آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ماينر 2 يكي از قوي ترين فلز يابهاي جهان

tamimi

Banned
2009-09-06
9
7
باعرض سلام خدمت دوستان عزیزترازجان میخواستم صادقانه خدمت همه عزیزان عرض کنم که گول دروغهای کلاهبرداری به نام سامان صفایی یاپدرام یاعلی دادخواه رابااین سه اسم نخورید.زیرامن ازاین کلاهبردارقطعات ماینر2راخریدم پول زیادی ازمن گرفت ویک سری قطعات کهنه وناقص برایم با هزاردردسرفرستادکه 30هزارتومن هم ارزش نداشت ولی او210هزارتومن ازمن کرفت ومدارهم هیچ کارایی نداشت اگر دوستی به این مدار وارد هست لطفا به من کمک کندباایمیل مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم دمهم مهم مهم توجه توجه توجه توجه توجه توجه متشکر

sx555

کاربر
2010-04-02
18
38
تمام این سایت پر شده از این کلمه کلاه برداری دوست عزیز اینجا یک سایت علمی و اموزشی می باشد اگر مشکلی دارید با خود این شخص حل کنید نه اینجا و اگر مشکلی در ساخت دارید در قسمت مربوطه مطرح کنید تا دوستان کمک کنند .مدار ماینر4 یک مدار کاملا با قطعات کمیاب خاص و گران می باشد که در صورت ساخت هم کارایی لازم را ندارد یعنی در سطح یک فلزیاب کاملا معمولی و صرفا برای اموزش برای یادگیری با نحوه کار این چنین دستگاهها برای دانشجویان کشور المان و دیگر کشورها طراحی شده است به این موضوع بارها در این سایت اشاره شده است باز هم اگر مایل به ساخت هستید مشکل خود را مطرح کنید

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
باعرض سلام خدمت دوستان عزیزترازجان میخواستم صادقانه خدمت همه عزیزان عرض کنم که گول دروغهای کلاهبرداری به نام سامان صفایی یاپدرام یاعلی دادخواه رابااین سه اسم نخورید.زیرامن ازاین کلاهبردارقطعات ماینر2راخریدم پول زیادی ازمن گرفت ویک سری قطعات کهنه وناقص برایم با هزاردردسرفرستادکه 30هزارتومن هم ارزش نداشت ولی او210هزارتومن ازمن کرفت ومدارهم هیچ کارایی نداشت اگر دوستی به این مدار وارد هست لطفا به من کمک کندباایمیل مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم دمهم مهم مهم توجه توجه توجه توجه توجه توجه متشکر

در مورد قطعات ماینر 4 باید بگم که اگر خودتون یکی یکی بخواهید جمع کنید چیزی حدود 120 هزار تومن می شود واما در مورد این آقا فقط به تصویر زیر نگاه کنید تا مشخص بشه$ir@an$ir@an$ir@an$ir@an$ir@an:busted_red:
mru6uu9gq92xzd086p8d.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vcd tanin

m6665

کاربر
2010-07-24
3
5
اینجانب سامان صفایی هستم قابل توجه مدیرت محترم سایت اقای قدیر رجبی و اقای نکویی امیدوارم قبل از پاک کردن پست این مطالب را بخوانند و از من ناراحت نشوید من نمی دانم این اقای سلیمانی یا digital84 چه پدر کشتگی با من داره یا من چه هیزم تری بهشون فروختم که این طور دارن مطالب بر علیه من در این سایت نشر می کنند شخصیت هر فرد با صحبت کردن ان فرد یا نگارش ان فرد مشخص می شود که چطور و در چه خانواده ای رشد و نمو کرده این را کلی عرض کرده ام .بنده اصلا قطعه فروش نیستم این اقای تمیمی ما با خواهش و تمنا از من در خواست قطعه نمودند من هم استثنا قبول کردم نه تنها قطعه بلکه پی سی بی +جعبه +لوازم جانبی دیگر ,چند مدت پیش که ایسی های سری avr به سختی گیر میامد به قیمت بالایی برای اینکه کار این اقا راه بیفته خریدم با قطعات اصلی این مدار , در ضمن برای اینکه در ساخت مدار مشکل نداشته باشند کنورتور های مدار را هم نصب کردم ایسها را پروگرام کردم فقط کنورتور g3 و خازن 10000 میکرو رو نداشتم که اونم بهشون گفتم و ادرس و تلفن سفارشی با پست را دادم که تهیه کردند و پول این قطعات را کم کردم اگه اشتباه می گم بگه حالا نتونسته بسازه چه ربطی به من داره چرا من رو کلاه بردار می کنه یا این اقای mp3 که بی شک همون دجیتال 84 از طرز نگارش این فرد , کلاه بردار های واقعی دارن کار خودشون رو انجام میدن چرا کسی اسمی هم ازشون تو اینجا نمی بره ؟جواب کاملا واضحه چون خود این افراد در این سایت مشغول به کار شون هستند
و چون می بینند منافع خودشان در خطر است به فکر خراب کردن طرف مقابل می افتند اگر شخصی بی طرف باشد به وضوح از پستهای این قسمت سایت متوجه موضوع خواهد شد بنده غیر از خدا از کسی ترسی ندارم که بگویم در فلان وبلاگ چنین گفتم یا در ان چنان یا با گفته شما شماره عوض کنم! من فقط حقیقت موضوع را می گویم نه چیز دیگر حالا تصمیم با خریدار است که چه چیزی می خواد بخره تصویری یا غیر تصویری این از کوته فکری شماست که اینگونه فکر می کنید از مدیران محترم سایت در خواست رسیدگی به اینگونه توهین و افترا به افراد در این سایت را دارم در غیر اینصورت نتیجه ای غیر از خراب شدن وجه این سایت و مسئولین ان نخواهد داشت با تشکر سامان صفایی

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
اینجانب سامان صفایی هستم قابل توجه مدیرت محترم سایت اقای قدیر رجبی و اقای نکویی امیدوارم قبل از پاک کردن پست این مطالب را بخوانند و از من ناراحت نشوید من نمی دانم این اقای سلیمانی یا digital84 چه پدر کشتگی با من داره یا من چه هیزم تری بهشون فروختم که این طور دارن مطالب بر علیه من در این سایت نشر می کنند شخصیت هر فرد با صحبت کردن ان فرد یا نگارش ان فرد مشخص می شود که چطور و در چه خانواده ای رشد و نمو کرده این را کلی عرض کرده ام .بنده اصلا قطعه فروش نیستم این اقای تمیمی ما با خواهش و تمنا از من در خواست قطعه نمودند من هم استثنا قبول کردم نه تنها قطعه بلکه پی سی بی +جعبه +لوازم جانبی دیگر ,چند مدت پیش که ایسی های سری avr به سختی گیر میامد به قیمت بالایی برای اینکه کار این اقا راه بیفته خریدم با قطعات اصلی این مدار , در ضمن برای اینکه در ساخت مدار مشکل نداشته باشند کنورتور های مدار را هم نصب کردم ایسها را پروگرام کردم فقط کنورتور g3 و خازن 10000 میکرو رو نداشتم که اونم بهشون گفتم و ادرس و تلفن سفارشی با پست را دادم که تهیه کردند و پول این قطعات را کم کردم اگه اشتباه می گم بگه حالا نتونسته بسازه چه ربطی به من داره چرا من رو کلاه بردار می کنه یا این اقای mp3 که بی شک همون دجیتال 84 از طرز نگارش این فرد , کلاه بردار های واقعی دارن کار خودشون رو انجام میدن چرا کسی اسمی هم ازشون تو اینجا نمی بره ؟جواب کاملا واضحه چون خود این افراد در این سایت مشغول به کار شون هستند
و چون می بینند منافع خودشان در خطر است به فکر خراب کردن طرف مقابل می افتند اگر شخصی بی طرف باشد به وضوح از پستهای این قسمت سایت متوجه موضوع خواهد شد بنده غیر از خدا از کسی ترسی ندارم که بگویم در فلان وبلاگ چنین گفتم یا در ان چنان یا با گفته شما شماره عوض کنم! من فقط حقیقت موضوع را می گویم نه چیز دیگر حالا تصمیم با خریدار است که چه چیزی می خواد بخره تصویری یا غیر تصویری این از کوته فکری شماست که اینگونه فکر می کنید از مدیران محترم سایت در خواست رسیدگی به اینگونه توهین و افترا به افراد در این سایت را دارم در غیر اینصورت نتیجه ای غیر از خراب شدن وجه این سایت و مسئولین ان نخواهد داشت با تشکر سامان صفایی

آقای صفایی ظاهرن شما حالتون زیاد خوب نیست بهتره به پزشک مراجعه کنید...

و اما در مورد تعریفی که از شخصیت من کردید کاربر به اصطلاح محترم کاربری mp3 هیچ ارتباطی به من نداره که بخوای ایشون رو به من ربطش بدی البته ممکنه ایشون زخم خورده شما و یا امثال شما باشند که که اینطور به شما پیچیدند و اما در مورد منافع خودم من اگه دنبال منافع خودم بودم فروشگاه خودم رو توسعه میدادم نه اینکه با فروش یک سری مدارات فلزیاب و قطعاتی که همه قول نظامی بودنشون رومیدن و کارکرد صدر در صد عملی اما وقتی که پول به حسابشون واریز شد این یکی بد اون یکی رو میگه اون یکی طرف مقابل رو خراب میکنه و .........!
بگذریم من چند باری با مدیر کل سایت آقای محمودی صحبت کردم و گفتم یا بخش فلزیاب رو ببندیم یا پولیش کنیم که هنوز موافقت ایشون رو نتونستم جلب کنم دلیلشم واضحه منافع عظیمیست که شما میدونید عاید من میشه صدبار تا حالا گفتم یکبار دیگم میگم خرید و فروش فلزیاب توی این سایت ممنوعه چه زیرآبی و چه رو آبی بیخودی هم با پیغام خصوصی و تلفنی و یاهو مسنجر مخ همدیگه رو کار نگیرین! چون با متخلفین برخورد میشه و کلیه کسانی هم که فریب این افراد رو میخورند پیش ما گلگی نکنند که اول خودشون رو اخراج میکنیم ....

والسلام

m6665

کاربر
2010-07-24
3
5
سلام اقای سلیمانی پوزش من رو بپذیرید با توجه به پست قبلی شما سوتفاهم برای من پیش اومد. اقای سلیمانی اون کاربر هم به من ارتباطی ندارند که بهشون گیر دادید در مورد مراجعه به پزشک حق با شماست باید این کار را انجام بدم در مورد منافع منظور من شما نبودید از حرفهای بنده بد برداشت نکنید و خود شما میدانید منظورم با چه کسانی در این سایت بوده والا من قطعه فروش نیستم اگر اقای تمیمی قطعات رو برای من ارسال کنه پولش رو میدم و من هیچ قول نظامی بودن قطعات به کسی ندادم و من نیازی به اومدن در این سایت و یا فروش و یا تبلیق فلزیاب ندارم من به اندازه کافی گرفتار وبلاگ خودم هستم دیگه اینجا اومدن بماند خود اقای تمیمی با اس ام اس به من اطلاع صحبتهاشون در این سایت رو دادند و دیروزهم در یک اس ام اس دیگه شون فرمودند همین دستگاهشون رو درست کردن به قیمت 1300000 هزار تومان فروختند و در ادامه بد و بیراه به من نمی دونم این دیگه چه جورشه ! در ادامه باز هم از اقای سلیمانی پوزش می خوام با تشکر

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
سلام آقای صفایی mp3 یه کس دیگه است اشتباه نگیر بعدا شما که اینقدر درگیر وبلاگتون هستید چطور به این سرعت متوجه شدید که تو ایران تک چنین مطالبی نوشتند.خداحافظ.

• Like

m6665

کاربر
2010-07-24
3
5
پست قبلی رو با دقت مطالعه کنید جواب اونجاست .خوش

• Like
بالا