آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم برودت در قسمت فریزر اسنوا مدل RSN250EF

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام به همه مخصوصا oweis ؛ایشون درست میگه این مشکل که در سرمای بالا فن سالم از کار می افته وجود داره ومثلا درفریزر نوفراست یخساران قیلا بسیار شایع بود که شرکت با استفاده از نوع جدید فن مشکل رو حل کرد، کاری که من میکنم:کاور جلویی رو بعد از چند ساعت کار باز میکنم تا از صحت کارکرد فن مطمئن بشم(اگه فن سالم رو دیده باشید میتونید تشخیص بدید که وضع کارکردش چطوره)-خیلی مهمه که جهت گردش پروانه به چه شکله وسر خود تغییرش ندید واگر فن رو عوض کردید مشخصات با فابریک یکی باشه(معمولا1800تا2200 rpm)-در بعضی موارد یخ زدگی زیاد لوله ها باعث میشه که یخ به پروانه گیر کنه وسرما پایین بیاد که مربوط به هیتر سینی یا بین لوله است ویا اکثرا ترموفیوز_اگر موتور دچار افت فشار باشد نیز سرما وجد دارد ولی نه به اندازه استاندارد(بین 17- تا24-) در نتیجه وسایل شل است ویخ لوله ها چسبیده و له اند!--نکته:همه فن ها با کلید در خاموش روشن نمی شوند مثلا فریزر جدیدامرسان کلید مگنتی دارد وتا در بسته نشود فن کار نمیکند-- هزار ویک دلیل دیگر که باید دید تا نظر دادو ایراد برد در درجه آخر چون بردها کره ای اند

آخرین ویرایش:

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام به همه مخصوصا oweis ؛ایشون درست میگه این مشکل که در سرمای بالا فن سالم از کار می افته وجود داره ومثلا درفریزر نوفراست یخساران قیلا بسیار شایع بود که شرکت با استفاده از نوع جدید فن مشکل رو حل کرد، کاری که من میکنم:کاور جلویی رو بعد از چند ساعت کار باز میکنم تا از صحت کارکرد فن مطمئن بشم(اگه فن سالم رو دیده باشید میتونید تشخیص بدید که وضع کارکردش چطوره)-خیلی مهمه که جهت گردش پروانه به چه شکله وسر خود تغییرش ندید واگر فن رو عوض کردید مشخصات با فابریک یکی باشه(معمولا1800تا2200 rpm)-در بعضی موارد یخ زدگی زیاد لوله ها باعث میشه که یخ به پروانه گیر کنه وسرما پایین بیاد که مربوط به هیتر سینی یا بین لوله است ویا اکثرا ترموفیوز_اگر موتور دچار افت فشار باشد نیز سرما وجد دارد ولی نه به اندازه استاندارد(بین 17- تا24-) در نتیجه وسایل شل است ویخ لوله ها چسبیده و له اند!--نکته:همه فن ها با کلید در خاموش روشن نمی شوند مثلا فریزر جدیدامرسان کلید مگنتی دارد وتا در بسته نشود فن کار نمیکند-- هزار ویک دلیل دیگر که باید دید تا نظر دادو ایراد برد در درجه آخر چون برد کره ای است​

بالا