آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست اموزش نصب و راه اندازی کولر گازی های اسپیلت

ایمان65

کاربر
2010-04-11
7
13
دوست عزیز با موتور یخچال اشکال نداره .اگه کولر گاز داشته باشه 10 دقیقه کافیه اما اگه گاز کامل میخواد نیم ساعت .بعضی اوقات شیر گاز با حالی که بستس هم هوا میکشه اما بعد از باز کردن حتما تست کن .لوله بزرگه لوله وکیومه

alfaalarm

کاربر vip
کاربر
2010-08-11
3
7
سلام
خود نمایندگی هم از وکیوم استفاده نمی کنه !!
از همون پیچ هواگیری استفاده میکنند. میگن کولر 18 هزار را تا 18 بشمار بعد پیچ راببند. دیدم خودشونم از همین روش استفاده میکنند.___ نمایندگی LG___

"ActiveStar"

کاربر
2015-01-01
16
30
سلام
خود نمایندگی هم از وکیوم استفاده نمی کنه !!
از همون پیچ هواگیری استفاده میکنند. میگن کولر 18 هزار را تا 18 بشمار بعد پیچ راببند. دیدم خودشونم از همین روش استفاده میکنند.___ نمایندگی LG___

:85000000:خیلی خنده دار بود... عجب آدم باحالی بوده اون نصابه!
تایپیک جالبو مفیدی بود،
دوستان یه نکته ای در مورد وجود هوا در سیکل تبرید که بهش اشاره نشد این هست که O2(اکسیژن) تحت فشار مایع میشه و این مایع با گاز مبرد موجود در سیستم واکنش نشون میده و خاصیت اسیدی پیدا میکنه.بعد این اسید ایجاد شده میریزه روی روکش یا عایق سیم های نازک سیمپیچ موتور و باعث تخریب و خورندگی اون میشه و موجب اتصال سیم های سیمپیچ با یکدیگر (اتصال کوتاه) و سوختن موتور اسپلیت میشه.:nonchalance:
خیلی کم پیش میاد.

icen

کاربر vip
کاربر
2013-06-03
115
197
سلام ببخشید کسی شماره خازن روی برد کولر گازیه 30000 مدل GNR-30GW رو داره یک خازن عدسی بزرگ سبز رنگ ....اتیش گرفته و شماره مشخص نیست ...ممنون میشم کمک کنید

GULF

کاربر
2009-09-26
60
72
با سلام خدمت دوستان

من یه اسپیلت 14000 مارک General max گرفتم و نصب کردم حتی وکیوم هم انجام دادم البته با موتور یخچال ؟ (آیا این مورد داره)

الان درست خنک نمیکنه یعنی یخ نمیکنه فقط یه باد خنکی میزنه ما جنوب میشینیم و طرفای ما خیلی گرمه

البته برای اتاقی که گذاشتم L مانند هست یه چیزی حول و حوش 50 متر مربع

اصلا پرتاب باد جالبی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

الان این پست خودم رو دیدم خیلی برام جالب بود سال 2013 زدم و هیچکی جوابی براش نداشت در جوابم خودم باید بگم وکیوم کردن با موتور یخچال مورد داره علت هم اینه که فقط هوای سیستم رو تا حدودی خارج میکنه و نمیتونه رطوبت رو از سیستم بزداید به همین خاطر رطوبت موجود در سیکل تبرید ممکن یخ بزنه و باعث گرفتگی اجزایی از مسیر مثل لوله مویی بشه بهترین و ایده آل ترین حالت استفاده از پمپ وکیوم می باشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omidir
بالا