آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام.بله کامله هم دلتا پالس 2 وهم دلتا پالس 3من خودم 2راساختم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soraty

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام. bad -boy میگم مدارتا با طلا امتحان کردی یا نقره ؟

• Like

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا

دوست عزیز دلتاپالس 3تست زیر خاک چه عمقی میزنه ابعاد جسم مدفون شده چقدر است ودلتا پاس 3 کل هزینش براساخت چقدر بود؟

آخرین ویرایش:
  • Like

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا

دوست عزیز اگر امکانش هست پی سی بی وشماتیک ولیست قطعات وطریقه ساختن کویل ونوع سیموتعداد دور مدار تست شده رو برام ایمیل بکنیدباتشکر cobra8147@yahoo.com

mrmr16

کاربر
2010-08-08
89
303
دوست عزیز اگر امکانش هست پی سی بی وشماتیک ولیست قطعات وطریقه ساختن کویل ونوع سیموتعداد دور مدار تست شده رو برام ایمیل بکنیدباتشکر cobra8147@yahoo.com

دوستان عزیز لطفا هر موضوعی رو در تایپیک خودش مطرح کنید . اینجا مربوط به ردیاب هستش نه دلتاپالس و غیره ،

که دارید دربارش صحبت می کنید . این کارتون فقط منجر به شلوغ شدن و نامربوط شدن مطالب تایپیک می شود .

لطفا رعایت کنید

آخرین ویرایش:

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219

سلام.اگه به موضوع دلتا پالس ها مراجعه کنی میتونی هم شماتیک ودر کل هرچی که مربوط به دلتا پالس هست را ببینی من هم خودم همون مداری را ساختم که تو تو سایت میبینی .در مورد هزینش اگه دوسال قبل میخواستی دلتا پالس 2را بسازی حدود 10هزار میشد اما الان حدود 40هزار شایدم بیشتر.بسوزه پدره تحریم که پدرمونا دراورده .گرونی بیداد میکنه همین ای سی icl8038تا دو هفته پیش هزار10 اوشلوق بود الان شده 15 هزارر اوشلوق منظور از اوشلوقه هزاره.دلتا پالس3رامن نساختم ولی دلتا 3دیجیتالیه و مسلما بردش بیشتر اما مشکلی که هست باید تو الکترونیک خبره باشی چون همه قطعات تو ایران پیدا نمیشه مخصوصا میکرو کنترلش که فایل هگزه اصلی توش هست که یا بایداز ترکیه بخری یا با واسطه بخری ولی درکل اگه بتونی خوب سروهمش کنی ارزش داره.دوسته عزیزدر مورد دلتا پالس دیگه اینجا پستی نذار چون با موضوع اصلی قاطی پاطی میشه سوالات مربوط به دلتا را توموضئعه خودش مطرح کن.

آخرین ویرایش:

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام.میگم دوستان این مدار ردیاب درکل یه فرستنده فانکنشتین ژنراتوره که بوسیله ای سی lm 386تقویت میشه بنظرتون میشه از مدار های مشابه اسیلاتوری مثل ای سی 555 استفاده کرد؟

papus

کاربر
2013-02-06
6
16
سلام به همه.یکی از دوستام میخاد ردیاب شاقولی درست کنه.ولی جیوه قرمز یا سبز گیرش نمیاد.کسی میدونه کجا گیر میاد؟فدای همتون بدرود:a12:::-iRanTK.iR-::

mrmr16

کاربر
2010-08-08
89
303
سلام به همه.یکی از دوستام میخاد ردیاب شاقولی درست کنه.ولی جیوه قرمز یا سبز گیرش نمیاد.کسی میدونه کجا گیر میاد؟فدای همتون بدرود:a12:::-iRanTK.iR-::

کسی می دونه جیوه چه تاثیری در ردیابی شاقولی داره . من ردیاب شاقولی دیدم که فقط از فلز برنج درست شده بود و جیوه نداشت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا