دلیل میگویم که با انها از نزدیک اشنا هستم چند تن از همکارانم از چند نمونه ای که ذکر کردم را دارند به علاوه مدل اخر را که خودم هم تهیه کرده ام
مشاهده فایل‌پیوست 209087

مشاهده فایل‌پیوست 209088

این مدل از همه بهتر است ولی از همه گرانتر
مشاهده فایل‌پیوست 209089

این هم نمونه صندلی خودم که به تازگی تهیه کردم
مشاهده فایل‌پیوست 209090
درود مهندس بسیار عالی . این آخری فکر کنم ۳ تومن باشه درسته؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
درود مهندس بسیار عالی . این آخری فکر کنم ۳ تومن باشه درسته؟
سلام به همکار عزیز
متسفانه به دلیل تورم ونداشتن ثبات در قیمت ها نمی توان قیمت دقیقی اعلام کرد شاید بر عکس شغل ما باورتان نشود همین صندلی اخر که خودم ان را تهیه کردم در دو نقطه از شهر قیمت گرفتم که اختلاف بین این دوفروشگاه حدود 1/5 میلیون بود فروشگاهی در مر کز شهر که لوازم ومبلمان اداری می فروخت وبه مغازه بنده هم بسیار نزدیک بود حدود 4/5 میلیون قیمت صندلی مد نظر را اعلام کرد ودر نقطه ای دیگر از شهر که حاشیه شهر ماست وپر از فروشگاهای مبلمان وسرویس چوب است ودر این قسمت چندین فروشگاه فروش میز وصندلی اداری وجود دارد قیمت را حدود 3 میلیون اعلام نمود وبا در نظر گرفتن این که این فروشگاها هم از مبلغ 3 میلیون سودی میبردحساب کنید که فروشگاهی که در مرکز شهر بود چقدر سود می برد در اخر من از طریق برنامه دیوار از فروشگاهی که صندلی های اداری را باز سازی ومیفروخت صندلی مد نظررا به قیمت 1 میلیون تهیه نمودم انهم بسیار تمیز به گونه ای که روکش ان نو وبدونه کوچکترین ایرادی به همراه جک صدرصد سالم فقط قسمتی از لاستک دستگیره ان خوردگی دارد که به گفته فروشنده به دلیل کمیاب بودن این نوع دستگیره نتوانسته ان را تعویض کند در کل از چهار صندلی که تصاویر ان را قرار داده ام نوع سوم از همه گرانتر است که براساس شرکت های مختلف از 6میلیون تا 10میلیون متغیر است تصویر اول ودوم بعد ان قرار دارند وتا حدودی با هم قیمت هستند
در کل علت انتخاب این چهار صندلی به عنوان صندلی استاندار برای تعمیرات می توان به دو دلیل بزرگ اشاره کرد
دلیل اول. پشتی این صندلیها بلند وبزرگ بوده که در سلامت ستون فقرات به ویژ ه کمر مهم است
دلیل دوم .جک استفاده شده در این صندلی ها از کیفیت بهتری برخوردار است

danavaninfo

کاربر
2023-11-02
49
41
ایران
با اجازه همه همکاران
مشاهده فایل‌پیوست 209286
مشاهده فایل‌پیوست 209287مشاهده فایل‌پیوست 209288

تازه مغازه رو زدم

تجهیزات مورد استفاده توی تصویر معلوم هست
منبع تغذیه سوئیچینگ هم ۱۲ ولت ۲۰ آمپر برای تست امپلی فایر و مبدل ۱۲ به ۲۲۰
درود . پیشرفت و موفقیت برای شما آرزومندم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 404

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
با عرض سلام
ایده جدید من، طراحی میز کار و چیدمان تجهیزات محل کارم
با کمترین امکانات،، مبادرت به ساخت طبقات و میزها و با پایه های نگهدارنده مانیتور و مولتیمترها، میکنم

پیوست‌ها

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
با عرض سلام
ایده جدید من، طراحی میز کار و چیدمان تجهیزات محل کارم
با کمترین امکانات،، مبادرت به ساخت طبقات و میزها و با پایه های نگهدارنده مانیتور و مولتیمترها، میکنم
سلام
باز هم مثل همیشه عالی است اقا فرهادباید بدانیدکه 60 درصد از مطالب این تایپیک متعلق به شما وبعدش بنده است دلیل اصلی ان شاید بخاطر این است که من وشما یک نواختی محل کار را دوست نداریم واین مطلب به نظر من وخیلی از کارشناسان بسیار خوب است ومیتواندتا حدودی بر روحیه کاری تاثیر گذار باشد دومین مسئاله بحث نظم ومرتب بودن محل کار است که شما وتا حدود کمی بنده به ان حساس هستیم البته نظم وتمیزی ورنگ بندی وتنوع تجهیزات ابزار الات شما واقعا نمونه است با تشکر فراوان

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
سلام
باز هم مثل همیشه عالی است اقا فرهادباید بدانیدکه 60 درصد از مطالب این تایپیک متعلق به شما وبعدش بنده است دلیل اصلی ان شاید بخاطر این است که من وشما یک نواختی محل کار را دوست نداریم واین مطلب به نظر من وخیلی از کارشناسان بسیار خوب است ومیتواندتا حدودی بر روحیه کاری تاثیر گذار باشد دومین مسئاله بحث نظم ومرتب بودن محل کار است که شما وتا حدود کمی بنده به ان حساس هستیم البته نظم وتمیزی ورنگ بندی وتنوع تجهیزات ابزار الات شما واقعا نمونه است با تشکر فراوان
😁🌹🌹😘

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
اگر می‌خواهید از کار خسته نشید،، همیشه تنوع طلب باشید و تغییراتی در محل کار ایجاد کنید، استفاده از رنگهای شاد و همچنین موزیک،، در ایجاد محیط آرامش بخش و لذت بردن از کار،، بسیار مهم است و همچنین، در برخورد و نظر مشتریان بسیار موثر است

پیوست‌ها

بالا