آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

عیب یابی کولر اسپیلت

mth_750

کاربر
2014-07-13
3
1
من همین مشکل رو با کولر جنرال داشتم فیوز60 آمپر فشنگی بگیر مشکلت حل میشه
همیشه مشکل کولر نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran139

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
من همین مشکل رو با کولر جنرال داشتم فیوز60 آمپر فشنگی بگیر مشکلت حل میشه
همیشه مشکل کولر نیست

با سلام .دوستان عزیز فیوز 60 امپر برا سیم و کابل نمره25 به بالاست در صورتی که کولر گازی بالاترین نمره (شماره)6 هست این فیوز مناسب برا کولر نیست بجای تعویض فیوز دنبال رفع عیب اصلی باشید

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام خسته نباشید کولر میتسوبیشی 36000 دارم که سرمای خیلی خوبی داشت امسال که روشن کردم تا 10 یا 15 روز خیلی خوب بود یک دفعه سرمایش کم شد وتعمیر کار که اوردم گفت گاز کم داره والان که گاز زده لوله برگشت یخ میزند در صمن من 6 ساله این کولر رو نصب کردم وبسیار عالی جواب میداد تا امسال .به نظر شما چکار کنم ؟ تازه یک تعمیر کار دیگه میگه باید گاز کامل تخلیه ودوباره گاز گیری شود. ممنون

باسلام .اگه لوله برگشت یخ بزنه علتش زیادی گازه

ooof

کاربر
2014-08-20
2
0
سلام و خسته نباشید
دوستان من یه اسپیلت 19000 lG چند سالیه که دارم
الان چند روزه فن دستگاه با سرعت خیلی کم می چرخه و همینطور خنک کنندگیشو از دست داده و هیچ ابی هم بیرون نمیده
وقتی روشن میکنم 2 ثانیه سرعتش فن خوبه بعد خیلی کم میشه

marall

کاربر
2014-08-30
1
1
با سلام خدمت عزیزان
درمورد ارور 7 E کولر سوپر مکس 32 اگه دوستان اطلاعات و تجربیاتی دارند نیاز به راهنمایی دارم . با تشکر

• Like

bahram677

کاربر
2009-04-14
12
3
سلام... وقت بخیر
دوستان کولر وست پوینت 24000 دوتیکه دوسال کارکرد، جدیدا دیروز متوجه شدم موتورش لرزش داره و صداش بیشتر شده واحد بغلی هم وست پوینت پیستونی نصب کرده موتور صدای خیلی کمی داره کولر من نمیدونم پیستونی هستش یا نه.. ضمنا پنل بیرونی با پایه به دیوار پیچ شده و وقتی به کولر دست میزنی لرزش رو میشه حس کرد ولی پایه لرزش نداره انگار لرزش از داخل هستش . ضمنا کولر همسایه روی چهارپایه نصب شده. دوستان ممکنه موتور ایراد پیدا کرده باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید... تشکر

راستی دمای کولر روی 23 درجه تنظیم شده ولی خیلی اف نمیکنه مگه اینکه دما رو ببرم بالاتر...

آخرین ویرایش:
  • Like

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام... وقت بخیر
دوستان کولر وست پوینت 24000 دوتیکه دوسال کارکرد، جدیدا دیروز متوجه شدم موتورش لرزش داره و صداش بیشتر شده واحد بغلی هم وست پوینت پیستونی نصب کرده موتور صدای خیلی کمی داره کولر من نمیدونم پیستونی هستش یا نه.. ضمنا پنل بیرونی با پایه به دیوار پیچ شده و وقتی به کولر دست میزنی لرزش رو میشه حس کرد ولی پایه لرزش نداره انگار لرزش از داخل هستش . ضمنا کولر همسایه روی چهارپایه نصب شده. دوستان ممکنه موتور ایراد پیدا کرده باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید... تشکر

راستی دمای کولر روی 23 درجه تنظیم شده ولی خیلی اف نمیکنه مگه اینکه دما رو ببرم بالاتر...

پاسخ شما در تاپیک جداگانه ای که باز کردید داده شد

• Like
بالا