آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست فايل ايپرام برد الكترونيكي فريزر پارس

sidhadi2000

کاربر
2013-03-11
7
25
با سلام خدمت دوستان
منم برد فریزرم دچار عیب شده واون اینکه وقتی دما از حدی که تعیین میکنیم کمتر میشه(مثلا روی 16- تنظیم میکنم دما همچنان میاد پایین تر) فرمان قطع صادرنمیشه وکمپرسور یکسره کار میکنه....
به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060

به نام خدا
با سلام خدمت شما
یکی از دوستام یکی از این بردهای یخچال اورده پیشم که درستش کنم عکسش دقیقا همین بالایی هست
سیم های ورودی برق 220 ولت این مدار کدام هست

clementr

کاربر
2013-11-17
1
4
با سلام خدمت دوستان فکر میکنم انجمن تو این پست فعال نباشه ولی مشکلی برام پیش اومده که از اساتید میخوام کمکم کنن منم مثل همین بورد دارم که رله رو فعال نمی کنه ولتاژ پشت رله 12.5 هسته در صورتی که رله با 24 ولت فعال میشه خازن و دیود زنر 24 رو عوض کردم رله رو هم چک کردم باز درست نشد مشکل از چیه؟

paryjoon

کاربر
2012-05-31
1
4
احتمالا از میکروکنترلر هستش در مورد بردی که دما پایین میاد هم چک کنید ببینید رله سالم هستش اگه سالم بود قطعات متصله مثل ترانزیستور و دیود چک بشه در نهایت ایراد از میکرو

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
643
3,506
جناب بردش هست ولي به مبلغ بيست و هشت هزار تومان
يعني هيچ راهي براي تعمير اين برد وجود ندارد الا با تعويض برد مذكور ....
سلام استاد محترم
در تهران برد کنترل نو برای فریزر شش کلیدی پارس از کجا میتوان تهیه نمود ؟ ضمناً یک نمونه برد همین مدل ساخت شرکت Alton ray با مدل Parstermo_HCA02_6 دارم که به نظرم آی سی میکروکنترلر آن به ATMEGA8L-8PU سوخته آیا این آی سی به صورت برنامه ریزی شده در بازار پیدا میشود اگر پروگرام شده آن نباشد ، میتوان آی سی خام جایگزین نمود؟ از محبت شما جهت اختصاص وقت به این حقیر پیشاپیش سپاسگزارم

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
643
3,506
سلام دوستان
من همچنان منتظر دریافت پاسخ پست شماره 26 همین تاپیک در مورد برد کنترل فریزر پارس هستم اگر اساتید به اینجانب هم نظری بنمایند ممنون میشوم

badr_b61

کاربر vip
کاربر
2010-09-22
165
2,549
41
ابادان
باسلام خدمت همکارگرامی این مشکل زمانی رخ میدهدکه خازنهای C4وC5تغییرظرفیت داده انهاراتعویض نماییددرصورتی که دربازارموجودنبودخازن الکترولیتی C9راکه ظرفیت ان 100میکرواست خارج و330 میکرو 50ولت جایگزین کنید موفق باشید#$V686

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
643
3,506
به نام خدا
با سلام خدمت شما
یکی از دوستام یکی از این بردهای یخچال اورده پیشم که درستش کنم عکسش دقیقا همین بالایی هست
سیم های ورودی برق 220 ولت این مدار کدام هست
سلام دوست عزیز
در کنار رله شیشه ای که رله کمپرسور هست ، سه عدد فیش برای اتصال سه عدد سیم وجود دارد که فیش وسط برای کمپرسور است و دو تای اول و آخر برای ورودی 220 ولت که اگر اشتباه نکنم سیم کمپرسور سیاه رنگ است و پوشش عایق دارد که نسبت به سیمهای برق ورودی قابل تفکیک شده است

بالا