آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن شدن چراغ oc بابرخورد الکترود

javad10mn

کاربر
2010-03-19
173
446
سلام
ولوم رو بذار تو حد اقل جوش کن یه بار هم بذار حد اکثر جوش کن ببین ولوم کار میکنه و اینکه تو این دو حالت زمان جوش متفاوته.

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,180
با سلام
ولوم رو حداقل گذاشتم و جوش دادم میزان جوش کم بود
ولوم رو حداکثر گذاشتم و جوش دادم میزان جوش زیاد بود
ولی رو زمان پروتکت تاثیر نداشت در هر دو مورد پروتکت بعد یه زمان معین مثلا 3 ثانیه اتفاق میفته
سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aliz63

ali 1111

کاربر
2015-08-25
22
26
سلام
اگر توضیح بدید ممنون میشم اگر عکسم باشه که خیلی عالی.

javad10mn

کاربر
2010-03-19
173
446
با سلام
ولوم رو حداقل گذاشتم و جوش دادم میزان جوش کم بود
ولوم رو حداکثر گذاشتم و جوش دادم میزان جوش زیاد بود
ولی رو زمان پروتکت تاثیر نداشت در هر دو مورد پروتکت بعد یه زمان معین مثلا 3 ثانیه اتفاق میفته
سپاس
سلام
با این تفاسیر میتونی مطمین باشی که سیستم شنت جریان و اتصالاتش سالمن و مشکل جای دیگس.
من معمولا این مشکل رو بااصلاح لحیم های مشکوک برد درایور حل کردم .کلا هر جای مدار لحیم مشکوک داره لحیمش رو تازه کن .
موفق باشی

javad10mn

کاربر
2010-03-19
173
446
سلام
اگر توضیح بدید ممنون میشم اگر عکسم باشه که خیلی عالی.
سلام
شنت جریان یه تیکه فلزه به اندازه حدود دو در دو سانت که نزدیک یکی از خروجی های برد ترانس هست. و دو سیم از دو سر این شنت میره برا برد کنترل بعضی وقتا هم سه سیم که سیم سوم از خروجی دیگه گرفته میشه و برای کنترل ولتاژ استفاده میشه.
موفق باشی

mahoonaky

کاربر
سلام
سیمی که از خروجی نمونه میگیره و میبره برای پروتکت رو حتما چک کن که قطع نباشه ، اگه قطع باشه به محض جوشکاری فورا چراغ پروتکت روشن میشه و قطع میکنه:tennis:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aliz63

karimsh

کاربر
2015-06-19
20
28
تهران
با عرض سلام به دوستان عزیز دستگاهی برام اومده چراغ ocبازدن الکترود روشن میشه ماسفتاشا جداکردم چهار تا ماسفت گذاشتم درست نشد .برد تحریکا عوض کردم ترانس ct را اتصال کوتاه کردم ترانسای وسطمتم یکی یکی تست کردم باز این مشکل هست بر اثر ضربه این مشکل پیش اومده .ممنون میشم راهنمایی کنید .دستگاه راد الکتریک

سلام اگه تا الان مشکلت حل نشده خبر بده تا راهنمایی کنم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: darabi81
بالا