آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب بدون مشکل و حساس به طلا

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
من همیشه گفتم ردیاب زمانی به کار میاد که بتوان حفره هدف به درستی پیدا کرد یعنی حفره یابیتون خوب باشه چون بعد از 4سال کارکردن با چندین ردیاب به این نتیجه رسیدم که اگه وارد باشید تا 85% میشه رو حفره یابی یک ردیاب خوب حساب کرد و این خودشو در همون ابتدای حفاری نشون خواهد داد و دیگه نیازی به حفاری بی مورد 3متر و 4متر نیست چون دستریز بودن خاک نشان از صحت کاره و ادامه کار خودش بهتون مسیر راه نشون میده!

w_mirzaii

کاربر
2013-03-12
121
219
کرمان
ممنون
با توجه به تجربه 4 سالتون میخاستم ببینم بهترین ردیاب دست ساز کدوم هست؟
سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nima52

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
خدمت دوستان عرض کنم فعلا از دست خطاهای موجود که ردیاب اونها رو بجای هدف میگیره خلاصی نداریم چون هنوز فرکانس دقیق با خطای کم پیدا نشده شاید هم مجبور به ترک چنین ردیابهایی باشیم!

mos123

کاربر
2014-08-07
3
3
یه سوال
تو دو هکتار زمین با ردیاب جیوه میشه به جایی رسید ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: w_mirzaii

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
با ردیابهای دیجیتالی و به اصطلاح دقیق نمیشه به جایی رسید حالا شما میخوای با ردیاب جیوه ای به جایی برسی؟! وقت خودت الکی با این چیزها هدر نده! با ردیاب زمانی میتونیم موفق باشیم که راه ورودی دفینه پیدا کنیم یعنی با کمی حفاری متوجه دستریز بودن خاک و نهایتا تشخیص دادن راه ورودی بشیم اینجاست که میشه گفت راه درست داریم میریم و با ادامه حفاری نشانه های بعدی تاییدی بر صحت کارمون باشه

mos123

کاربر
2014-08-07
3
3
خب من میخوام محدوده وسیع رو با ردیاب به کمتر تبدیل کنم بعدش میشه با یه نقطه زن ادامه داد
چطوری میشه این تبدیل رو انجام داد ؟
فرض کن یه زمین 5هکتاری هست که توش بار هست با نقطه زن بخوای بزنی چقدر زمان میبره ؟ با توجه به اینکه آشکار نمیتونی کار کنی

• Like

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
با توجه به خطاهای موجود معلوم نیست جایی که ردیاب برای شما محدود کرده جای بار باشه! از طرفی عمقی که ردیاب میزنه نقطه زن نمیتونه بزنه چه نقطه زنی میخواین بیارید که یه النگو تو 3متری بزنه؟! فقط جاهایی که آثار و علائم محکم و مستند داره باید مورد کنکاش قرار داد تا به نتیجه رسید

• Like

mos123

کاربر
2014-08-07
3
3
تو منطقه ما تقریبا بیشتر تو 1.5 - 2 متر در میاد
میشه گفت تو هر دوهکتار یه چیزی پیدا میکنی که ارزششو داشته باشه
نقطه زنی که ما کار میکنیم باهاش بد نیست
من شنیدم ردیاب خیلی بهتر از نقطه زنه مخصوصاً اگه بتونی حرفه ایی باهاش کار کنی و وارد باشی

• Like
بالا