آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

عیب یابی کولر اسپیلت

fd100

کاربر
2009-02-07
4
3
بندرعباس
کولر اسپیلت اجنرال 24000 روشن نمی شود چراغ پاور جلو پنل هو خاموشه سیم و دوشاخه چک کردم سالم هستند وقتی دوشاخه می زنم دریچه باز و بسته شده و کولر روشن نمی شود علت چیست؟

mehrangandomkar

کاربر
2008-01-17
40
139
گچساران
سلام خسته نباشید کولر میتسوبیشی 36000 دارم که سرمای خیلی خوبی داشت امسال که روشن کردم تا 10 یا 15 روز خیلی خوب بود یک دفعه سرمایش کم شد وتعمیر کار که اوردم گفت گاز کم داره والان که گاز زده لوله برگشت یخ میزند در صمن من 6 ساله این کولر رو نصب کردم وبسیار عالی جواب میداد تا امسال .به نظر شما چکار کنم ؟ تازه یک تعمیر کار دیگه میگه باید گاز کامل تخلیه ودوباره گاز گیری شود. ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran139

paaarrri

کاربر
2014-07-04
1
1
سلام.کولر ما general هستش تا دیشب خوب بود اما از امروز صبح همش روی فن هست اصلا خنک نمیکنه.چی کار باید کنم؟

• Like

ساور

کاربر
2014-07-05
5
3
گرگان
باسلام خدمت اساتید ارجمند من یک دستگاه کولر اسپیلت36 تراست دارم که 2 عدد خازن 60 میکرو داره قبل آز تعویض خازن زمانی که دستگاه رو روشن میکردم فیوز کنتور میرید بعد از تعویض خا زنها دستگاه راه افتاده یک ساعت کار کرده درباره استارت نکرده بعد خازن ها راعوض کردم درباره روشن شده دلیل خازن خراب کردن چیه اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم متشکر م از لطفتون

• Like

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
باسلام خدمت اساتید ارجمند من یک دستگاه کولر اسپیلت36 تراست دارم که 2 عدد خازن 60 میکرو داره قبل آز تعویض خازن زمانی که دستگاه رو روشن میکردم فیوز کنتور میرید بعد از تعویض خا زنها دستگاه راه افتاده یک ساعت کار کرده درباره استارت نکرده بعد خازن ها راعوض کردم درباره روشن شده دلیل خازن خراب کردن چیه اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم متشکر م از لطفتون

موقعی که دستگاه روشن میشه آمپر دستگاه رو چک کن ، اگر با آمپر نا معقول کار میکنه احتمال خرابی کمپرسور زیاد هستش
ولتاژ برق رو هم چک کن

• Like

ساور

کاربر
2014-07-05
5
3
گرگان
باتشکر از عنایت جنابعالی وقتی دستگاه کار میکنه فن کندانسور به شدت گرم میکنه روی دست گاه آمپر 18 نوشته ولی جریان آمپر کشی روی 16 نشان میده متشکرم اگر راهنمایی بفرمایید

• Like

amir2242

کاربر
2014-07-07
1
1
سلام دوست عزیز
اول باید شما از دستگاه آمپر بگیرید اگر زیر یک آمپر باشه مشخصه که کمپرسور کار نمیکنه و فقط موتور فن کار میکنه
خازن کندانسور رو چک کنید احتمالا سوخته و نیاز به تعویض داره.موفق باشید

• Like

ساور

کاربر
2014-07-05
5
3
گرگان
سلام همکار عزیز منظور شما از خازن کندانسور چیست راهنمایی بفرمایید متشکر م

• Like