آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ماينر 2 يكي از قوي ترين فلز يابهاي جهان

omid-atomic

کاربر
2010-08-21
47
70
فرق این دو

masijoon
این دو با هم این فرق رو دارند که دیتاشیپه ماینر 2 برای آنالوگ و باریه مانر 4 واسه دیجیتال نوشته شده .اما فرق عمق کاوش به دلیله افزایش ولتاژه القاییه.ماینره 1 18V/2Ah ولی ماینر 4 21.6V/2Ah همین

آقای فری اگه شما میفرمایید که فقط فایل هگز این فلزیاب فرقش با ماینر 4 در اینه که برای lcd گرافیکی نوشته شده بنابر این باید
عمق miner4 باید miner2 یک اندازه باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vcd tanin

nanojamper

کاربر
2010-01-24
4
5
ic4 رو به لیست قطعات اضافه کنید تا مشکلات بعدی پیش نیاد با تشکر.

• Like

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,033
اصفهان
سلام لطفا در مورد دیود و مشابه SA5,OCA Surpressor Bidirektional و نیز محل تهیه آن بنده را راهنمایی کنید

• Like

aryaey

کاربر
2011-01-24
3
3
سلام .من فضولی میکنم تقریبا میتونم بگم هیچ دستگاه پالسی vifوhvfوexaوهر چیز دیگه ای که تو نظر هر کسی هست به درد این کار نمیخوره هر ساختاری که از50سانت رفت پایین طبق یه قانون عمل میکنه

• Like

polat2459

کاربر
2011-02-11
1
0
سلام دوست گرامی
راستش یه درخواستی داشتم یه فلز یاب خوب با قدرت تفکیک بالا بهم معرفی میکنی
اگه قیمتشم بگی ممنون میشم
اگه فلزیاب مطمئنی باشه ممنون میشم وجبران میکنم

kambiz55

کاربر
2011-10-11
5
3
با سلام به مدیر محترم و همه کسانی که برای افزون دانش خود و دیگران تلاش میکنند .
ابتدا تشکر میکنم از همه کسانی که باعث درک بیشتر من به مطالب با ارزش و تجربیاتشون شدند و در صورت امکان من را راهنمایی کنند ایا واقا با اطلاعاتی که در این سایت موجود هست امکان برد حدود 3 متر برای فردی که به الکترونیک مسلطه وجود داره یا خیر اصلا این مدار کار میکنه و تهیه کردن مدارات مرغوب (نظامی) ارزش وقت گداشتن رو داره یا نه لطفا راهنمایم کنید با تشکر kambiz55

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
3 متر توی هوا می تونه ولی برای حفاری 2 متر مطمین غیر آهن خیر نمی زنه هرچند نگفتی که توی 3متر می خواهی زاغه بزنی یا سکه

بالا