آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب‎ pluse ‎2‎ ‎پرقدرت در نوع pi

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
دوستانیک زنر دوطرفه 5.5 ولت کی داره مال من سوخت help

zenit52

کاربر
2007-11-30
5
5
سلام آقای meysamm

اگر ممکنه شماتیک مدار فلزیابی رو که عکسشو گذاشتید و میگید مدار خوبیه رو بزارید تا ما هم استفاده کنیم
قبلا از همکاری شما تشکر می کنم
منتظریم ... #$V686
یا حق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kazer

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
میثم جان تو میتونی سیستم تفکیک برای این مدار طراحی کنی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: najoor

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
جناب tomas_edison این مدار فلزیاب در این لینک رو که گذاشتی یادمه چند سال قبل بصورت کیت خریداری کردم هیچ چیزی برای گفتن نداره هم ردیف فلزیاب کتاب بخت اور است
باز هم عدم حساسیت به طلا و مس حتی چند کیلو فقط اهن و الومینیوم مشخص میکنه !!

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
به جرات میتوان گفت سیستم pi فقط لوله یاب است بدنبال پیدا کردن طلا نباشید
متاسفانه اشیا فلزی قدیمی هم یا از طلا هستند یا مس

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست عزیزم tomas_edisonسلام
عزیز نمی خوام خدایی نکرده نا امیدت کنم نه .ولی وقتت رو روی این مدار نذار آخه کاربردی نداره من 6 سال قبل این مدار رو ساختم و فقط جنبه ی آموزشی داره و وقت صرف کردن روی اون درست نیست
اگه ابتدای کار هستید می تونید روی sniffer-xr71p کار کنید فلزیاب خوبیه اگه یه مقدار روی اون کار بشه .من اون رو ساختم بردش بد نیست خوبه فقط یه مقدار ************** داره که اونم فکر کنم اگه از قطعات مرغوب استفاده کنی به حداقل برسه وحتی می تونید از دوستان عزیز سایت هم کمک بگیری وانشالله که بتونی نتیجه دلخواه رو از این فلزیاب بگیری.من مدارات کامل اون رو دارم اگه نداشتید بگید تا واستون بزارم.
دوست عزیز ali4258سلام
دوست عزیز فکر نمیکنم در حال حاضر در جهان سیستم فلزیابی بهتر از piوجود داشته باشه.این سیستمها هم برد بالایی دارند هم ثبات بالایی نسبت به سایر سیستمها
سیستمهای vlf,tr,ib دارای حد اقل برد ممکن هستند و اکثرا جنبه ی سرگرمی دارند
از سری دستگاه های قدرتمند جهان ه بر مبنای تکنولوژی pi کار می کنه میشه از لورنز دیپ مکس نام برد که واقعا دستگاه خوبیه و کاراییه بسیار عالی داره.
من به شخصه در دنیای فلزیاب سیستمهای pi رو از سای سیستمها بیشتر قبول دارم
موفق باشید

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام به همگی
میثم جان اقا میگم میشه اون تست هایی که از sniffer xr71 به دستت اومد را کامل برام بگی مثلا با چه کویلی چی را تو چه عمقی یا موقع کار روی زمین چه طور عمل میکنه
ممنون

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام به همگی
میثم جان اقا میگم میشه اون تست هایی که از sniffer xr71 به دستت اومد را کامل برام بگی مثلا با چه کویلی چی را تو چه عمقی یا موقع کار روی زمین چه طور عمل میکنه
ممنون
سلام دوست عزیزم
من حدود 2 سال قبل این فلزیاب رو بستم یه چیزایی یادمه ازش
با لوپ 1*1 =>سینی چای خوری 1/20 سینی بزرگ 1*1 1/70 تا 2 متر یک سکه 25 تومانی رو 28تا 30 ساتیمتر میزد
با دیسک 40 سانتیمتر=>>سینی 1*1 تقریبا 1/20 سکه 35 سانتیمتر
مشکلی که دستگاه داشت این بود که 1.خیلی کند عمل می کرد2.ثباتش یکمقدار پایین بود که من فکر می کنم بیشترش به خاطر جنس قطعات بود3. دکمه زیرو یا همون اوتو تیون اون خوب عمل نمی کرد4.حساسیت اون نسبت به بعضی فلزات مثل طلا یکمقدار پایین بود
در کل این دستگاه یک مقدار مار لازم داره فکر می کنم اگه روی اون کار بشه میشه از اون نتیجه گرفت .
باز هم خودتون هر طور صلاح می دونید این تجربه من از این دستگاه بود
موفق باشید دوست عزیز

بالا