آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
بالاخره کسی این مدار رو ساخت و امتحان کرد ببینه کار می کنه ؟ که ما هم بسازیم::bounce::::bounce::::bounce::
دیشب تمومش کردم اما فرصت امتهان کردنشو پیدانکردم در اولین فرصت نتیجه رو اعلام میکنم از دوستان هم اگه کسی ساخته لطف کنه نتیجه رو به بقیه هم اعلام بکنه با تشکر

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
بازم سلام دوستان. جوابیه قبلیم یه اشکال داشت که اصلاحش کردم از اول مطالعش کنید.دوسته عزیزمون اقای lktra موضوع جدیدی بانام دانلود 10 مجموعه فلزیاب تو انجمن گذاشتن که شماتیک کامل این مدار توش هست ومیتونید با دانلود کردن اون فایل شماتیک کامل مدار را ببینید.یه بنده خدایی میگفت میشه با یه لوله مسی که توش جیوه بریزیم و انتن ها را توش بذلریم و بدون نیاز به مدارمیشه ردیاب بسازیم بنظرتون اینطور چیزی میشه؟
دوست عزیز سلا م یه سوال داشتم گیت مدار ذکر شده رو میشه با گیت خام ساخت وبا سیم کشی مسیر های مربوطه رو به هم وصل کرد یا باید گیت مخصوص خودش رو بسازیم وقطعات رو روش سوار بکنیم

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام دوسته من. من منظورتون را از گیت خام نفهمیدم چیه؟ولی اگر منظورتون اینه که یه چیزی شبیه فیبر استوخونی داشته باشیم وبعدش قطعات سوار کنیم واز پشت قطعات را با سیم بهم اتصال بدیم اره میشه ولی مطمن باش کیفیت کارت فرق میکنه این قضیه خوب اتصال دادن و خوب لحیم کردن تو دستگاهایی که با فرکانس سرو کار دارن خیلی مهمه و تو کیفیت کار خیلی تاثیر داره ودر ثانی درست کردن پی سی بی یا همون کیته مدار خیلی راحته.چرا روش سختر را امتحان کنیم؟

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
سلام دوسته من. من منظورتون را از گیت خام نفهمیدم چیه؟ولی اگر منظورتون اینه که یه چیزی شبیه فیبر استوخونی داشته باشیم وبعدش قطعات سوار کنیم واز پشت قطعات را با سیم بهم اتصال بدیم اره میشه ولی مطمن باش کیفیت کارت فرق میکنه این قضیه خوب اتصال دادن و خوب لحیم کردن تو دستگاهایی که با فرکانس سرو کار دارن خیلی مهمه و تو کیفیت کار خیلی تاثیر داره ودر ثانی درست کردن پی سی بی یا همون کیته مدار خیلی راحته.چرا روش سختر را امتحان کنیم؟

تشکر از زحمات دوست عزیز امتهان کردم انتن ها حرکت میکنند در کل جواب داد من با فیبر استخوانی ساختم ولی مدار پی سی بی را در اولین فرصت تهیه میکنم بازم تبریک به خاطر موفقیت تون در اصلاح پی سی بی وتشکر فراوان از دوست عزیز

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
خواهش میکنم خیلی خوشحال شدم که مدارت کار کرد.میگم بدون اینکه مداری به انتن ها وصل کنی دستگاهت جواب داد؟ودر کل هزینه کله ساخت دستگاه چقدر پات در اومد؟فقط یه نکته یون ها معمولا به سمت شمال جذب میشن پس اگه به نقطه ای شک داشتید سعی کنید مدارتون را در شمال نقطه مشکوک تو زمین بکارید تا دستگاهتون بهتر عمل کنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soraty
جناب آقای bad-boy موفقیت شما را تبریک می گم و می خواستم ببینم شما این مدار را از روی شماتیک آن درست کردید یا پی سی بی آن را مستقیماً چاپ کردید و دوم اینکه نحوه ی درست کردن پایه هایی که در زمین فرو می روند را می شود توضیح دهید. با تشکر:)

• Like

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
خواهش میکنم خیلی خوشحال شدم که مدارت کار کرد.میگم بدون اینکه مداری به انتن ها وصل کنی دستگاهت جواب داد؟ودر کل هزینه کله ساخت دستگاه چقدر پات در اومد؟فقط یه نکته یون ها معمولا به سمت شمال جذب میشن پس اگه به نقطه ای شک داشتید سعی کنید مدارتون را در شمال نقطه مشکوک تو زمین بکارید تا دستگاهتون بهتر عمل کنه.
بله دوست عزیز انتن ها به جایی وصل نمیشن در مورد هزینه ساخت با فیبر استخوانی فعلا حدود15000تومان

• Like

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
جناب آقای bad-boy موفقیت شما را تبریک می گم و می خواستم ببینم شما این مدار را از روی شماتیک آن درست کردید یا پی سی بی آن را مستقیماً چاپ کردید و دوم اینکه نحوه ی درست کردن پایه هایی که در زمین فرو می روند را می شود توضیح دهید. با تشکر:)

تشکر . از روی پی سی بی ابتدا قطعات را بر روی فیبر استخوانی چیدم سپس با استفده ازشماتیک میر ها رو وصل کردم و در مورد پایه هایی که به زمین متصل میشن طبق تصویر ارسالی دوست عزیزمون اقایmr metalساختم میله برنجی پانزده سانتی به نظر من اصل مدار بود که با اصلاح پی سی بی ان توسط دوست عزیزمون اقایmohsen beniدرست شد وکار کرد

• Like

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا

دوست عزیز سلام میشه در مورد پی سی بی دلتا پالس که در سایت دوستان گذاشتن نظرتون رو بدونم ایا کامله؟

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا