آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مطرح کردن سوالات و مشکلات لپ تاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
استاد گرامی ممنون از راهنمایی کاربردی و سریعتون اما با این کار عملکرد سرعتی هارد رو پایین میاره ! و مشکلاتش زمانی بیشتر می شه که شما بخواین یک ویندوز 7 هم کنارش داشته باشین.

بهتره برای نصب ویندوز XP بر روی این دستگاه این روش رو انجام بدین یک بار زحمت داره اما بعدش راحت میشین :

1- دانلود درایور هارد و درایور مربوط به ICH که در سایت شرکت سازنده موجود می باشد .
2- دانلود نرم افزار ساخت و تغییرات CD ویندوز به نام nLitye
3- کپی نسخه ویندوز xp بر روی هارد و یک فولدر مجزا
4- نصب نرم افزار nlite
5- شناساندان فولدر ویندوز کپی شده
6- add کردن درایور مربوط به هاردتون به ویندوز
7- رایت cd\
حالا به راحتی می تونید از این سی دی ویندوز هم بر روی این دستگاه و هم دستگاه هایی که دارای ich متشابه و پایین تر می باشند استفاده نمایید.

سپاس

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
نام درست نرم افزار nLite هستش ! اشتباه تایپی بود !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
استاد گرامی ممنون از راهنمایی کاربردی و سریعتون اما با این کار عملکرد سرعتی هارد رو پایین میاره ! و مشکلاتش زمانی بیشتر می شه که شما بخواین یک ویندوز 7 هم کنارش داشته باشین.

بهتره برای نصب ویندوز XP بر روی این دستگاه این روش رو انجام بدین یک بار زحمت داره اما بعدش راحت میشین :

1- دانلود درایور هارد و درایور مربوط به ICH که در سایت شرکت سازنده موجود می باشد .
4- نصب نرم افزار nlite
7- رایت cd\
حالا به راحتی می تونید از این سی دی ویندوز هم بر روی این دستگاه و هم دستگاه هایی که دارای ich متشابه و پایین تر می باشند استفاده نمایید.

سپاس

ممنون از توجه شما دوست گلم با این روش مشکلش حل میشه بعدش از حالت پیش فرض هارد می تواند استفاده کند و دوباره حالت AHCI را انتخاب نماید و هیچ اجباری نداریم که در حالت IDE باید بماند
با این پستم هم خواستم مشکل ارور صفحه آبی برای دوستمون حل شود و هم اینکه مشکل همون پارتیشنش حل بشه
راحتترین و بقول شما سریعترین و مطمئن ترین روش حل مشکل دوستمون همین هست و بعد از حل مشکلش همون قسمت AHCI نیز بدرستی عمل خواهد کرد حداقل من ده بیست بار با این مشکل دوستمون مواجه شده ام معرفی نرم افزارهای دیگر هم خسته کننده هست و هم ممکنه سیستم رو بیشتر از این بهم بریزد
این مورد رو من تجربه کردم و برای دوستمون راحتتر و مناسب تر خواهد بود از تجربیات شما استاد بزرگوار نیز مطمئنا استفاده خواهم کرد درود برشما

آخرین ویرایش:

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
و البته با احترام به نظر شما دوستان من بنوبه خود از نظرات شما اساتید بزرگوار نیز استفاده خواهم کرد و پست و نظر شما بر من مقدم و باارزش میباشد همتون برام عزیز و بزرگوارید درود بر همه شما و بخصوص دوست عزیزمون آقای حیدر ثابت . وجود شما در این سایت واقعا برامون مفید و قابل قدردانی و جای تشکر است من امروز چند پست مفید از شما استاد بزرگوار دیدم که جالب توجه و مفید بودند متشکرم

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان

4- نصب نرم افزار nlite
7- رایت cd\

سپاس
باسلام خدمت شما دوست عزیز میشه درمورد ICHبرام توضیح بدید که اصلا چی هست وکارش چیه وچطور باید بهش دست پیدا کرد؟ممنون ازلطفتون

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
ممنون از توجه شما دوست گلم با این روش مشکلش حل میشه بعدش از حالت پیش فرض هارد می تواند استفاده کند و دوباره حالت AHCI را انتخاب نماید و هیچ اجباری نداریم که در حالت IDE باید بماند
با این پستم هم خواستم مشکل ارور صفحه آبی برای دوستمون حل شود و هم اینکه مشکل همون پارتیشنش حل بشه
راحتترین و بقول شما سریعترین و مطمئن ترین روش حل مشکل دوستمون همین هست و بعد از حل مشکلش همون قسمت AHCI نیز بدرستی عمل خواهد کرد حداقل من ده بیست بار با این مشکل دوستمون مواجه شده ام معرفی نرم افزارهای دیگر هم خسته کننده هست و هم ممکنه سیستم رو بیشتر از این بهم بریزد
این مورد رو من تجربه کردم و برای دوستمون راحتتر و مناسب تر خواهد بود از تجربیات شما استاد بزرگوار نیز مطمئنا استفاده خواهم کرد درود برشما
سلام استاد عباسپور میشه درمورد AHCIبیشتر توضیح بدید ممنون میشم

matador5550

کاربر
2011-01-14
3
1
داداش ممنونم خیلی لطف کردی من شب تست میکنم فقط اگر امکانش هست لینک دانلود برنامه را بهم بده و اینکه روی سی دی رایت کنم دیگه؟ مرسی دوست من

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا