آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام.دوستان جیوه یک عنصر بسیار سمی وسرطان زاس که اگه نوکه سوزنی بره تو نخاع باعث فلج شدن انسان میشه مخصوصاقرمزش بخاطره همین خیلی سخت گیر میاد .نظره شخصی من اینه که همون جوری که اهن ربا اهن را به خودش جذب میکنه جیوه هم شاید به طلا حساسه و طلا را به خودش جذب میکنه .نمیدونم هرچی که هست به طلا حساسه بخاطر همین هم جویندگان طلا مخصوصا تو رودخانه ازش استفاده میکنن.

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
سلام.دوستان جیوه یک عنصر بسیار سمی وسرطان زاس که اگه نوکه سوزنی بره تو نخاع باعث فلج شدن انسان میشه مخصوصاقرمزش بخاطره همین خیلی سخت گیر میاد .نظره شخصی من اینه که همون جوری که اهن ربا اهن را به خودش جذب میکنه جیوه هم شاید به طلا حساسه و طلا را به خودش جذب میکنه .نمیدونم هرچی که هست به طلا حساسه بخاطر همین هم جویندگان طلا مخصوصا تو رودخانه ازش استفاده میکنن.

نظر شما کاملا درسته چون جیوه طلا رو مخصوصا سکه رو به سمت خودش جذب میکنه در ضمن با برخورد جیوه با طلاواکنش داده وباعث خورده شدن طلا میشه پس مواظب طلایی که هنگام تست ازش استفاده میکنید باشید(اش نخورده دهان سوخته)

آخرین ویرایش:

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
سلام به همه.یکی از دوستام میخاد ردیاب شاقولی درست کنه.ولی جیوه قرمز یا سبز گیرش نمیاد.کسی میدونه کجا گیر میاد؟فدای همتون بدرود:a12:::-iRanTK.iR-::

من باردیاب شاغولی کار کردم فقط برای نقطه زنی تازه اونم خیلی وارد با شی تا بتونی نقطه دقیق رو بزنی ولی در کل ردیاب انتنی وشاغولی و دستگاهی که با لوپ 1*1کارمیکنه برحسب تجربه من اگه وارد باشی هرسه یه کاررو برات انجام میدن فقط دستگاه متراژمیده اون یکیا نه من باردیابی که با کمک دوستان ساختم دقیقا همون نقطه ای رو زدم که بعدا با دیپ مستر زده شه با شاغولم همینطور

آخرین ویرایش:

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام. دوستان میگم منظور از اینکه باید به انتن ها خوراک بدیم چیه ؟مثلا میگن خوراک طلا به انتن ها بدیم یعنی باید یه تیکه طلا به انتن ها ببندیم؟ در کل میشه در مورد خوراک مطالبی بذارید با تشکر؟

jozef_2536

کاربر vip
کاربر
2009-10-10
69
141
سلام. دوستان میگم منظور از اینکه باید به انتن ها خوراک بدیم چیه ؟مثلا میگن خوراک طلا به انتن ها بدیم یعنی باید یه تیکه طلا به انتن ها ببندیم؟ در کل میشه در مورد خوراک مطالبی بذارید با تشکر؟
LRL3: Chambered Rod
In an effort to legitimize the basic dowsing rod for use in locating treasure, manufacturers began adding a witness chamber to the rod (Figure 7). The user places a sample of what he wants to find in the witness chamber - gold, for example - and the rod will only respond to that type of treasure. In some cases the users of these rods do not put an actual sample in the witness chamber; instead, they write the name of their desired target on a piece of paper and put the paper in the chamber. [A very humorous twist on this technique was used by the Quadro drug-finding dowsing rod.] Of course, the witness chambered rod has not produced widespread wealth among its users.
In some cases, manufacturers add an additional load chamber which is said to contain a specially energized material that is claimed to enhance the response. This type of chamber is usually sealed so the user cannot see what is inside, and manufacturers do not reveal its composition. This mysterious substance is said to last several years and for a fee, they will recharge the rod after it has run down.
We shall use one of our brass rods from LRL2 for this experiment. Most manufacturers of chambered rods use a conductive chamber so we will use copper. Obtain two 3/4" copper end caps and a short piece of 3/4" copper tubing, say 2" (5cm) long. Drill 3/16" (5mm) holes in the center of the caps such that the rod will slide through with a tight fit. Figure 9 shows the necessary additional parts.

Untitled.jpg
Fig. 9: Chambered rod partsFig. 10: Chambered rodFig. 11: Alternate chamber placement
We now need to prepare a sample for the chamber. Gold would be an obvious choice because that is the type of treasure we would most like to find. However, most people do not have gold lying around unless it is jewelry, and they are usually reluctant to submit their jewelry to experimentation. Thus, we shall use silver, particularly coin silver as it can be obtained cheaply and will allow use to search for silver caches, of which there are no doubt many. So, you will need a few silver dimes for the load chamber and several more silver coins for the target. Place the silver dimes in the chamber (I can easily fit 4 in my chamber). Now slide the chamber onto the long part of the rod. If your new chambered rod looks like the one in Figure 10, then you are ready to find silver caches.

The first thing you will notice about the rod is that the loaded chamber adds considerably to the weight, making it even more sensitive to gravity and more difficult to hold steady. Again, we can adjust our counterweight to compensate for this, or if you prefer, you may remove the counterweight entirely. Some manufacturers actually place the witness chamber near the end of the L-rod as in Figure 11. This increases the instability of an already precariously balanced system and makes the rods even more difficult to control. I suppose you could say this increases "sensitivity".​

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام.میگم میشه لطف کنید وبه فارسی یه توضیحاتی بدید.والا ما تو زبون فارسیشم موندیم تا چه برسه به انگلیسیش.ایشالا خدا یارانتونه چند برابر کنه ایشالا.باتشکر

jozef_2536

کاربر vip
کاربر
2009-10-10
69
141

jozef_2536

کاربر vip
کاربر
2009-10-10
69
141
تقریبا بطور خلاصه :
برای ساخت محفظه 5 سانت از همون جنس دسته رو می دهید تراشکار توش رو خالی کن و دو طرف سوراخ داشته باش به اندازه نمره آنتن خوراک رو داخل بریزید و مواظب باشید نریزد و محفظه رو از آنتن رد کنید اگر در اول قرار گیرد سبک شده و ذرات رو ه میم زند اما اگر در انتها باشد یعنی دور از دسته آنتن سنگین شده سخت می چرخد و باعصث می شود اجسام ریز رو نزند
جنس دسته مس نمره 20 اندازه 10 سانت
جنس آنتن برنجر نمره 3 و یا 3/5 و یا 4 اگر 4 باشد بهتر می باشد به اندازه 40 تا 45 سانتی متر
دست بهتر می باشد با دسته تماس نداشته باشد و میله و دسته هم با هم تماس داشته باشند

papus

کاربر
2013-02-06
6
16
تقریبا بطور خلاصه :
برای ساخت محفظه 5 سانت از همون جنس دسته رو می دهید تراشکار توش رو خالی کن و دو طرف سوراخ داشته باش به اندازه نمره آنتن خوراک رو داخل بریزید و مواظب باشید نریزد و محفظه رو از آنتن رد کنید اگر در اول قرار گیرد سبک شده و ذرات رو ه میم زند اما اگر در انتها باشد یعنی دور از دسته آنتن سنگین شده سخت می چرخد و باعصث می شود اجسام ریز رو نزند
جنس دسته مس نمره 20 اندازه 10 سانت
جنس آنتن برنجر نمره 3 و یا 3/5 و یا 4 اگر 4 باشد بهتر می باشد به اندازه 40 تا 45 سانتی متر
دست بهتر می باشد با دسته تماس نداشته باشد و میله و دسته هم با هم تماس داشته باشند
با سلام خدمته دوست عزیزم آقای jozef.میشه بیشتر توضیح بدید.مثلا محفظه چه نمره ای باشه؟آیا خوراکش باید حالت پودر داشته باشه؟مقدار خوراک باید چقدر باشه؟جنس محفظه باید از مس باشه؟طرز کار کردنش چه جوریه ؟وقتی چیزی پیدا می کنه چه عکس العملی انجام میده؟چند متر عمق و شعاع میزنه ؟ آیا میشه باهاش نقطه زنی و متراز کرد؟ممنون میشم جواب بدید.موفق باشی

آخرین ویرایش:

damavandfx

کاربر
2012-11-09
5
14
با سلام
من مدتهاست دارم تحقیق می کنم سوال اینه که میله برنجی چقدر باید خالص باشد . من رفتم بگیرم گفتند چه درصدی می خواهی کسی هست راهنمائیم کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا