آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

ماينر 2 يكي از قوي ترين فلز يابهاي جهان

bahaar

کاربر
2009-03-31
76
180
43
خرم آباد
سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم در هنگام خرید ای سی ها چطوری باید بفهمیم که نظامی هستن یا نه .
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

moghadam62

کاربر
2009-05-09
1
0
سلام خسته نباشید من دنبال یه فلزیاب میگردم البته مداریه فلزیاب 4ای سی را خریدم به اسم 1/2متر که بیشتر از5 /0متر جواب نگرفتم چون در کار تاسیساتی به دردم میخوره وبعضا واجب به نظر میرسه لطفا یه فلزیاب که با برد 1/5متر مفید وبی دردسر رو برام معرفی کنین فلزیاب 3متریو دیدم ولی نمیدونم چطوری واز کجا قطعاتشو پیدا کنم لطفا راهنمایی بفرمایین با سپاس فراوان خدا نگهدار.

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
سلام خسته نباشید من دنبال یه فلزیاب میگردم البته مداریه فلزیاب 4ای سی را خریدم به اسم 1/2متر که بیشتر از5 /0متر جواب نگرفتم چون در کار تاسیساتی به دردم میخوره وبعضا واجب به نظر میرسه لطفا یه فلزیاب که با برد 1/5متر مفید وبی دردسر رو برام معرفی کنین فلزیاب 3متریو دیدم ولی نمیدونم چطوری واز کجا قطعاتشو پیدا کنم لطفا راهنمایی بفرمایین با سپاس فراوان خدا نگهدار.
با سلام-دوست من به نظر بنده بهترین دستگاه برای شما miner4 با لوپ 28cmمیباشد.برای آشنایی با روش ساخت دستگاه به تاپیک Miner4یروید.
و اگر در الکترونیک سررشته ندارید پیشنهاد میکنم دستگاه آماده را تهیه بفرمایید.
در صورت نیاز به خرید پیغام خصوصی بدهید تا شماره تماس یکی از بچه ها را بدهم.
شاد-پیروز-سربلند و با خدا باشید.

mehdi_moran

کاربر
2008-08-28
1
10
ماینر من تو 3 متری اینو پیدا کرد .. ماینر من تو 1.5 یه دونه سکه زد.... مانر من تو 3 متر ی سکه زد .......... کو مدارت .. کو نقشه اصلاح شدت ..... کو عکسش .... کو دیتا وورکت و.............

اینها حرفهای بعضی آدمای این سایتن که یا سودی از فروش قطعات براشون داره که به شما آدرس می دند البته سوء تفاهم نشه یا تبلیغ قطعه نظامی می کنند که دستگاهم با قطعه نظامی اینجوری و اونجوری شد .... اینا همه حرفه ...شرکت پالس دتکتور که این پروژه ها رو می زاره برای ما ها از قبل رو مدار دست کاری کرده تا برد و قدرت اصل رو نداشته باشه و اونا رو گذاشته واسع دانلود.. و من و شما هم 100 تا از روش می سازیم مثل همین سایت و هر کی به یه مشکلی بر میخوره خلاصه دستگاه راه نمی افته و ما هم عصبی از وقتی که هدر رفته پس این نصیحت من و گوش کنید وبا پالس دتکتور خودتونو اذیت نکنید مخصوصا ماینر چون تمام طراحی های بدرد بخورش ادیت شده بدست اکسپورتهای سایت اگه این کارو نکنه خوب معلومه دیگه دست مدارای 3 متر یش برای ما باز میشه و اونم باید در شرکتشو گل بگیره چون هر کی واسه خودش می سازه ................................................

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
553
1,105
با سلام
ضمن تشکر از شما من ماینر 4 را ساختم هنگام روشن کردن دستگاه فلزیاب تیلیغات miner2 نمایش داده میشود.آیا همیبن طور است؟اگر ممکن است توضیح دهید.با کمال تشکر

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
بله همین طوریه فایل ماینر4 همان فایل ماینر 2 می باشد

mohamad-sam

کاربر
2009-03-10
2
0
سلام لطفا یکی ما رو راهنمایی کنه . منg lcd گرفتم برای ماینر 2 ولی پین ها با هم نمیخونه . ترتیب پایه ها اینه
1=vss​

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
اگر بولت زیادی کرده می تونی از جوان الکترونیک بخری همه خریدارهای این کیت را بیشتر آنجا دیدم.بعضی از آیسی ها قبلا را فقط او داشت(تا حالا با این تبلیغات دروغین چه سودی که نبرده).اگر فروشنده دیگه ای هست بگید

camery

کاربر
2008-10-07
31
42
برای مشخص شدن واقعی بودن طرح وعدم تغییردران بایدمتن برنامه به زبان ++cویا هر زبان دیگر را بررسی کرد.
که معمو لآ با برنامه اصلی تفاوت دارد.

بالا