آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوالات و مشکلات مایکروویوهای ال جی را در این تاپيک مطرح کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
سلام
من یه مایکروویو مدل 5702 دارم که دیشب همین مشکل براش پیش اومد دو تا غذا پشت سر هم گرم کردم که دیدم بعدش داره کار میکنه گفتم شاید داره خودش رو خنک میکنه اما یه مدت گذشت و دیدم بدنش گرم شده و بوی سیم سوخته میده البته شبیهش ولی دودی ازش بلند نشد از برق کشیدم و تا صبح به برق وصلش نکردم صبح زدم به برق دیدم بازم داره همین کار رو میکنه نون گذاشتم که گرم کنه درست کار کرد ولی بیش از حد نون رو گرم کرد

اگر میتونم خودم درستش کنم لطفا راهنمایی کنید که چی کار کنم

به نام خدا
سلام
دوست عزیز دستگاه شما ایراد در میکرو سوئیچ های پشت درب دارد یا زبانه قفل درب شما شکسته است
که خیلی خیلی خطر جانی دارد اصلا استفاده نکنید و حتما به تعمیر گاه ببرید و باز نکنید احتمال فعال بودن لامپ مگنترون زیاد است که باعث اسیب دیدن جانی وجود دارد حتما به تعمیر گاه مراجعه کنید

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
باسلام حضور اساتید ماکروفری هست که کاملا خاموشه روشن نمیشه اسم مشخصی هم ندارد یه آرم کوچکی داره که توش نوشته pasaمدلش هم wp1000ap38-2روی برد پنل یک ترانسی هست ورودی ان 220ولت خروجی ان پنج عدد پایه داره که براثر حمل نقل ودستکاری شکسته وجداشده مشخص نیست باید کدام سرسیم به کدام پایه باشد اگرامکان دارد ونقشه ای هست کمک کنید ممنون میشم

به نام خدا
سلام
دوست عزیز متاسفانه به این صورت که فرمودین هیچ کمکی نمیتونیم بکنیم چون مشخصات ندارید و دستکاری هم هست حداقل عکس از قسمت مربوطه بگیرید تا بررسی کنیم

boby61

کاربر
2012-12-12
5
5
با سلام و تشکر
مشکل مایکروی من اینه که وقتی تایم و درجه رو بهش میدم مثلا" 30دقیقه بعد از 25 دقیقه میرم سراغش می بینم خاموش شده و مثلا" کیک نصفه پخته فکر میکنم اون قطعه ای که وظیفه داره وقتی بدنه زیاد گرم شد برقو قطع کنه خوب کار نمیکنه و تا زمانی که مایکرو سرد نشده دیگه روشن نمیشه لطفا" راهنمایی کنید با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolpana

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
با سلام و تشکر
مشکل مایکروی من اینه که وقتی تایم و درجه رو بهش میدم مثلا" 30دقیقه بعد از 25 دقیقه میرم سراغش می بینم خاموش شده و مثلا" کیک نصفه پخته فکر میکنم اون قطعه ای که وظیفه داره وقتی بدنه زیاد گرم شد برقو قطع کنه خوب کار نمیکنه و تا زمانی که مایکرو سرد نشده دیگه روشن نمیشه لطفا" راهنمایی کنید با تشکر

به نام خدا
سلام
دوست گرامی لطفا قبل از ارسال مطلب اول مدل و اطلاعات دستگاه خود را اعلام کنید و بعد به شرح عیب بپردازید

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
به نام خدا
سلام
دوست گرامی لطفا قبل از ارسال مطلب اول مدل و اطلاعات دستگاه خود را اعلام کنید و بعد به شرح عیب بپردازید

در ضمن دستگاهای مایکرو فر خیلی خطرناک هستند اشعه اگر تخصص ندارید حتما به تعمیر گاه مراجعه فرمایید
و اگر تخصص دارید از مشخصات بفرمایید تا راهنمایی شوید

javad404

کاربر
2012-02-04
17
24
با سلام خدمت دوستان

میکروویو lg مدل lf-5703scb ارور e-10 میدهد لطفا راهنمایی کنید

empr

کاربر
2013-03-20
2
0
سلام من بتازگی یک دستگاه ماکروویو ال جی مدل mc3022snr خریدم وقتی باز کردم متوجه شدم که در دستگاه در قسمت لولا درز دارد از گلدیران برای نصب تکنسین فرستادند ایشان وقتی اب در دستگاه بجوش اوردند بخار از این درز وبقیه اطراف در بیرون زد ایشان اصرار داشتند که این امر طبیعی است در حالی که وقتی دستگاه روشن است میتوان از این درز داخل دستگاه را دید ایا واقعا این امر طبیعی است یا دستگاه مشکل دارد وباید تعویض ویا تعمیر گردد مرسی:busted_red:

empr

کاربر
2013-03-20
2
0
سلام قیصر ، من بتازگی یک دستگاه ماکروویو ال جی مدل mc3022snr خریدم وقتی باز کردم متوجه شدم که در دستگاه در قسمت لولا درز دارد از گلدیران برای نصب تکنسین فرستادند ایشان وقتی اب در دستگاه بجوش اوردند بخار از این درز وبقیه اطراف در بیرون زد ایشان اصرار داشتند که این امر طبیعی است در حالی که وقتی دستگاه روشن است میتوان از این درز داخل دستگاه را دید ایا واقعا این امر طبیعی است یا دستگاه مشکل دارد وباید تعویض ویا تعمیر گردد مرسی:busted_red:

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,714
(تبرستان) آمل
سلام قیصر ، من بتازگی یک دستگاه ماکروویو ال جی مدل mc3022snr خریدم وقتی باز کردم متوجه شدم که در دستگاه در قسمت لولا درز دارد از گلدیران برای نصب تکنسین فرستادند ایشان وقتی اب در دستگاه بجوش اوردند بخار از این درز وبقیه اطراف در بیرون زد ایشان اصرار داشتند که این امر طبیعی است در حالی که وقتی دستگاه روشن است میتوان از این درز داخل دستگاه را دید ایا واقعا این امر طبیعی است یا دستگاه مشکل دارد وباید تعویض ویا تعمیر گردد مرسی:busted_red:

به نام خدا
دوست عزیز لطفا لطفا قوانین سایت را رعایت فرمایید دلیل ایجاد 2 پست یک مدل چیست
در مورد دستگاه شما این سیستم دقیقا مشکل دارد و خطر خیلی زیادی دارد و احتمال نشت امواج زیاد است

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا