آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوالات و مشکلات مایکروویوهای ال جی را در این تاپيک مطرح کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hadi57

کاربر
2006-10-24
2
6
من يك مايكروفر سولار دام مدل با بخار پز خريدم ولي بنظر مياد يكي از لامپهاي موجود در سقف كه براي پخت مي باشد كار نمي كند.
لطفاض راهنمايي كنيد

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,119
من يك مايكروفر سولار دام مدل با بخار پز خريدم ولي بنظر مياد يكي از لامپهاي موجود در سقف كه براي پخت مي باشد كار نمي كند.
لطفاض راهنمايي كنيد

با سلام

مدل آن را بنویسید.
اگر آن راباز کرده اید. سیمهای که به آن لامپ می روند رابرسی ودرآخر خود لامپ را چک کنید. مشخص کنید تنظیمی برای
یک لامپ هیتر دارد یا باید هردو با هم روشن می شوند.
در ضمن رله هیتر رانیز چک کنید.اگر تعمیر کارید تفکیک عیب کنید درغیر این صورت به تعمیرگاه مجرب مراجعه کنید.

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,119
وقتی صفرمی شودصدای بوق هشدارضعیف است
لطفاراهنمایی فرمایید:smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help:

می توانید بیزر راچک کنید. یا اینکه ساختاراین دستگاه همین باشد اگر قبلا صدا بلند تر بوده وحال چنین شده
مورد دارد که از لحاظ سخت افزاری باید تعمییر شود .نقشه را پیدا می کنم وانشا.. بهتر برایت توضیح می دهم.

pemy

کاربر
2009-09-19
2
7
با عرض سلام
من یک دستگاه مایکرو ویو ال جی مدل 2005 دارم.حدودا از یک سال پیش متوجه شدم که نایلون روی در دستگاه تقریبا به اندازه 2 سانتی متر باد کرده. من از یکی از نمایندگیهای شهر خودم پرسیدم گفتن که این مشکل ایراد بزرگیه وباید کل شیشه عوض بشود . حالا از اساتید محترم خواهشمندم مرا را هنمایی بکنند. آ یا واقعا این مشکل خطرناکه یا فقط میخوان منو سر کیسه کنند. ضمنا ایمیل من اینه pemynader@yahoo.com تا اگه اساتید خواستن من عکس درب مایکرو ویور و براشون ایمیل کنم

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,119
با عرض سلام
من یک دستگاه مایکرو ویو ال جی مدل 2005 دارم.حدودا از یک سال پیش متوجه شدم که نایلون روی در دستگاه تقریبا به اندازه 2 سانتی متر باد کرده. من از یکی از نمایندگیهای شهر خودم پرسیدم گفتن که این مشکل ایراد بزرگیه وباید کل شیشه عوض بشود . حالا از اساتید محترم خواهشمندم مرا را هنمایی بکنند. آ یا واقعا این مشکل خطرناکه یا فقط میخوان منو سر کیسه کنند. ضمنا ایمیل من اینه pemynader@yahoo.com تا اگه اساتید خواستن من عکس درب مایکرو ویور و براشون ایمیل کنم
با سلام
وجوداشعه مایکروویو بسیار خطر ناک می باشد واگر لای درب باز است خروج اشعه امکان پذیر است بهتراست با تعمییرکار مجرب ومورد اطمینان صحبت واقدام به تعمییر وعلت عیب راجویا شوید .

pemy

کاربر
2009-09-19
2
7
با تشکر بسیار از راهنماییتان. فقط باید عرض کنم لای در دستگاه من باز نیست و فقط قسمت کوچکی از نایلون روی شیشه از قسمت داخل باد کرده مثل اینکه چسب نداشته . آیا نایلون روی در هم محافظ اشعه است یا نه . با تشکر فراوان از زحماتتان

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,119
اگر اشعه به بیرون نیاید مشکلی نیست خرابی احتمالا براثر شیئ گرمی بوده که به پلا ستیک گرفته لطفا به یک تعمیر کار نشان دهید تا مطمعن شوید با توضیحات شما انشاا... مشکلی ندارد. موفق باشید

robina

کاربر
2009-11-10
1
1
ba salam man yek micro solardom daram mikhaham tarze pokhtane pizza ra bedonam ro che darajei va che sati bayad bashe ??modele c 83 2 nr mibashad mishe yek siti tashkil bedahid ke zamaneh pokht va inke che darajei baraie pokhte har ghaza lazemmibashad agar inkar shavad man mitonam bad az 1 sal ke in dastgaho kharidam laaghal ye estefadei be***am va ye ghazaii bepazam ba tashakor

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا