آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب بدون مشکل و حساس به طلا

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
اگه اینطوری که میفرمایید باشه از یه ردیاب دستساز تقریبا خوب در کنار یه نقطه زن خوب میتونید توام با هم بکار بگیرید بشرطیکه عمق اهداف شما در حد 1.5 تا متر باشه حفاری بی مورد نخواهید داشت بهرحال ردیابهای موجود دستساز در تست بسیار خوب عمل میکنند فلز مدفون مثل یه النگو تو 3متری به راحتی میگیرند که خودم هم تست کردم اما مشکل اهداف واقعی هست که گیج کننده هستند

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
ردیاب ببخشید ردیاب جیوه ای باید اکتیو شده باش یعنی جیو ه ای که در ان استفاده شده اکتیو باشد اساتید لطفا طریقه اکتیو را شر ح دهید متشکرم ...
1- در ردیاب شاقولی
2- ردیاب آنتنی
3-واقعا این ردیاب می تونی یک چیزی یا دفینه یا چیز ارزشمندی در زمین برامم پیدا کنه آیا کسی که این ردیا ب آنتی ساده را استفاده می ک*** باید خون آن
شخص o_ باشه لطفا سوال یک یک بدین متشکرم ......مهندس الکترونیک

آخرین ویرایش:

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
پاسخ : فلزیاب ردیاب .......

ردیاب ببخشید ردیاب جیوه ای باید اکتیو شده باش یعنی جیو ه ای که در ان استفاده شده اکتیو باشد اساتید لطفا طریقه اکتیو را شر ح دهید متشکرم ...
درود . دوست عزیز در مورد سوالتون http://www.irantk.ir/irantk54183-2/ سری بزنید

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
1- در ردیاب شاقولی
2- ردیاب آنتنی
3-واقعا این ردیاب می تونی یک چیزی یا دفینه یا چیز ارزشمندی در زمین برامم پیدا کنه آیا کسی که این ردیا ب آنتی ساده را استفاده می ک*** باید خون آن
شخص o_ باشه لطفا سوال یک یک بدین متشکرم ......مهندس الکترونیک
درود .
دوست گرامی الکترونیک و شیمی یا فیزیک مواد چیزی نیست که جز منطق علم خودش رو برای خوشی دل ما عوض کنه جیوه قرمز !! جیوه سبز !! جیوه خوراکی !!! جیوه اکتیو ! یا غیر اکتیو ! خواهشا توجه فرمایید میتوانید از سایتهای معتبر دانشگاهی و یا دیگر مراجع معتبر سوال خودتون رو تفسیر کنید چه بسا یک توصیه یا یک نتیجه گیری غیر معتبر با عث خسارت و زیان فراوان شود حد اقل آن تلف کردن وقت و استنشاق بخار جیوه خواهد بود ! لطفا به خاطر سلامتی خودتون هم شده جدی بگیرید .........با آرزوی موفقیت

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
من همیشه گفتم ردیاب زمانی به کار میاد که بتوان حفره هدف به درستی پیدا کرد یعنی حفره یابیتون خوب باشه چون بعد از 4سال کارکردن با چندین ردیاب به این نتیجه رسیدم که اگه وارد باشید تا 85% میشه رو حفره یابی یک ردیاب خوب حساب کرد و این خودشو در همون ابتدای حفاری نشون خواهد داد و دیگه نیازی به حفاری بی مورد 3متر و 4متر نیست چون دستریز بودن خاک نشان از صحت کاره و ادامه کار خودش بهتون مسیر راه نشون میده!

درود

با توجه به اینکه شما همیشه دم از استاد بودنتون در مورد ردیاب میزنید و همیشه و همه جا میفرمایی با ردیاب حفره میزنی و چهار ساله که تو اینکاری!
یک نکته برای من گنگه...که اگر 4 سال تو این کار بودی پس چرا نتونستی یدونه قناتی که رفته بودی برای دوستمون((علی)) تست بکنی حتی یک مورد هم نتونستی درست بزنی؟

((دوستان خوب توجه کنید))
ایشون خیلی وقت پیش رفت برای دوستی ردیاب بزنه اما نتونسته بود یدونه جا رو درست بزنه یعنی کلا ردیاب تو دست این اقا مهران همه جا رو میگیره فقط مشکلش اینه که نمیتونه خورشید و ستارگان رو بگیره!! ....
اقای مهران این بکنار..
شما با اینهمه تجربه در امر ردیابی که باید تا بحال هر چی حفره و اتاقک و فلان بوده همه رو از دم ردیابتون گزرونده باشید و تمام اتاقهارو خالی کرده باشید:numbness:

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
خدمت تو و اون دوست عزیزت باید عرض کنم من رفته بودم ردیاب FPL-22 که علی خان از فلزجو خریده بود براش تست کنم هر خطایی هم بود از ردیابش بود نه من و بنده حفره چاه و قنات بدون دستگاه دقت بفرمایید بدون دستگاه فقط با آنتن های برنجی با اختلاف نیم متر براش گرفتم! درضمن هر حفره ای که قرار نیست چیزی توش باشه! تو طبیعت حفره زیاده از طرفی شما چرا اینقدر خودت انداختی جلو؟ مگه من از دوست عزیزت هزینه تست کردن گرفتم که اینقدر شور میزنی؟ زیاد خودت ناراحت نکن واسه قلبت ضرر داره

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
خدمت تو و اون دوست عزیزت باید عرض کنم من رفته بودم ردیاب FPL-22 که علی خان از فلزجو خریده بود براش تست کنم هر خطایی هم بود از ردیابش بود نه من و بنده حفره چاه و قنات بدون دستگاه دقت بفرمایید بدون دستگاه فقط با آنتن های برنجی با اختلاف نیم متر براش گرفتم! درضمن هر حفره ای که قرار نیست چیزی توش باشه! تو طبیعت حفره زیاده از طرفی شما چرا اینقدر خودت انداختی جلو؟ مگه من از دوست عزیزت هزینه تست کردن گرفتم که اینقدر شور میزنی؟ زیاد خودت ناراحت نکن واسه قلبت ضرر داره

مدیران عزیز اینهم یک نمونه دیگه که بنده کلا ایشون رو میشناسم و از کارهاش خبر دارم..قصدم فقط جلوگیری به هر نحو از کلاهبرداریه..

خوب جناب مهران...علی دوست ضمیمی منه میگفت که مهران اومد ودستگاه رو گرفت دستش و منم با عموم بودم یه جایی رو گرفت و همینجور رفت و اصلا معلوم نشد کجا حفره هست و کجا تموم میشه..خخخخ
بعدش طلایی که روی خاک میزاشتیم رو هم نتونست پیدا کنه.
خوب شما که روی خاک نمیتونی فلز پیدا کنی چرا بیخودی اذهان رو منحرف میکنی ممکنه یکی بره ردیاب بخره..
ای دوستان همه دوستان و حتی جناب متال عزیز.
باید خدمت همتون عرض کنم کل کار ردیاب ذهنیه.مظمعن باشید من خیلی وقته روی ردیاب تحقیق کردم و با قدرت بهتون میگم با ردیاب هیچگاه نمیتونید یک جنس قدیمی رو بزنید /مگر در سطح باشه و عمق کم داشته باشه و خطا رو بتونه رد بده وگرنه دو کیلو طلا هم برای حذف خطا داشته باشید باز نمیتونید کار بکنید.

در مورد حفره هم دوستان اصلا به فکر ردیاب خریدش نباشید که با دوتا سیم میتونید حفره پیدا کنید البته تمرکز زیادی میخاد و باید کمی کار کنید ....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Abtin2

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
در ضمن شما هم فکر کن من اونقدر علافم که همه پستهاتو در نظر دارم و مثل کنه چسبیدم بهت..مطمعن باش مهران جان.

بالا