آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

ghollak

کاربر
2011-08-12
11
5
با سلام :
دوست عزیز خوشحال میشدم به سوالات قبلی پاسخ کامل میگذاشتین تا بتونم بیشتر در خدمتون باشم متاسفانه >> :( در مدارات الکترونیک و طراحی و محاسبات انها { جسم }مفهومی ندارد این چندمین پست هست که اسپم میزنید شما یا داده های {اطلاعات لازم اولیه که قبلا درج شده } را کامل و واضح بزارید و یا لطفا اسپم ندهید .
با تشکر .

من منبع تغذیه (450v dc 20a) که riple حداقل باشه همین ، یک منبع تغذیه ساده مثل اونایی که تو هر آزمایشگاهی پیدا میشه فقط با این ویژگی ( 450v dc 20a)و riple کم .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
من منبع تغذیه (450v dc 20a) که riple حداقل باشه همین ، یک منبع تغذیه ساده مثل اونایی که تو هر آزمایشگاهی پیدا میشه فقط با این ویژگی ( 450v dc 20a)و riple کم .
با سلام :
مراجعه کنید به لینک زیر {بخش برق صنعتی ترانس...}. نرم افزار ترانس را دانلود و داده های خود را در باکس های مربوطه (ترانسفورماتور تک فاز برق شهر } وارد کنید تا اطلاعات لازم برای یک ترانس با مشخصات درخواستی تان را گرفته و ترانس فوق را اماده کنید برای ریپل گیری مدار ساده ای براتون اپلود میکنم .
[hide] http://www.irantk.ir/f100/ [/hide]
موفق باشید .

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
405
690
قم
با سلام :
دوست عزیز آرایش مداری را اشتباه بستین مدار کامل را که در پروتل طراحی شده به صورت عکس و دوباره براتون میزارم { ممکن هست نرم افزار پروتل نداشته باشید و باز کرن فایل اصلی براتون مشکل ایجاد کنه } از عکس زیر کمک بگیرید کیفبت عکس بالاست بزرگنمایی و استفاده کنید .
اون علامت که زدین مربوط به برنامه ریزی میکرو { JTAG} میباشد که در این عکس براتون کامل کردم .
موفق باشید .
ممنون از لطف شما استاد
الان کاملا واضح شد
ولی بازم یه سوال داشتم
منظورتون از j1,j2,j3 اتصال کوتاه این نقاط به هم هستش؟
نقش j3 چیه؟(چون کامل از مدار اصلی جداست و به جایی وصل نمیشه)

jooly

کاربر
2009-05-16
125
141
با سلام دو ست عزیز
اگر امکانش هست مداری میخوام تایمر دیجیتال که نزولی با شه یا همون برعکس بشماره قابل تنضیم باشه مثلا از50دقیقه تا0ا ثانیه
اکر 7سکمنت با شه بهتر اگر هم نبود lcdبا شه
با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
با سلام دو ست عزیز
اگر امکانش هست مداری میخوام تایمر دیجیتال که نزولی با شه یا همون برعکس بشماره قابل تنضیم باشه مثلا از50دقیقه تا0ا ثانیه
اکر 7سکمنت با شه بهتر اگر هم نبود lcdبا شه
با تشکر
با سلام :
دوست عزیز در همین بخش موجود هست { کانت داون تایمر }
جستجو و استفاده کنید .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
ممنون از لطف شما استاد
الان کاملا واضح شد
ولی بازم یه سوال داشتم
منظورتون از j1,j2,j3 اتصال کوتاه این نقاط به هم هستش؟
نقش j3 چیه؟(چون کامل از مدار اصلی جداست و به جایی وصل نمیشه)
با سلام :
[hide] ظاهرا نقشه خوانی و مدارات میکرو کنترلی را تجربه نکرده اید :
j 3 یعنی یک جک { سوکت } دو پایه ای هست که شماره 1 ان منفی همون {GND } به معنی گراند و شماره 2 ان ورودی مثبت +12 ولت یا همون {VCC} میباشد و تمام نقاط ازاد در نقشه ها مانند { GND } و { VCC } و {+5V } و.... که با یک نام {همنام } هستند به همدیگر وصل میشوند .
J2 = سوکتی سه سیمه هست که همون سنسور {3503 } به ترتیب شماره ها به ان وصل میشود از عکس زیر کمک بگیرید .
J1 - هم برای پروگرامر میباشد . [/hide]
موفق باشید .

پیوست‌ها

• 18.4 کیلوبایت بازدیدها: 65

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,879
9,767
خراسان بزرگ!
با درود.
جناب رجبی بسیار منونم.
دقیقا برای رله 75 اهم ازمایش کردم با خازن 105 که 1 میکرو هست و 5 ولت میده.
برای 150 اهم همون 474 مناسبه.
خیلی سرجمع و عالی نوشتین و بسیار به کار میاد.
پیروز باشید-بدرود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gadraj

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
با سلام دوست عزیز
اگر زحمتی نیست لینک پست رو بزارید چون پیدا نکردم
با تشکر
با سلام :
اگر جستجو کنید چندین مدار برای درخواست شما در همین بخش موجود هست مثلا این یکی :
[hide]
[/hide]
[hide][/hide]
[hide][h=3] تایمر و کانتر شمارش نزولی و سعودی 0~999 با pic[/h][h=3]مولتي تايمر با AT89C2051 Multi-Mode Timer[/h] [/hide] تاپیک مدارات ساده برای مبتدیان را نیز ببینید .
موفق باشید .

ghollak

کاربر
2011-08-12
11
5
با سلام :
مراجعه کنید به لینک زیر {بخش برق صنعتی ترانس...}. نرم افزار ترانس را دانلود و داده های خود را در باکس های مربوطه (ترانسفورماتور تک فاز برق شهر } وارد کنید تا اطلاعات لازم برای یک ترانس با مشخصات درخواستی تان را گرفته و ترانس فوق را اماده کنید برای ریپل گیری مدار ساده ای براتون اپلود میکنم .
hidden content may not be quoted
موفق باشید .
با تشکر، خیلی لطف کرذین

بالا