آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: علت ارور e6 در یخچال الکترو استیل مدل es27

star61

کاربر
2015-11-15
1
0
سلام
یخچال فریزر الکترواستیل ES34 شروع کرد به نشون دادن ارور E12 بعد از خاموش روشن کردن دوتا دیگه ارور E10 , E11 هم بهش اضافه شده آهنگ باز موندن در هم شروع به کار کرد در حالی که در یخچال بسته است.
اساتید گرامی مشکل از کجاست؟
این یخچال هم که غولیه نمیشه جابجاش کرد!!طبقه سوم بدون آسانسور:nonchalance:

rezaali1200

کاربر
2013-08-27
1
0
سلام دوست گرامی یخچال الکترواستیل مدل ا اس 20 است خطای 11 در قسمت مربوط به یخچال بصورت چشمک زن میره و میاد بعضی وقت ها هم خطااش میره و دیگه نشون نمی ده مشکل از چیه

azazil8

کاربر
2013-05-08
1
0
سلام دوستانی که ارور 6 دارن درب فرییزر رو باز کنین و قفسه ها رو دربیارین انتها یک درب هست که پیچ داره پیچ ها رو باز کنین و درب را بردارید با اب گرم نه اب جوش از بالا روی قسمت یخ زده بریزید یخها که اب شد تمییز کنید و درب را ببندید انشالله که مشکل حل میشه

musa20

کاربر
2008-03-23
3
0
با کار فوق مشکل یخ زدگی فریزر حل شد اما یخچال هنوز درجه 20 رو نشون میده و در آخر ارور 6
چکار باید کرد؟

musa20

کاربر
2008-03-23
3
0
با سلام
لطفا راهنمایی کنید چطور کانال هوای سرد یخچال را تمیز کنیم؟
با این فرض که کانال یخ زده و ارور 6 را میزند

Gavir

کاربر
2015-12-19
2
0
سلام. بنده حدود سه ماه هست که یخچال الکترو استیل es20 گرفتم که صدای فنی که پشته موتورش هست خیلی زیاده و مشکل اینجاست که دمای اتاق رو مثلاً میزنه 31 درجه اون فن شروع به کار میکنه تا 1درجه پایین میاد قطع میشه. هر 5 دقیقه روشن میشه. نمیشه کاری کرد که دمای یخچال رو جوری تنظیم کرد که مثلاً روی 35 درجه فن بکار بیفته؟ آخه دمای اتاق از 32 بیشتر نمیشه! تا یکم در اتاق رو باز میزاریمک و خنک میشه فن قطع میشه! نمیدونم شایدم با هر بار اوتومات فن روشن میشه. لطفاً کمک کنین​

malit

کاربر
2010-01-23
3
4
من هم همین مشکل بوق زدن مربوط به باز بودن در و داشتم.
کلید سنسور در درست کار نمیکنه که با چسبوندن یه مقوا به بدنه یخچال دقیقا روبروی کلید سنسور مشکل حل شد. واقعا جنس ایرانی همیشه باید فکرتو مشغول کنه . الکترو استیل هم بر خلاف قدیما متاسفانه به مشتریش هیچ ارزشی قایل نیست. لااقل یه کمی دقت در ساخت و دفنرچه و راهنمای خوب از یخچال هم نداره. مثلا یه دگمه بالای یخچال رو برد اصلی هست که انگاری برای مشتریهاش معما گذاشته ....

مسلمی

کاربر
2016-03-08
3
3
سلام من یه یخچال ۲۷الکترواستیل دارم که بعد از اسباب کشی بعد از چند ساعت روشن کردم بداز چند ساعت ارور۵داد قسمت یخچالش سرده ولی فریزرش باد میاد ولی سرد نیست لطفا هر کس میدونه کمکم کنه مشکلش از کجاست؟اگه همینطور کار کنه به جایی دیگش اسیب نمیزنه؟

بالا