آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام

7.png
نوشته اصلی توسط Arash44
8.png

بادرود بر اساتید- یکدستگاه تلفن بیسم پاناسونیک خانگی مشکل اینه که موقع زنگ خوری گوشی سیار آن زنگ میخوره و شماره میندازه ولی دکمه اوکی آن را بزنی روی دیسپلی سیار مینویسه کانکت ولی گوشی ورداشته نمیشه و همچنان زنگ خوردن ادامه داره ضمنا اینترکال هم از ثابت به سیار فقط یه الیدی ریز روی سیار چشمک میزنه - از سیار هیچگونه ارتباطی به ثابت بر قرار نمیشه - در کل اینه که گوشی سیار با مادر ارتباط بر قرار نمیکنه البته زیاد چک کردم مشکل سخت افزاری ندیدم - آیا از ست شدن خارج شده ؟ منتظر نظرات شما دوستان هستم. بدرود سبز باشید و پیروز .

برچسب اتصالات زیر شماره گیر را بطور کامل تعویض کن

آخرین ویرایش:

haji1

کاربر
2012-02-07
5
14
باسلام

بهتر است مدار چاپی آن ناحیه که یک ردیف از کلیدهای شماره گیر کار میکند با تینر 10000 فوری بشوری و تمیز و خشک کنی
ممنون از جواب من قبل از اینکه پد رو عوض کنم روی مدار چاپی رو تمیز کردم. وقتی کلید چهار را فشار میدم زیاد!! با تاخیر شماره را میگیرد ولی دو عدد دیگر ردیف کلا کار نمیکند. روی مدار را حسابی تمیز کردم. مشکل از جای دیگر هم میتواند باشد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: asad44200

oorooj

کاربر
2010-08-27
32
87
سلام دوستان
یدونه بیسیم پاناسونیک مدل kx-tga161ex هست که صدا خراب میاد یعنی یجورایی نویز داره ... کپسول عوض شده اما نتیجه نداده کسی نظری داره

oorooj

کاربر
2010-08-27
32
87
یه اوستایی یه شاگردی .....یکی نیست یه حرفی بزنه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: asad44200

rezaghaza

کاربر
2015-08-22
1
2
با سلام خدمت دوستان، سوالى داشتم

گوشى پاناسونيك گرفتم مدل kx-tg3821bx, در طى روز خود به خود زنگ ميخوره بدون اينكه كسى تماس گرفته باشه، احتمالا از تنظيمات گوشى باشه، دوستان كسى ميتونه راهنمايي كنه ؟

با تشكر

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
ایا ال ای دی روی پایه روشن میشود؟ منبع تغذیه وکانکتور های نرو ماده اداپتور و سوکت ارتباط با بیس ودر نهایت ولتاژ گیری تا مسیر ورودی باتری بررسی شود دیود زنر هم تست شود
سلام
گوشی پاناسونیک دارم
وقتی که به شارژ می زنم اصلا و ابدا شارژ نمشه
علت ان چی میتونه باشه
تو رو خدا کمکم کند

edison_6969

کاربر vip
vip
کاربر
2012-04-13
18
14
سلام و خسته نباشید
یه سنوا 258 برام اوردن كه خیلی سریع شارژ میشه در عرض ده دقیقه و تمام چراغهای شارژ روشن میشه كه یعنی فول شده ولی در عرض نیم ساعت لو باطری میده و خاموش میشه
فكر كردم مال باطریشه عوضش كردم بازم اوك نشد
باطری كه روش بود ni-mh بود
منم چهارتا باطری قلمی شارژی 1350 میلی امپر ni-mh سری كردم و انداختم روش باز اوك نشد
مشكل میتونه از كجا باشه؟
اداپتورم عوض كردم باز نشد
اینا باطری خاصی میخورند؟
شارژو كاذب نشون میده لطفا راهنمایی كنین ممنون

بالا