آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: معرفی پروگرامر spi فلش و nand فلش وeeprom و jtag با پشتیبانی عالی نرمافزاری

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com
پاسخ : ساخت ارزانترین پروگرامرتمام spi فلش و nand فلش وeeprom و jtag با پشتیبانی عالی نرمافزاری

مدل دست سازتون هم برا فروش ندارید؟

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978
پاسخ : ساخت ارزانترین پروگرامرتمام spi فلش و nand فلش وeeprom و jtag با پشتیبانی عالی نرمافزاری

مدل دست سازتون هم برا فروش ندارید؟

صرفا قصدم برا ی معرفی یک پروگرامر ارزان قیمیت بود که خودتان بسازید .3 عدد برای خودم ساختم میتوانم یکی از انها را به شما بدهم.و دیگر وقت ساختن مجدد ان را ندارم

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com

ممنون میشم برا اون یکی. شمارتونو تو پیغام خصوصی بفرستید برا هماهنگی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,826
7,761
جنت شهر

سلام
اگر قصد خريد يا فروش كالائي را داريد به بخش بازارچه مراجعه كنيد و طيق قوانين عمل كنيد تا مشكلي براي خريدار و فروشنده پيش نيايد متشكرم

http://www.irantk.ir/f777/

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978

سلام
اگر قصد خريد يا فروش كالائي را داريد به بخش بازارچه مراجعه كنيد و طيق قوانين عمل كنيد تا مشكلي براي خريدار و فروشنده پيش نيايد متشكرم

http://www.irantk.ir/f777/
در این تاپیک هیچ خرید یا فروش انجام نمیشود و صرفا معرفی این پروگرامر برای اشخاصی هست که هزینه پروگرامر های گران قیمت را ندارند برد مدار چاپی در صفحه اول معرفی و قابل دانلود میباشد دوستانی که مایل هستند این پروگرامر را داشته باشند یا خودشان بسازند یا در بخش خرید یا فروش سفارش بدهند

آخرین ویرایش:

Ebrahimvand

کاربر
2016-10-21
1
0

سلام..در عکس هایی که شما از برد خودتون ارسال کردید...بعضی از قطعات رو که در شماتیک وجود دارند رو نصب کردید.. و بعضی ها که وجود ندارند.. رو نصب کردید...لطفا..توضیح دهید..
با تشکر

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978

خدمت شما

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978

این هم طرز چیدمان قطعات روی برد زیف سوکت دار برای همکار گرامی جناب
hoseyn1258

فعلا برای تست است و مدار ان منتشر نمی شود

آخرین ویرایش:

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم

این هم طرز چیدمان قطعات روی برد زیف سوکت دار برای همکار گرامی جناب
hoseyn1258

فعلا برای تست است و مدار ان منتشر نمی شود

سلام

لطف عالی مستدام مهندس جان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,978

خواهش میکنم فقط یاداوری میکنم از زیف سوکت 28 پین باید استفاده شود من فوت پرینت 3 بعدی 28 را پیدا نکردم اینجا ناچارا از 14 استفاده کردم و کلید انتخاب
ولتاژ 3 حالته باشد ولتاژ 1.8 به ان ضافه شده است

آخرین ویرایش:
بالا