آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم برودت در قسمت فریزر اسنوا مدل RSN250EF

sahand22

کاربر
2011-02-24
2
1
با سلام خدمت اساتید محترم
مدتی است که بخش فریزر یخچال اسنوا مدل RSN250 برودت لازم را نداشته و یخ های داخل محفظه در حال اب شدن و چسبیدن به یکدیگر هستند ضمنا مواد غذایی داخل فریزر هم از یخ زدگی کامل برخودار نمی باشند فن دستگاه به خوبی کار میکنه لطفا بفرمایید مشکل از کجا میتونه باشه

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام خدمت اساتید محترم
مدتی است که بخش فریزر یخچال اسنوا مدل RSN250 برودت لازم را نداشته و یخ های داخل محفظه در حال اب شدن و چسبیدن به یکدیگر هستند ضمنا مواد غذایی داخل فریزر هم از یخ زدگی کامل برخودار نمی باشند فن دستگاه به خوبی کار میکنه لطفا بفرمایید مشکل از کجا میتونه باشه

مشکل شما با تعویض موتور فن قسمت فریزر حل میشه
الان توی بازار موتور فن های 2200 دور 12 ولت موجود هستش که میتونی از این نوع موتور فن استفاده کنی
موتور فن شما در اصل سالمه ولی وقتی توی دمای پایین کار میکنه گیرپاژ میکنه
موفق باشید

sahand22

کاربر
2011-02-24
2
1
دوست عزیز این موتور فن رو از کجا تهیه کنیم . از قسمت پشت یا جلوی یخچال تعویض کنیم
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: oweis

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
دوست عزیز این موتور فن رو از کجا تهیه کنیم . از قسمت پشت یا جلوی یخچال تعویض کنیم
با تشکر

درب فریزر رو باز کن و محفظه یخ رو خارج کن و جایخی و موتور یخساز رو باز کن بعد از باز کردن اینها صفحه مقابل رو که توسط سه عدد پیچ بسته شده رو باز کن
موتور فن توسط یک پایه با سه عدد پیچ بسته شده که پس از باز کردن اون میشه تعویضش کنی

از طریق امضا بنده میتونی موتور فن رو تهیه کنی

موفق باشی

shahrivar

کاربر
2007-09-02
5
2
سلام دوستان
من هم یه ساید اسنوا دارم همین مشکل داره تمام جزئیاتو چک کردم متوجه شدم فنها هرم فنهای یخچهل هم فنهای فریز تنها یکی دوساعت بعد از اتصلا به برق کار می کنند به همین خاطر فقط یک مرتبه یخ می سازه و بعد ئیگه یخ نمی زنه و هیچ فنی کار نمی کنه کلید در هم سالمه
لطفا کمک کنید

shahrivar

کاربر
2007-09-02
5
2
سلام دوستان
من هم یه ساید اسنوا دارم همین مشکل داره تمام جزئیاتو چک کردم متوجه شدم فنها هرم فنهای یخچهل هم فنهای فریز تنها یکی دوساعت بعد از اتصال به برق کار می کنند به همین خاطر فقط یک مرتبه یخ می سازه و بعد ئیگه یخ نمی زنه و هیچ فنی کار نمی کنه کلید در هم سالمه
لطفا کمک کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: oweis

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام دوستان
من هم یه ساید اسنوا دارم همین مشکل داره تمام جزئیاتو چک کردم متوجه شدم فنها هرم فنهای یخچهل هم فنهای فریز تنها یکی دوساعت بعد از اتصال به برق کار می کنند به همین خاطر فقط یک مرتبه یخ می سازه و بعد ئیگه یخ نمی زنه و هیچ فنی کار نمی کنه کلید در هم سالمه
لطفا کمک کنید

در پست شماره 4 پاسخ شما داده شده

shahrivar

کاربر
2007-09-02
5
2
سلام
مشکل من اینه که فنها سالمند وقتی دستگاه بیشتر از دوساعت از برق کشیده باشد با راندازی مجدد کار می کنند ولی بعد از رسیدن برودت به درجه مورد نظر و آف کردن سیستم دیگه وقتی دما بالا میره و دستگاه شروع به کار میکنه نه فنهای یخچال نه فریزر هیچکدوم کار نمی کنند و اگه دوبار دوساعت برق قطع کنیم دوباره راه می افتند
با سپاس و بخشش به خاطر تایپ بد پستهای قبلی(زبان کیبورد انگلیسی بود)

belgacom

کاربر
2012-01-04
120
260
ایران
دوست عزیز با رعایت توصیه های اساتید محترم.به احتمال زیاد برد یخچال آسیب دیده است وکاری از دست شما ساخته نیست باید به سرویس کار مراجعه کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shahrivar

shahrivar

کاربر
2007-09-02
5
2
سپاس از پاسخ شما
استاد گرامی من اندک اشنایی با الکترونیک دارم اگه ممکنه اطلاعاتی در مورد این برد و قطعه که باید عوض شود بدهید ممنونم
در ضمن اگه در اهواز تعمیر کار مجرب سراغ دارید معرفی کنید

بالا