آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

mohammad6226422

کاربر vip
کاربر
2008-02-26
187
658
36
درخواست مدار شارژرديجيتال

با سلام خدمت شما استاد عزيز
من مدار يه شارژر خورشيدي ديجيتال با ميكرو كنترلر رو ميخواستم كه ال سيدي هم داشته باشه 50 امپر هم قدت داشته باشه

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام خدمت شما استاد عزيز
من مدار يه شارژر خورشيدي ديجيتال با ميكرو كنترلر رو ميخواستم كه ال سيدي هم داشته باشه 50 امپر هم قدت داشته باشه
با سلام :
دوست عزيز شارژرهاي خورشيدي معمولا با طراحي كشورهاي دوردست {اروپايي يا استراليا و امريكايي و...} كه از ميكروكنترل استفاده شده معمولا در كشور ما بازده خوبي ندارند واين بخاطر طرح برنامه ميكرو هستش كه نسبت به موقعيت جغرافيايي هر كشوري در نظر گرفته نوشته ميشه { كنترل حركت سلول هاي خورشيدي منصوبه همزمان و رصد با حركت خورشيد بايد باشه } با اين وجود يك طرح 20 امپري دارم چنانكه فكر مي كنيد كارساز هست پيام بزاريد براتون اپلود ميكنم . {تست شده و نسبت به مخارجش نمي ارزه }
با تشكر .
موفق باشيد .

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با تشکر از شما دوست گرامی
نقشه ژنراتوری که آپلود کرده بودید دیدم.
استاد ارجمند این ژنراتور خوب است ولی من نقشه مداری را می خواهم که طیف فرکانسی سینوسی1khتا 50kh رو پوشش بده و یا بیشتراز 50khولی نیاز بنده همون 50kh هستش.
ممنون می شم از شما اگه مداری بزارید که این مشکل من رو بر طرف کنه.
موفق و سر بلند باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behnamp65

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با تشکر از شما دوست گرامی
نقشه ژنراتوری که آپلود کرده بودید دیدم.
استاد ارجمند این ژنراتور خوب است ولی من نقشه مداری را می خواهم که طیف فرکانسی سینوسی1khتا 50kh رو پوشش بده و یا بیشتراز 50khولی نیاز بنده همون 50kh هستش.
ممنون می شم از شما اگه مداری بزارید که این مشکل من رو بر طرف کنه.
موفق و سر بلند باشید
با سلام :
دوست عزيز اين مدار قادر است تا 300 كيلوهرتز با 1 در صد ديستورشن {اعوجاج } كار كند از فايل زير راهنمايي براي تغييرات لازم استفاده كنيد و هر رنجي كه دوست داريد مونتاژ كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

mirzagasemi

کاربر
2009-06-27
60
77
با سلام
من یک مدار در مورد فراری دادن حشرات خواستم ولی کسی جواب نداد!!

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام
من یک مدار در مورد فراری دادن حشرات خواستم ولی کسی جواب نداد!!
با سلام :
دوست عزيز در همين تاپيك موجود هست - قبلا اپلود شده و تعدادي از كاربران مونتاژ و سوال و جواب داره { مداري براي فراري دادن حشرات و حيوانات } بايد تاپيك را جستجو كنيد .
با پيزو هستش و كارايي خوبي هم داره . در تاپيك مدارات ساده براي مبتديان هم ساده تر ش هست .
به پست و درخواست هاي تكراري پاسخ داده نميشه و بعدش هم بايد حذف بشه {اين بخاطر راحتي و دسترسي سريع تر شما عزيزان ميباشد }.
با تشكر .
موفق باشيد .

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با سلام :
دوست عزيز اين مدار قادر است تا 300 كيلوهرتز با 1 در صد ديستورشن {اعوجاج } كار كند از فايل زير راهنمايي براي تغييرات لازم استفاده كنيد و هر رنجي كه دوست داريد مونتاژ كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

سلام استاد گرامی
ممون از بابت زحمات شما
دوست عزیز من دیتا شیت این آی سی رو پیدا کردم اما متاسفانه سر در نیاوردم.میشه یه لطفی بکنید و یه ژنراتور موج سینوسی متغیر بین 1khتا 50kh دراین تاپیک قرار بدید تا این مشکل بنده حل شه؟؟
بازم از لطف شما متشکرم#$v686

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
سلام استاد گرامی
ممون از بابت زحمات شما
دوست عزیز من دیتا شیت این آی سی رو پیدا کردم اما متاسفانه سر در نیاوردم.میشه یه لطفی بکنید و یه ژنراتور موج سینوسی متغیر بین 1khتا 50kh دراین تاپیک قرار بدید تا این مشکل بنده حل شه؟؟
بازم از لطف شما متشکرم#$v686
با سلام :
دوست عزيز: { اتفاقا براي خودم نياز شد وشروع كردم و اماده شده اين اصلاحيه را براتون نيز ميزارم }
اين مدار اصلاحيه كه نياز داريد بجاي پتانسيومتر ها از كليد سلكتوري استفاده شده و از 150 هرتز الي 150 كيلو هرتز در دسترس مي باشد و شما ميتوانيد در گام هاي 2 يا 3 سلكتور و با تنظيم دقيق {فقط براي يك بار } پتانسيومتر فركانس دقيق 50 كيلوهرتز را در گام فوق داشته باشيد .
توضيحات اضافي روي نقشه گذاشتم .
pcb و چينش قطعات و .... بقيه را سر دستي مونتاژ كنيد.
با تشكر .
موفق باشيد

پیوست‌ها

• 26.8 کیلوبایت بازدیدها: 245
  • 154.1 کیلوبایت بازدیدها: 31

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
استاد ارجمند خیلی ممنون .
مقادیر قطعات دردسترس نیست.میشه لطف کنید؟؟؟
یک مقدار مدار روبازتر کنید.سیم کشی ها و...
باز هم ممنون از لطف شما

mh-sh

کاربر
2009-04-19
1
0
لطفا مدار گیرنده صدای هواپیماها و بیسیمهای موتور آلا را در سایت بگذارید

بالا