آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: فیل فلش هارد seagate 320g مدل st3320613

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
دوست من سلامت هارد شما صفر شده
روی هارد کلیک کنید بعد یه تصویر دیگه بزارید
الان هارد اول رو انتخواب کردین

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
مهندس عذر میخوام خستتون کردم..کار با برنامه چطوریه؟؟؟چطور شات بگیرم..کدوم گزینه رو بزنم
مشاهده فایل‌پیوست 108381

اون یکی هارد رو شاتشو بگذارید . شما الان هارد سالم رو گذاشتید . مشخصه نوشته 298 که وضعیت سلامتش صفر هست . روی اون هارد برید و شات بگیرید .

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,206
صومعه سرا
احتمال زیاد بخاطر اپدیت نکردن فریمور هاردت بد سکتور پیدا کرده و پیغام اسمارت هم میده.شما باید بدسکتور گیری کنی بعد با دستگاه TTL دوباره اسمارت رو بسازی و در اخر با سی دی بوت فریمور رو اپدیت کنی.اگر بد سکتور زیاد داشته باشه دیگه اینکارا فایده نداره و هاردتو باید بندازی دور.حالا هی پارتیشن بندی کن و فرمت کن

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
554
1,141
خوزستان-
تشکر از دوستان..هارد مورد نظر 298 گیگ است...فریمور آپدیت شده..چون قبلا توی بایوس بعضی وقتا شناخته میشه گاهی وقتا نه..الان با آپدیت فریمور همیشه توی بایوس شناخته میشه..بعد با برنامه hdd regenerator اقدام به بدسکتور کردم..ویندوز که میخواستم نصب کنم کد خطا فکر کنم htldr رو میداد...انگار این برنامه بدسکتور گیر خرابترش کرده بود...دوباره فریمور رو زدم..این بار دیگه خطا نزد..ویندوز xp رو داشتم روش نصب میکردم..در حین نصب نیاز به ریستارت بود..ریستارت که شد بلو اسکرین اومد..کابل ساتا نو است..دی وی دی رایتر نو است...مشکل چیه دوستان

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,206
صومعه سرا
ویندوزایکس پی که نصب کردی تو مرحله پارتیشن بندی همه رو یک پارتیشن کن و تو صفحه بعد گزینه فرمت اهسته رو انتخاب کن بذار ویندوز نصب بشه.
چند تا بدسکتور داشت؟
دوستمون گفت اون محل سوکت رو تمیز کن کردی؟
الان چجوری شما فریموری که اپدیت شده رو دوباره اپدیت کردی و شد؟:111:

آخرین ویرایش:

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
554
1,141
خوزستان-
تمیز کردم...والا من آپدیت کردم...الان پاور رو هم عوض کردم...ویندوز روش نصب میشه اما ناقص..40 درصد ویندوز نصب میشه..به نطرتون مشکل از بایوس هارد نیست؟؟؟ای کاش فایلی داشتن دوستان که آی سی بایوس رو با دستگاه پروگرامر کرد..این مطمعن تره...راستی یکی از دوستان گفت سلامت هارد 298 گیگ صفره..هارد مذکور هم همینه..بعضی وقتا صدای تق تق هد هارد میاد(پاور رو که اضافه کردم این مشکل به وجود اومد..پاور 100 درصد سالمه

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,206
صومعه سرا
[hide][/hide]​
[hide]دوست عزیز فکر کنم کار این تاپیکت به صفح 15 16 کشیده بشه.
اقا برای اخرین بار برات توضح میدم که دیگه از پروگرام فریمور دست بردارید.
اگر فایل پی دی اف رو که برات فرستادم مطالعه کنی که نکردی یا دقت کنی اینو میگه
یه سری از هاردهای مکستور نیاز به آپدیت فریمور دارن که اگر دیر متوجه بشی هم هارد بدسکتور میگیره و هم پس از مدتی دیگه دیتکت نمیشه.
اگر دیتکت نشه و اطلاعات داشته باشی روش باید دستگاه TTL رو که گفتم بخری و با فرامینی که از طریق دستگاه به هارد میدی بتونی کاری کنی که دیتکت بشه و اسمارت هارد رو هم کلیر کنی یا دوباره بسازی تا سلامت هارد و پیغام smart tripped نده.
بعد که هاردت دیتکت شد باید اپدیت کنی تا دوباره دیتکت نشدن پیش نیادو اگر بد سکتور فیزیکی زیادی داشت اون موقع دیگه کاری برای هارد نمیشه کرد و با وجود این همه کاری که کردی هارد غیر قابل استفادس.
پس دیگه متوجه شدی که دیر اپدیت کردن یکی از نتایجش ایجاد بدسکتور فراون هست .
حالا شما هی اصرار داری پروگرام کنی .
شما اگر با hdd regnator هارت بد سکتور زیادی نشون میده و با هربار تکرار از نوی نرم افزار باز هم در همون سکتور بد سکتور میگیره عملا هارد غیر قابل استفادس.
ولی اگه بد سکتور حل شد.تنها راه برای اینکه اسمارت هارد باز سازی بشه و در موقع تست سلامت هارد با پیغام خطا مواجه نشی همون دستگاه هست که تو فایل پی دی اف .​
[/hide]
هست​

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
تمیز کردم...والا من آپدیت کردم...الان پاور رو هم عوض کردم...ویندوز روش نصب میشه اما ناقص..40 درصد ویندوز نصب میشه..به نطرتون مشکل از بایوس هارد نیست؟؟؟ای کاش فایلی داشتن دوستان که آی سی بایوس رو با دستگاه پروگرامر کرد..این مطمعن تره...راستی یکی از دوستان گفت سلامت هارد 298 گیگ صفره..هارد مذکور هم همینه..بعضی وقتا صدای تق تق هد هارد میاد(پاور رو که اضافه کردم این مشکل به وجود اومد..پاور 100 درصد سالمه

وقتی هاردت شناسایی میشه .یعنی ایراد از مرحله خرابی فریم ویر گذشته و ربطی به فریم ویر ندارد .
مشکل شما بدسکتور هست اون هم به تعداد زیاد که با برنامه regenator قابل رفع نیست . اون صدا هم به خاطر هد هارد هست که نمیتونه سکتور خراب رو بخونه .

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
554
1,141
خوزستان-
از دوستان به خاطر حسن توجهتون تشکر میکنم مخصوصا آقای amd و مصطفی..خب من دیگه فریمور رو بیخیال میشم..فرمت سطح پایین که میزنم میگه not able to lock...چرا باید این پیام رو بده که نمیتونه قفل کنه..به هیچ وجه هم فرمت سطح پایین نمیشه ..ویندوزم تا نصفه نصب میشه...الان مشکل دیتکت ندارم...هارد دیتکت میشه...احتمال زیاد بدسکتوره...برنامه بد سکتور regenerator نتونست کاری کنه..پیشنهاد شما چیه آقای amd و مصطفی جان..نیاز به دستگاهی که گفتید هست یا یه بدسکتورگیر دیگه

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
از دوستان به خاطر حسن توجهتون تشکر میکنم مخصوصا آقای amd و مصطفی..خب من دیگه فریمور رو بیخیال میشم..فرمت سطح پایین که میزنم میگه not able to lock...چرا باید این پیام رو بده که نمیتونه قفل کنه..به هیچ وجه هم فرمت سطح پایین نمیشه ..ویندوزم تا نصفه نصب میشه...الان مشکل دیتکت ندارم...هارد دیتکت میشه...احتمال زیاد بدسکتوره...برنامه بد سکتور regenerator نتونست کاری کنه..پیشنهاد شما چیه آقای amd و مصطفی جان..نیاز به دستگاهی که گفتید هست یا یه بدسکتورگیر دیگه

بدسکتور دو نوع هست . نوع فیزیکی غیر قابل حل هست . اگر تعدادش کم باشه . باز میشه یه کارایی کرد . هارد شما وضعیت سلامتش صفر هست . این یعنی کل هارد روبدسکتور فیزیکی گرفته که برنامه HDD REGENATOR نمیتونه تعمیرش کنه
وقتی هارد نتونه یک سکتور رو بخونه قفل میکنه یا در موارد بعدتر کرش میکنه

بالا