آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: علت ارور e6 در یخچال الکترو استیل مدل es27

helenjoon

کاربر
2014-08-11
4
0
درود مجدد
سنسور روی المنت رو هم تعویض کردن اما همچنان مشکل پابرجاست
الان دمای فریزر روی -6تا-12بازی میکنه اما چیزی رو منجمد نمیکنه.دما روی 18- ست شده.
یخچال هم بالای +10 هست.روی+5ست شده.

لطفا راهنمایی فرمایید

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03
17
25
درود مجدد
سنسور روی المنت رو هم تعویض کردن اما همچنان مشکل پابرجاست
الان دمای فریزر روی -6تا-12بازی میکنه اما چیزی رو منجمد نمیکنه.دما روی 18- ست شده.
یخچال هم بالای +10 هست.روی+5ست شده.

لطفا راهنمایی فرمایید
سنسور روی المنت نداریم اون سنسور روی اواپراتور بود که عوض کردن احتمالا تو این موارد که میگین احتمال زیاد گازش گیره که این اتفاق میافته بعد یه احتمال ضعیف هم وجود داره که برد سقف هم احتمالا مورد داره شماره تماس خودتون رو برام پیام شخصی کنید تا راهنماییتون کنم که چیکار کنید که مشکلتون صد در صد حل شه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: helenjoon

helenjoon

کاربر
2014-08-11
4
0
سنسور روی المنت نداریم اون سنسور روی اواپراتور بود که عوض کردن احتمالا تو این موارد که میگین احتمال زیاد گازش گیره که این اتفاق میافته بعد یه احتمال ضعیف هم وجود داره که برد سقف هم احتمالا مورد داره شماره تماس خودتون رو برام پیام شخصی کنید تا راهنماییتون کنم که چیکار کنید که مشکلتون صد در صد حل شه
درود و سپاس فراوان
با تعویض سنسور هم حل نشد
استاد شماره تماس پیغام خصوصی شد

آخرین ویرایش:

makdi

کاربر
2013-02-05
5
7
درود و سپاس فراوان
با تعویض سنسور هم حل نشد
سلام دوست عزیز ما این یخچالمون. به یکی از دوستان که قبلا خودش تولید کننده یخچال بود نشون دادم دلیلش روغن داخل موتور بودکه بنا به دلیلی باعث مسدود شدن عبور گاز میشد و باغث حل شدن روغن وگاز شده بود که با یکبار عوض کردن روغن و گاز زدن مشکل بر طرف شد الحمدالله حدود یک ماهه درست کار میکنه نمایندگی دو بار اومد اما نتونست درستش کنه...........

mojahed51541

کاربر
2014-11-08
2
0
با سلام
کسی علت ارور 3 تو یخچال مدل ES27 الکترواستیل می دونه؟

mina00840

کاربر
2014-11-13
1
0
سلام منم با یخچال همین مشکل رو دارم چراغ هم یخچال و هم فریزر ۳ روزه که متغیر هستش چشمک میزنه و ثابت نمونه چیکار باید کنم؟

sajjad124

کاربر
2015-06-01
1
0
باسلام
یخچال ماالکترواستیل27 فریزرش خوب کارمیکنه اما یخچالش ازوقتی هوا گرم شده دماش از18 پایین نمیاد
مدام error6 میده مشکل ازچیه یک سال نیست خریدیم؟ ممنون
سجاد فیروزی ازمنطقه آزاد ماکو

mr.sakhdari

کاربر
با سلام خدمت دوستان گرامی
Error 6 خطای افزایش دمای یخچال، سرماسازی یخچال مشکل داره، معمولا مشکل شارژ گاز، کارنکردن فن داخل و ...
یخچال را از برق بکشید و بعد از 10 ثانیه دوباره به برق بزنید و تایم بگیرید دوساعت که کار کرد، درب فریزر را باز کرده و یکی از قفسه ها رو بیرون بکشید و ببینید در کانالها، جریان هوا سرد برقرار هست یا نه؛ در صورت برقرار بودن جریان هوای سرد، نشان دهنده سالم بودن فن هست و در این صورت به دمپر و یا سنسور یخچال شک کنید؛ اگر بعد از دوساعت جریان هوا گرم بود به شارژ گاز یخچال شک نکنید
با تشکر
التماس دعا
یا حق

آخرین ویرایش:

r62m

کاربر
2014-10-22
4
1
باسلام به دوستان
من یخچال فریزرالکترواستیل مدل e27 دارم هم زمان ارور شماره ۶و۹ راداده مشکل ازچی است پاسخ بدید وچکارباید بکنم ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HOSE IN
بالا