آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

a-hadad

کاربر
2011-05-10
6
1
سلام :
ref3040 را قبلا از فروشگاه نور {علی اقا } در چهلستون خریده ام احتمالا هنوز داشته باشه
در ثانی باید بگی که چیکار کردی مداری که مونتاژ کردین شماتیکی یا عکس واضحتری بزارید تا بررسی کنم من که نمیتونم و نمیدونم چطور مدار بستین و چیکار کردین خب توضیحات را بزارید تا بتونم در ادامه خدمتون باشم .
موفق باشید .
سلام اقای رجبی
این نقشه یه مداره که قسمت ترمومتر یه مداره . من از این میخواستم استفاده کنم که نشد . بعد از شما کمک خواستم نقشه تایپیک 903 را ارایه دادید اونم قطعشو گیر نیاوردم . از نور میپرسم ممنون که راهنمایی کردین . تورو خدا اگه امکانش هست یه تایپیک اختصاصی در مورد این پانل مترها ایجاد کنید که به نظرم مفید می باشد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,571
سلام اقای رجبی
این نقشه یه مداره که قسمت ترمومتر یه مداره . من از این میخواستم استفاده کنم که نشد . بعد از شما کمک خواستم نقشه تایپیک 903 را ارایه دادید اونم قطعشو گیر نیاوردم . از نور میپرسم ممنون که راهنمایی کردین . تورو خدا اگه امکانش هست یه تایپیک اختصاصی در مورد این پانل مترها ایجاد کنید که به نظرم مفید می باشد .

با سلام :
عزیزم قرار شد نقشه و شماتیک و کاری که انجام دادین اینجا بزارین تا بررسی کنم .
فعلا موضوع و عنوان درخواست شما به حد نصابی نرسیده که تاپیک مستقلی باز بشه در صورت لزوم و درخواست کاربران حتما باز میشه .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,571
سلام اقای رجبی
با سلام :
قرار این شد که از کارهایی که انجام دادی نقشه و شماتیکک و هر چی داری عکس یا نقشه را بزاری بدون نقشه و عکس من از کجا بدونم چیکار کردین یا چه طرحی را پیاده میکنید ؟؟؟
فعلا عنوان یا موضوع فوق به حدی نرسیده که نیاز به تاپیک مستقلی داشته باشد در صورت درخواست کاربران و رسیدن حد نصاب حتما تاپیک مستقلی باز میشه .
موفق باشید .

ghollak

کاربر
2011-08-12
11
5
با سلام :
چنین مغناطیسهایی معمولا و سابقا در جرثقیل ها بکار میرفت که با پیشرفت تکنولوژی دیگه چنین توان هایی با توجه به مشکلات ضخامت کابل های ارتباطی و منابع تامین دیگه منسوخ شده است اگر قصد استففاده در جنین دستگاه هایی دارید نیازی به این توان و امپر و ولتاز نیست شما میتوانید با بالابردن فرکانس و استفاده از حلقه های تروییدی و........ به راحتی به مشکل خود دست یازید .
در صورت استفاده خاص باید توضیحات بیشتری بزارید تا نسبت به درخواست تان بررسی شود .
موفق باشید .

[/LEFT]
ممنون از توضیحاتتون
ما می خواهیم یک سری آزمایشات انجام دهیم و نیاز به میدان مغناطیسی ثابت قوی داشتیم که می خواستیم این میدان را توسط سیم پیچ تولید کنیم
ممنون میشم اگه در ساخت منبع تغذیه ما رو راهنمایی فرمایید یا اگه راه بهتری برای تولید میدان سراغ دارید روش آن را بگویید
البته من خودم دوست دارم طریقه ساخت این منبع تغذیه را بدانم چون تاکنون مداری برای منابع با جریان و ولتاژ بالا ندیده ام (از نظر ساختاری مشکل داره؟)
با تشکر

mirzagasemi

کاربر
2009-06-27
60
77
با سلام :
عزیزم یا اشنایی شما از این سیستم ها در حد مبتدی هستش و همینطوری سوال مطرح میکنید و یا اینکه اغراق میکنید .
ببینید فاصله 100 مگاهرتز تا 6.5 گیگاهرتز تمام باند فرکانسی ..... به عظمت و طولانی گــــــــــــوگــــــــــــــــــــــــــــــــــل .......!!!!!! .
هیچ قطعه یا دستگاهی که با این پهنای باند بتونه کار کنه سراغ نداریم .
شما بولوتوس را هم زدین بالاتر و حتی بالاتر از فرکانس های ماه وا ر ای !!!!!! .
این یعنی هیچی !!!! .
ابتدا تصمیم درست و سوال قابل استفهام بزارید تا بتونیم کاری از پیش ببریم .
موفق باشید .

با تشکر
لطفا به این لینکها توجه بفرمایید

http://shahingharb.shoploger.com/product-17766.aspx
http://www.locopoc.com/Advertise-De...اب-بوش-ساژم-حرفه-ای/p7777777-cZ900389264.loco

drmb3650

کاربر
2011-08-13
3
1
با سلام خدمت دوستان گرامی
من یک باطری 12 ولت دارو که می هوام میزان شارژ باطری رو زمانی که شارژ بهش وصل هستش بدست بیارم از ای سی lm3914 استفاده کردم میزان شارژ باطری رو زمانی که شارژر بهش متصل نیست درست میگه ولی وقتی شارژر بهش متصل می شه میزان ولتاژ شارژرو نشون میده امکانش هست راهنمایی کنید ؟؟؟ مرسی

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,571
با سلام :
از این تبلیغات سوء خیلی دیدم گول این ها را نخورید .
اگر خیلی مشتاق هستین یکی بخرید و اون امکاناتی که در تبلیغات مطرح شده را تست و نتیجه را جهت اطلاع سایر دوستانتان و بنده در همین تاپیک بزارید .
{ البته بنده منکر وجود چنین دستگاه هایی نیستم ولی با امکان مونتاژ و ساخت ساز دستی با امکانات مبتدی و ..... و همچنین مجوز و استفاده قانونی و همگانی و .... }
با تشکر .

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,879
9,767
خراسان بزرگ!
با درود.
جناب رجبی خسته نباشید.
بنده برای راه اندازی یک رله 5 ولت مداری به اینصورت گذاشتم و کار میکنه.
220 میاد تویک خازن 105/400 که یک مقاومت 470 کیلو باهاش موازی هست.
بعد میره تو یک پل دیود.خروجی هم توسط یک خازن 100 میکرو ********** میشه و به رله میره.
ایا این روش برای استفاده دائم صحیح هست؟

آخرین ویرایش:

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
405
690
قم
با سلام به استاد رجبی
دوتا سوال در یه موضوع داشتم
1- من یه کیلومتر شمار دیجیتال دوچرخه خریدم می خواستم رو موتور نصب کنم
سیستمشون اینطوره که یه آهنربا رو سیم پره هست و یه کلید رو دوشاخ بدین صورت سرعتو محاسبه میکنه
اما مشکل اینجاست وقتی موتور روشن میشه حتا وقتی دستگاه جدا از اون کلیده که به دوشاخ وصله و فقط کناره موتوره تمام ال ای دی های سون سگمنتروشنمیشن و دستگاه کاملا هنگ میکنه(احتمالا بخاطر نویز موتور سیکلت)حالا آیا راهی داره دستگاه رو نسبت به این نویز عایق کرد؟
2- مداری دارین که چرخش دورانی سیم کیلومترو به پالس تبدیل کنه و بشه یهکیلومتر دیجیتال برای موتور ساخت؟(البته اگه با روش دیگه ای هم میشه یه کیلومتر دیجیتال ساخت لطفا بگین)

بالا