آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوالات و مشکلات مایکروویوهای ال جی را در این تاپيک مطرح کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

powerone

کاربر
2013-07-05
2
0
سلام دوستان

ماکرو فر LG مدلMS-5607KR که روشن نمی شد با اتصال کوتاه کردن پایه ترانس روی برد دستگاه روشن شد اما یکسره شده و از کیبرد فرمان نمیگیره کلا روشن میمونه. لطفا راهنمایی کنید که من چیکار باید کنم!!! به نظرتون برد رو باید کلا عوض کنم؟؟؟ لطفا کمک کنید.

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
سلام دوستان

ماکرو فر LG مدلMS-5607KR که روشن نمی شد با اتصال کوتاه کردن پایه ترانس روی برد دستگاه روشن شد اما یکسره شده و از کیبرد فرمان نمیگیره کلا روشن میمونه. لطفا راهنمایی کنید که من چیکار باید کنم!!! به نظرتون برد رو باید کلا عوض کنم؟؟؟ لطفا کمک کنید.

به نام خدا
سلام دوست عزیز
احتراما عیب را کمی با تفکیک اول کامل تشریح کنید و مرحله بعد تمام کارهای انجام شده همراه عکس از دستگاه ارسال نمایید تا بررسی گردد
منظورتان از اتصال کوتاه ترانس را متوجه نشدم ؟؟؟

S_1489

کاربر
2013-12-10
3
1
با سلام
ماکروفر الجی مدل MC-9283JLR/01 دارم کلید کانوکشن رو میزنم بعد از مدتی حدود چند ثاینه استوپ شده و ارور E-01 میدهد ضمنا کلیدهای پخت اتوماتیکش هم همینطوره لطفا راهنمایی کنید تعمیرگاه بردم میگن مشکلی نداره اما این کلیدها کار نمیکنه
یه مدت هم کل کلیدهای دستگاه نوبت به نوبت از کار افتادن که تعمیر کردم فقط این مشکل E-01 رو دارم بگین چکار کنم

ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolpana

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
با سلام
ماکروفر الجی مدل MC-9283JLR/01 دارم کلید کانوکشن رو میزنم بعد از مدتی حدود چند ثاینه استوپ شده و ارور E-01 میدهد ضمنا کلیدهای پخت اتوماتیکش هم همینطوره لطفا راهنمایی کنید تعمیرگاه بردم میگن مشکلی نداره اما این کلیدها کار نمیکنه
یه مدت هم کل کلیدهای دستگاه نوبت به نوبت از کار افتادن که تعمیر کردم فقط این مشکل E-01 رو دارم بگین چکار کنم

ممنون

به نام خدا
سلام دوست گرامی
لطفا بفرمایید با دکمه قدرت مایکروفر کار میکند و گرم میکند

قبلا چه عیب هایی داشت و چه کارهایی انجام دادید

S_1489

کاربر
2013-12-10
3
1
بله با کلید ماکرو کار میکنه با قدرت 900 فقط کلید کانوکشن کارنمیکنه و بعد از زدن اون بلافاصله ارور e01 میده .
اول کلید کانوکشن خراب شد بعد یکی یکی کلیدهای دستگاه از کار افتاد وقتی به تعمیرگاه مراجعه کردیم کلیه کلید ها درست شدند و کار میکنن غیر از کلید کانوکشن و قسمت auto menu کلید های پتیزا . چیکن و auto roast هم ارور e01 میدن در ضمن اگر کلید combi رو هم بخوام از قسمت کانوکشنش استفاده کنم باز ارور e01 میده

لطفا بگین چکار کنم در ضمن من این ماکروفر رو از جنوب تهیه کردم بدون گارانتی هست و دقیقا مدل mc-2003 هست که شرکت الجی وارد ایران کرده

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
بله با کلید ماکرو کار میکنه با قدرت 900 فقط کلید کانوکشن کارنمیکنه و بعد از زدن اون بلافاصله ارور e01 میده .
اول کلید کانوکشن خراب شد بعد یکی یکی کلیدهای دستگاه از کار افتاد وقتی به تعمیرگاه مراجعه کردیم کلیه کلید ها درست شدند و کار میکنن غیر از کلید کانوکشن و قسمت auto menu کلید های پتیزا . چیکن و auto roast هم ارور e01 میدن در ضمن اگر کلید combi رو هم بخوام از قسمت کانوکشنش استفاده کنم باز ارور e01 میده

لطفا بگین چکار کنم در ضمن من این ماکروفر رو از جنوب تهیه کردم بدون گارانتی هست و دقیقا مدل mc-2003 هست که شرکت الجی وارد ایران کرده

به نام خدا
دوست عزیز شرمنده در دیر شدن پاسخ شما
لطفا با موضوع فوق تاپیک جداگانه ایجاد کنید در بخش اصلی تا بیشتر بررسی کنیم

mamoood

کاربر
2014-01-02
3
2
سلام من یک دستگاه مایکرویو سولاردام دارم سینی داخل دستگاه کار نمیکند چگونه تعمیر کنم بزرگواران؟

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
سلام من یک دستگاه مایکرویو سولاردام دارم سینی داخل دستگاه کار نمیکند چگونه تعمیر کنم بزرگواران؟

به نام خدا
سلام دوست عزیز
آیا تاپیکی با همین موضوع قبلا ایجاد کردید با همین مشکل

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=47644

پس چرا موضوع را حل شده اعلام کردید؟

الان هنوز مورد تعمیر نگردید؟
موضوع قبلی شما باز میشود در همان تاپیک پیگیری کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا