آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مطرح کردن سوالات و مشکلات لپ تاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
بله سایه جان
دکمه Fn رو با اون دکمه ای که عکس آقتاب روشه رو هر چقدر زدم جواب نداد
بعدش هم نرم افزار تاچ پد و صفحه کلید برای لپ تاپ نصب شده است
دوست عزیز ممنون

aligiti

کاربر
2011-12-26
48
80
مرند
سلام دوستان
یه لپ تاپ Toshiba A50 دارم
نور صفحش خیلی پایینه-هر چقدر هم با دکمه Fn و اون دکمه ای که که علامت زیاد کردن نور روشه ور رفتم-ولی نور صفحش خیلی پایینه لطفا راهنمایی بکنید
با عرض معذرت از اساتید محترم
در پایین بر روی باطری کلیک کن دو تا گزینه داره گزینه اول رو انتخاب کن ببین درست میشه

fery67

کاربر
2011-12-09
27
60
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم کسی نحوه تشخیص SATA یا IDE بودن O.D.D های مکشی ( مثل vostro 1510) رو میدونه؟
پورتش فرق میکنه مثل بقیه نیست و با کابل فلت به مادر بورد متصل میشه!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

fery67

کاربر
2011-12-09
27
60
با سلام خدمت اساتید.
لپ تاپ HP Pavilion DV6 مشکل bluescreen داره. توی گیم خیلی زود. ولی موقع نمایش فیلم 10/15 دقیقه
مشتری میگه 2تا باطری خراب کرده دستگاهش!!!!!!
الان دارم تست مموری ویدیویی رو میگیرم که فعلا خطایی نداده
کارهای انجام شده: تعویض رم - تعویض HDD- تعویض سیستم عامل - نصب بودن درایور اصلی گرافیک و directx

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
این مدل لپ تاپ نباید باطری خراب کنه ! اگر اینطور باشد به احتمال زیاد شارژر مورد دارد حتما به مشتری بگویید شارژر را عوض کند چون اگر دوباره باطری سالم بخره بعد از یک مدت این هم خراب میشه - فقط امیدوارم تا الان لپ تاپ تغذیه خراب نکرده باشد
موفق باشید

fery67

کاربر
2011-12-09
27
60
دوست عزیز سلام
ببین تو صفحه مرگ (آبی ) چی می نویسه

blue screen یک لحظه ظاهر میشه و بعد رستارت نمیشه خواند ولی با برنامه یه چیزایی فهمیدم bug ckeck code: 0*00000124
caused by address: hal.dll+12903

آقای امجدی ممنون حتما میگم ولی مشکل الان ریست کردن دستگاه هست.

من با نرم افزار speedfan دما رو چک کردم دمای CPU خیلی بالا میرفت حدود 90درجه باز کردم خمیر حرارتی رو تعویض کردم و نوار سیلیکون روی چیپ رو هم تعویض کردم. الان باز به محض وارد شدن به بازی فن صدا کرد و دوباره ریست:busted_red:

به نظرتون از فن میتونه باشه؟ تعویض کنم؟

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
بله احتمال دارد - اتفاقا چند هفته پیش یک همچین مورد مشابه ای داشتم که مشکل از فن بود و دستگاه صفحه آبی میداد بعد فورا ریست میکرد
موفق باشید

MahyarSF

کاربر
2012-05-22
1
0
سلام علیکم جمیعاً
بنده سوالی داشتم امیدوارم که بتونید کمکم کنید . سیستم بنده هر کاری میکنم ویندوزشو عوض کنم نمیشه، یعنی وقتی CD ویندوز رو میگذارم تو CD Drive اصلاً cd رو نمیخونه، Bootable هم که میارم بالا یک راست میره از HDD می خونه ،تنظیم هم که میکنم از CD Drive یک چند ثانیه ای cd رو میخونه و بعد بازم میره رو قسمت هارد و ویندوز بالا میاد. این مشکل هم الان یک 10 روزی هست که اتفاق افتاده و بسیار بسیار کلافم کرده. نمیدونم مشکل از CD Drive هستش یا از هارد هست!!!؟
خواخش دارم که راهنماییم کنید اگه اطلاعی دارید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا