آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با سلام خدمت استاد عزیز
استاد مدار یک فلاشر می خوام که بتونه 100 عدد led بزرگ (1سانتی) رو روشن کنه و حالتهای مختلفی داشته باشه
اگه واستون مقدور بود با میکرو باشه
با تشکر از شما استاد عزیز
موفق باشید
meysam

jooly

کاربر
2009-05-16
125
141
با سلام
این یک مدار امپلی فایر است ای سی ان در مشهد گیر نمیاد TDA 1514
ایا در تهران موجود است یا نه
1.gif

آخرین ویرایش:

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
405
690
قم
کمک

با سلام خدمت شما استاد عزیز
1- درخواست یه مدار ساده داشتم که بشه 3 تا 4 led معمولی رو با برق 220 روشن کرد(البته بدون ترانس و بصورت خیلی کوچیک)
2- یه مدار می خوام که بتونه به هر طریقی آلتراسنیک ..... در صورت وجود کسی و تاریک بودن هوا لامپ رو روشن کنه و بعد از مدتی که کسی اونجا نبود لامپ رو خاموش کنه .
با تشکر از شما استاد عزیز

آخرین ویرایش:

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,521
اگر امکان داره مدار تستر کریستال و می خواستم

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,521
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و استاد گرامی
استاد عزیز من پروژه ابنما ی موزیکال که فیلمش و گذاشتم دارم اگر مقدور است مدار ان ویاکسی را معرفی نمایید که در طراحی ان به ما کمک کنه یا هرجور صلاح شماست به ما یه کمک کنید اگر صلا ح دانستید پیام خصوصی بدی تا تماس بگیرم با تشکر متاسفانه نتونستم اپلود کنم لطف کنید ایمیلتون قراربدین

mori220

کاربر
2009-01-19
77
215
تهران
اهل فن خسته نباشن
واقعیت اینه که من یه جایی مغازه دارم که این دستفروشها امونمو بریدن چرا که با یه بلندگو بوقی شروع میکنن به اربده کشی که سیب زمینی پیاز و .... که منم اعصابشو ندارم ....این به کنار ...وقتی زنگ میزنم به بازار یا با یه همکار یا یه شرکت صحبت میکنم دیگه آبرو برام نمیمونه ..چند بار هم بهشون تذکر دادم و به شهرداری هم اعتراض کردم ولی افاقه نکرده
حالا درخواستم اینه که دنبال یه مداری میگردم که صدای این بلندگوها رو قطع یا به یه صدای دیگه تبدیل کنم (بوق ممتد)که دیگه اینجوری وقت و بی وقت مزاحم من و همسایه ها نشن...
اگر نشه که دیگه مجبور میشم فیزیکی دکشون کنم

آخرین ویرایش:

mamad2120

کاربر
2009-07-20
11
21
با سلام اگه میشه مدار یک تایمر که قابل برنامه ریزی هفتگی و ماهیانه و دوخروجی 10 امپری داشته باشد برام بزارید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و استاد گرامی
استاد عزیز من پروژه ابنما ی موزیکال که فیلمش و گذاشتم دارم اگر مقدور است مدار ان ویاکسی را معرفی نمایید که در طراحی ان به ما کمک کنه یا هرجور صلاح شماست به ما یه کمک کنید اگر صلا ح دانستید پیام خصوصی بدی تا تماس بگیرم با تشکر متاسفانه نتونستم اپلود کنم لطف کنید ایمیلتون قراربدین
با سلام :
اقاي اسماعيلزاده طي پيام خصوصي ارسال شد 89/2/31
در خدمت هستم .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
با سلام اگه میشه مدار یک تایمر که قابل برنامه ریزی هفتگی و ماهیانه و دوخروجی 10 امپری داشته باشد برام بزارید
با سلام :
دوست عزيز مدارات مختلفي از تايمر هاي قابل برنامه ريزي معمول ديجيتالي و با ميكروكنترلها در همين تاپيك مدارات الكترونيكي و پروژه هاي دانشجويي اپلو و موجود هستند و مورد اينكه خروجي فلان امپر باشه مربوط ميشه به محل و نحوه بكارگيري تايمر كه بايد در متن درخواستي اشاره ميكردين تا بيشتر در خدمت تان باشيم .
موفق باشيد .

mjn729

کاربر
2010-05-25
1
0
با سلام و عرض احترام خدمت شما
دیتا شیت برای انواع اپتو کوپلرها رو با ید از کجا تهیه کنم

بالا