آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شتاب روآسال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
با سلام خدمت اساتید محترم
من یه روآسال مدل 89 نیمه دوم دارم فوق العاده ازش راضیم . فقط یه مضوعی اذیتم میکنه واونم اینه که :
روی گاز شتابش خیلی عالیه ولی رو بنزین اون شتاب رو نداره "ناگفته نمونه از همون روز اول که ماشین رو تحویل گرفتم به همین صورت بود
تو سربالایی ، روی کولر وحتی گهگاهی هم بار سنگین بهش میزنم تو همه حالات رو سیستم گاز فوق العادست
حالا با توجه به این موضوع که از بدو تولد به همین سبک بوده آیا این یه مشکله ؟؟؟؟ یا از خوبیه ؟؟؟؟
اگه مشکلی داره لطفا راهنماییم کنین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

pps2011

کاربر
2012-03-10
21
31
با سلام این مشکل ایراد مال ای سی یو و سیستم ناک هستش که با فلش واسه مدتی حله اما من که نتونستم هنوز واسه حله دائمیش کاری کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HOSE IN

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
سلام عزیز
شما هم این مشکلو دارید ؟
پس این خودش یه مشکله؟
باز هم ممنون از راهنماییت انشاا... به نتیجه رسیدی مارو بیخبر نزار

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
مدیران عزیز
اگه راهنمایی واسه رفع مشکل بفرمایید ممنون میشم​

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
پست اول دوست عزیز اینقدر غلط املایی داشت که من مجبور شدم ویراییش کنم و درستشون کنم. واقعا خوب نیست که یک متن ساده این همه غلط املایی داشته باشه!! لطفا برای خودتونم که شده روی املاتون بیشتر کار کنید. تو انجمن هم ظاهر خوبی نداره.
میتونید توی word متن رو بنویسید و خودش برای شما غلطهای املایی رو می گیره و با املای صحیح اونها به مرور آشنا می شید.
موفق باشید

j2242

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-02-13
362
1,208
کرمان
سلام . برادر من یکی داره که شتابش هم روی گاز و هم روی بنزین عالیه . هنوز پژو 405 تا 130 کیلومتر نتونسته برسه توی شتاب بهش. البته از همون روز اول گازش داد و دنده هارو پر میکرد . گاز دادن توی نفس موتور خیلی تاثیر داره . البته گاز دادن نه ترکوندن ماشین . منضور از گاز دادن اینه که دور موتور تا 5.5 ازاد داره شما نهایت تا 5 دور موتور رو بیار بعد دنده هارو بده . البته دنده های 1و2و3 دور موتور تا 5 بیاد . از جنبه تجربی خودم میگم . :friendly_wink:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HOSE IN

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
پست اول دوست عزیز اینقدر غلط املایی داشت که من مجبور شدم ویراییش کنم و درستشون کنم. واقعا خوب نیست که یک متن ساده این همه غلط املایی داشته باشه!! لطفا برای خودتونم که شده روی املاتون بیشتر کار کنید. تو انجمن هم ظاهر خوبی نداره.
میتونید توی word متن رو بنویسید و خودش برای شما غلطهای املایی رو می گیره و با املای صحیح اونها به مرور آشنا می شید.
موفق باشید
استاد گرامی ممنون بابت تذکر
دیر وقت بود احتمالا خواب آلود بودم
شرمنده:stop::stop:​

erfan221

کاربر
2014-03-30
48
81
شما اگه تعمیرکار هستید ابتدا فشار پمپ بنزین رو بگیرید و انژکتورها رو هم سرویس کنید. و دیاگ هم بزنید پارامترها رو چک بفرمایید. در صورت درست بودن برنامه ایراد از برنامه ای سی یو میباشد که با دانلود احتمال زیاد حل میشه اما باید برنامه درست بریزی

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
ممنون از تمامی دوستان که راهنمایی میکنن

erfan عزیز من تعمیرکار نیستم باید ببرم خدمت یکی از دوستان تعمیرکار
چیزی که هست میخواستم یه سری آمار داشته باشم تا بتونم تعمیرکارو نسبت به موضوع بهتر روشنش کنم
باز هم اگه چیزی نیاز به یاد آوری داره عنوان کنید ممنون میشم .

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,796
25,754
با درود //دوستان اخه روا بي ام و كه نيست بايد باهاش ساخت و اذيتش نكرد /يك موتور 1600 مال 50 سال پيشو چه انتظاري ازش داريد؟ والا من هم يك داشتم اينقدر هم كارهاي مختلف از جمله نصب *****ه مخروطي /نصب توربو الكتريكي /نصب شمع هاي گرون قيمت و .....ولي هيچ تاثيري روي اين ماشين نداره پيش 20 تا ميكانيك هم بردم همين حرف را بهم زدن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.