آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ماينر 2 يكي از قوي ترين فلز يابهاي جهان

اریف

کاربر
2012-12-14
1
2
سلام دوستان
:smilie_help:
من میخواهم ماینر 2 یا 4 بسازم
به نظر شما کدام بهتر هست:confused:
در ضمن من ساکن شیراز هستم
اگر میشه ادرس و شماره تلفن فروشنده لوازم اصل ماینر 2 یا 4 در تهران به من بد هید

//////////پست ویرایش شد/////////////تبلیغات ممنوع.برای بار بعدی اخراج میشید و آی پی شما هم مسدود میشه

kamranmahdi

کاربر
2013-09-27
2
4
سلام دوستان من در حال ساختن ماینر4 هستم از همه دوستان خواهش میکنم هر اعطلاعاتی قیمت کل قطعات در باره ماینر دارن بهم میل کنن خیلی خیلی ممنون میشم ازتون
من به شدت به یه فلز یاب باب برد بالا نیاز دارم از محصولات kxs okm هم استفاده کردم ولی اسباب بازی بوددن
دوستانی که ماینر درست کردن قیمت قطعات ماینر و کل هزینه ساختش چقدر میشه

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
دوست عزیز بهتره وقت خودتو واسه ماینر تلف نکنی.به نظر من برو مینی3 رو بساز که هم کم خرجه و هم بردش قابل قبوله

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
تو همین سایت هم هست.من خودم مدار رو یکمی دستکاری کردم(سخت افزاری و نرم افزاری)که الان قابلیت تفکیک هم داره.مدار خوبیه.در ضمن واسش گراند بالانس هم گذاشتم که تو حین کاوش بالانس اون عالیه

دوستان من دارم برای مسابقات مین یاب دستی آماده می شم می خواستم ازتون خواهش کنم بهم بگید چه فلزیابی برای مسابقات مناسبه و دوستان اگر در مسابقات شرکت کردن لطفاً منو راهنمایی کنن که از بین مدارات ماینر و دلتا 2 و دلتا 3 و گلداسکن و gray pulse و stuar یا هر کدوم که نظر خودتونه ...... کدومشون برای مسابقات مناسب ترند با توجه به قوانین هم باید بگم که زمین کاملاً خاکی و مدار هم باید علاوه بر ثبات و پایداری بتونه چند تا میخ (دو الی سه تا) یا یک درب قوطی کنسرو را در حداقل 40 سانت بتونه بزنه و می دونید که نسبت به خاک هم حساسیت به خرج نده در ضمن این عمق هایی را هم که گفتم بتونه در خاک بزنه.:29000000:

بالا