آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب‎ pluse ‎2‎ ‎پرقدرت در نوع pi

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست عزیزم اینطور نیست
همه فلزیابهای pi برد یکسانی تدارن .لورنز دیپ مکس میشه گفت 5 متر حقیقی زیر زمین رو میزنه ولی ماینر رو من اصلا قبول ندارم
در موردلوپ درسته که انرژیه زیادی مصرف می کنه ولی مطمن باشید که در برد مدار و کیفیت اون تاثیر بسزایی داره
در هر صورت دوست عزیز من این مدار رو بستم و تجربه کرده ودم به ششما گفتم
حالا شما خودتونمی دونید می خواید ببندید و خودتون به این نتیجه ها برسید
من قصدم فقط راهنمایی بود دوست گلم نه خدایی نکرده نا امید کردن
ودوباره می گم که برد دستگا های پالسی با هم متفاوت هستش
در هر صورت موفق باشید

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
اولا هیچ گنجی بیشتر از 2مترزیر زمین نیست و معمولا سکه یا کاسه هست که اکثر بیشتر از 2متر زیر خاک نیست ثانیا آیا شما حاضرید 5متر زیر زمین را به بکنید که معمولا مهال است در این عمق چیزی پیدا شود

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
هر طورخودتون راحتید دوست عزیز
امیدوارم که بتونید نتیجه دلخواهتون رو از دستگاه بگیرید.
موفق باشید
یا حق

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
اولا هیچ گنجی بیشتر از 2مترزیر زمین نیست و معمولا سکه یا کاسه هست که اکثر بیشتر از 2متر زیر خاک نیست ثانیا آیا شما حاضرید 5متر زیر زمین را به بکنید که معمولا مهال است در این عمق چیزی پیدا شود

سلام دوست عزیز

اتفاقا برعکس اکثر دفینه ها که در عمق کم بودند پیدا شده و مابقی زیر 4 متر هستند و
باید گفت که خزانه ها در عمق های پایین تر قرار دارند
در جاهایی که زود به آب میخوردند مجبور بودند در عمق کم دفن کنند

مثل( شمال )

با تشکر...

آخرین ویرایش:

ar13527

کاربر
2008-04-24
19
19

این مدار فلزیابیه که کار و طرح دوستان ومهندسان خودمونه.این فلزیاب در مقابل خیلی از فلزیابهایی که در موردش صحبت می کنن و می گن بردش خوبه حرف اول رو میزنه .مثل pulse 2 ,sniffer,delta puls,tiny ,miner و....
این مدار علیرقم ظاهر ساده ازبرد و ثبات خیلی خوبی برخورداره و خود من چند ماهی هستش که با این دستگاه کار می کنم و ازش راضی هستم.
برد این مدار با لوپ 1*1 => سینی چای خوری 2/10 و یک سینی 1*1 رو 3/50 و النگو 50سانتیمتر
سکه 35 سانتیمتر میزنه
با لوپ 50*50 سانتیمتری یک سکه رو 40 سانتیمترمیزنه
الان دنبال این هستم که خودم یه سری تغییرات دیگه توش ایجاد کنم تا کارایی اون از این که هست بیشتر بشه

لطفا نقشه مدار را بدهید
باتشکر

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
حتی عکسهای اینترنتی هم نشان داده که بالای 2متر ( حدود 3.5 متر) جنس درآوردند

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
دوستان سلام من این مدار را یه جا دیدم ولی یادم نمیاد کجا !!! البته روی فیبر مسی چاپ شده بود

اتيلا

کاربر
2009-04-30
15
15
مدار خوبیه من ساختم وحداقل از ماینر بهتره و هر کی مشکلی داشته باشه میتونم کمکش کنم

freedan3d

کاربر
2010-11-02
11
10
با سلام به همه دوستان
فلزياب گري 2 رو ساختم و نتايجي كه بدست آوردم اينه
با كويل تخت 8 اينچي سيم 40 لاكي با 400ميكروهانري يكم بد پيچيده شده دور يه بشقاب كه باعث مخروطي شدن كويل شده
يك ميخ 10 زنگ زده چند سال پيش در 45 سانتي
كله يك ميخ طويله 100 ساله (كوچيك) تو 20سانتي
و اما در مورد فلزات با ارزش
حساسيت دستگاه به طلا يكم كمتره مثلا حلقه نامزدي من مه از پلاتينه رو از 20 سانتي ميزنه
در مورد طلا هم همينطوره
ديگه تستي نكردم هر وقت تونستم بازم نتيجه ها رو اعلام ميكنم
سعي كنين آي سي 1054 اصلي گير بيارين چون الان يكم نايابه واسه همين 7660 رو سمباده ميزنن روش 1054 مينويسند ميگن همونه !!!!!

بالا