آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

mohsen25

کاربر
2011-08-28
1
1
سلام خسته نباشید من یک مدار الکترونیکی دستگاه جوش میخواهم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aliavr

jooly

کاربر
2009-05-16
125
141
با سلام
یک مدار تایمر 10min 20min 30minکه بایک کلید فشاری بین این دقیقه ها عوض بشه و به یک رله وصل بشه وموقه تمام شد ن تایم با یک بیزر هشتار بده
مدار بدون استفاده از میکرو با شه
با تشکر فراوان

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام
یک مدار تایمر 10min 20min 30minکه بایک کلید فشاری بین این دقیقه ها عوض بشه و به یک رله وصل بشه وموقه تمام شد ن تایم با یک بیزر هشتار بده
مدار بدون استفاده از میکرو با شه
با تشکر فراوان
با سلام :
در حال حاضر فرصت طراحی و مداری اماده ندارم که از میکرواستفاده نشه و توسط یک شستی زمانهای ان تغییر کنه شما میتونید از چند ایسی دیجیتالی ارزان قیمت 200 تومنی [hide] ترجیحا از : CD4060 , CD4040 . CD 4024 , CD4017 [/hide]
دیتاشیت ایسی های فوق را بررسی کنید اگر به مشکلی برخورد کردین پیام بزارید تا حد توان و فرصت در خدمت خواهم بود .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام به دوست عریز و عیدتان هم مبارک
اگر زحمتی نیست مشابه ترانزستور mje340و mje350
با تشکر فراوان
با سلام :
تاپیک مستقلی برای درخواست مشابهات داریم پست شما حذف میشود .
با تشکر .

jooly

کاربر
2009-05-16
125
141
با سلام :
در حال حاضر فرصت طراحی و مداری اماده ندارم که از میکرواستفاده نشه و توسط یک شستی زمانهای ان تغییر کنه شما میتونید از چند ایسی دیجیتالی ارزان قیمت 200 تومنی hidden content may not be quoted
دیتاشیت ایسی های فوق را بررسی کنید اگر به مشکلی برخورد کردین پیام بزارید تا حد توان و فرصت در خدمت خواهم بود .
موفق باشید .
با سلام دوست عزیز
من این مدارو طراحی کردم ولی یک مشکلی که دارم می خواهم پابه های1.5.6.9.11رو کلا حذف کنم تاوقتی کلیدsw1زده میشود ledهای متصل به ایسی با کلید تعویض شوند
این هم لینک عکس
http://up6.iranblog.com/files/6b4017.jpg

jooly

کاربر
2009-05-16
125
141
با سلام :
تاپیک مستقلی برای درخواست مشابهات داریم پست شما حذف میشود .
با تشکر .
با سلام
کسی جواب نمیده اگر میشه همین جا جواب من رو بدین؟؟؟:sadwalk:
اگر هم نمیشه سایت هایی که مشابهات رو دارند اعلام بفرمایید
:eek:k:
با تشکر فراوان

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام دوست عزیز
من این مدارو طراحی کردم ولی یک مشکلی که دارم می خواهم پابه های1.5.6.9.11رو کلا حذف کنم تاوقتی کلیدsw1زده میشود ledهای متصل به ایسی با کلید تعویض شوند
این هم لینک عکس
http://up6.iranblog.com/files/6b4017.jpg
با سلام :
دوست عزیز طرح شما عملی نیست پس از مونتاژ خواهید دید که با زدن کلید {بخاطر پرش های ناگهانی در هنگام قطع و وصل } خروجی ها طبق خواست شما عمل نخواهد کرد .
ابتدا با استفاده از یک تایمر 555 یک اوسیلاتور بسازید و خروجی انرا به کلاک 4017 بدهید سپس با استفاده از پین 13 { enabel } در اینجا به معنی استارت و استاپ عمل میکند .
چنین مداری در تاپیک مدارات ساده برای مبتدیان و تاپیک 4017 در معرفی ایسی ها در همون بخش با توضیحات اپلود شده است مراجعه و استفاده کنید .
مشکلی داشتید در خدمتم .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام
کسی جواب نمیده اگر میشه همین جا جواب من رو بدین؟؟؟:sadwalk:
اگر هم نمیشه سایت هایی که مشابهات رو دارند اعلام بفرمایید
:eek:k:
با تشکر فراوان
با سلام :
دوست عزیز شما هنوز هم با توجه به اینکه تاپیک قوانین را نیز مطالعه کرده اید قوانین استفاده از سایت را مراعات نمیکنید .
به ارسالاتی با عناوین مثل : { فوری و ..... } که پاسخ نمیزاریم چنین ارسالات را طبق مقررات سایت حذف میکنیم لذا در صورت تکرار اعمال قوانین در مورد شما
اقدام میشه .
برای تذکر !! یک اخطار تخلف در مورد شما ثبت شد لطف کنید با عنوان مناسب در تاپیک مربوطه مشکل خود را مطرح نمایید .
با تشکر .

موفق باشید .

jooly

کاربر
2009-05-16
125
141
با سلام :
دوست عزیز طرح شما عملی نیست پس از مونتاژ خواهید دید که با زدن کلید {بخاطر پرش های ناگهانی در هنگام قطع و وصل } خروجی ها طبق خواست شما عمل نخواهد کرد .
ابتدا با استفاده از یک تایمر 555 یک اوسیلاتور بسازید و خروجی انرا به کلاک 4017 بدهید سپس با استفاده از پین 13 { enabel } در اینجا به معنی استارت و استاپ عمل میکند .
چنین مداری در تاپیک مدارات ساده برای مبتدیان و تاپیک 4017 در معرفی ایسی ها در همون بخش با توضیحات اپلود شده است مراجعه و استفاده کنید .
مشکلی داشتید در خدمتم .
موفق باشید .
با سلام دوست عزیز
من مدار رو مونتاژ کردم ومشکلی توی مدار ندیدم کارش هم عالی بود
فقط همون مشکلی که بود برام حل کنید ممنون میشم برای حذف کردن پایه های خروجی دلخواه باید چه کارکنم که روی خروجی ها دلخواه نرود؟؟
باتشکر

بالا