آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: فرستنده ها و گيرنده

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,090
48
ایران
دوستان آیا برای تنظیم چندتا 3207 کنوود با همدیگه نیاز به پروگرام کردن هست؟

سلام
دوست عزیز با نرم افزار مخصوص و همچنین دستگاه پروگرمر پورت کام برای 3207 می تونید فرکانسهای فرستنده و گیرنده را طوری برنامه ریزی کنید تا باهم مچ شوند.

jacklondon

کاربر
2013-04-24
4
8
سلام
دوست عزیز با نرم افزار مخصوص و همچنین دستگاه پروگرمر پورت کام برای 3207 می تونید فرکانسهای فرستنده و گیرنده را طوری برنامه ریزی کنید تا باهم مچ شوند.

یعنی اگه با نرم افزار این فرکانس ها رو تنظیم نکنیم قابلیت این رو ندارن که با هم ارتباط برقرار کنن؟
نرم افزار kpg-87d همون کار و انچام میده؟

ممنونم

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,090
48
ایران
یعنی اگه با نرم افزار این فرکانس ها رو تنظیم نکنیم قابلیت این رو ندارن که با هم ارتباط برقرار کنن؟
نرم افزار kpg-87d همون کار و انچام میده؟

ممنونم

با دست هم تنظیم میشن ولی ست کردنشون مشکله .چون امکانات جالبی دارند .برای همین با همین نرم افزار باشه بهتره.

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
من نیاز به یک گیرنده فرستنده رادیویی دارم که بتونه فاصله 3 کیلومتر را در شهر پوشش بده
آیا برای این مورد بهتره که از مدارات و طرح ها استفاده کنم و شروع به ساختش کنم . یا بهتره که اماده را از بازار تهیه کنم ( مثل واکی تاکی های آماده شرکت موتورولا مانند 5118 و 777 ؟)
اگر مدار مطمین و صد در صد عملی برای این مورد وجود داره لطفا در این جا بگذارید
با تشکر

salahshor

کاربر
2013-05-27
26
97
تهران
www.persianmotor.net
اساتید شاید پستم تو این تاپیک درست نباشه ولی میشه در مورد فرستنده و گیرنده های کد دار < ریموت دزدگیر و ...> نقشه بذارید . و اینکه کلا اگه بخوام در این مورد اطلاعاتم زیاد بشه بایستی چیکار کنم .... مثلا چرا یه سری از ریموتها اسکن نمیشن ؟

بالا