آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: فیل فلش هارد seagate 320g مدل st3320613

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,206
صومعه سرا
سلام وادب
دوست عزیز فریمور هاردتون باید اپدیت بشه.از طریق ادرس که بهتون میدم فریمور هاردتون رو بگیرید البته تو انتخاب کشور ایران رو بزنید کار نمیکنه و کشوری غیر ایران بزنید.
بعد فایل ایزو بهتون میده.با نرم افزار نرو ایمیج بگیرید ازش.
؟https://apps1.seagate.com/downloads/request.html

آخرین ویرایش:

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,206
صومعه سرا
متن رو کامل بخون و عمل کنید.اگر اطلاعات دارید روی هارد با احتیاط عمل کنید.بعد از انجام عملیات اقدام به اپدیت هاردتون بکنید.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
554
1,142
خوزستان-
پاسخ : فایل فلش هارد seagate 320g مدل st3320613

اطلاعات هارد مهم نیست...دوستان فایل iso این مدل هارد رو بم دادن..منتها نمیدونم چطور باش کار کنم..نیاز به پروگرامر هست؟؟من با پروگرامر زیاد کار نکردم..مرسی..عجله دارم

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
توی بایوس سیستم هارد گاهی وقتا دیتکت میشه گاهی وقتا نه..میتونی توضیح بدی مراحل کار رو؟؟؟من تازه پروگرامر کار کردم

زمانی که دیتکت میشه . این فایل ایزو رو رایت کردی رو میزنی و سیستم فریم ویر رو اپدیت میکنه

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
554
1,142
خوزستان-
مهندس هارد گاهی توی بایوس سیستم شناخته میشه و گاهی نه..موقعه ای که شناخته میشه این کاری که خودت گفتی رو انجام میدم..
فقط چند سوال...
این فایل iso که بم دادی دقیقا مال همین مدل هارده؟؟؟معمولا چقد طول میکشه این عملیات آپدیت فریمورک؟؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
مهندس هارد گاهی توی بایوس سیستم شناخته میشه و گاهی نه..موقعه ای که شناخته میشه این کاری که خودت گفتی رو انجام میدم..
فقط چند سوال...
این فایل iso که بم دادی دقیقا مال همین مدل هارده؟؟؟معمولا چقد طول میکشه این عملیات آپدیت فریمورک؟؟

بله نوشته مدلشو تو لینک . کمتر از 5 دقیقه

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
554
1,142
خوزستان-
مرسی..تا یک ساعت دیگه میرم مغازه تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم..نا گفته نماند که من با نرم افزارهای پارتیشن بندی تست کردم روی این هارد..ظهر تا الان هارد رو گذاشتم روی سیستم تا پارتیشن بشه..پارتیشن زمان زیادی میبره....مشکلی ایجاد نمیشه این کارم؟؟؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
مرسی..تا یک ساعت دیگه میرم مغازه تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم..نا گفته نماند که من با نرم افزارهای پارتیشن بندی تست کردم روی این هارد..ظهر تا الان هارد رو گذاشتم روی سیستم تا پارتیشن بشه..پارتیشن زمان زیادی میبره....مشکلی ایجاد نمیشه این کارم؟؟؟

قاعدتا پارتشین بندی باید سریع انجام بشه

بالا