آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حل مشکلات ، بحث و تبادل نظر در مورد ویندوز 8

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
Bypass Modern UI v06 - ورود مستقیم و بدون مکث به دسکتاپ ویندوز 8 | دانلود رایگان نرم افزار

بعضی از کاربرانی که از Start Screen زیاد استفاده نمی کنند ترجیح می دهند تا بعد از لاگین کردن به حساب کاربری خود به صورت مستقیم وارد دسکتاپ شوند و دیگر Start Screen نمایش داده نشود. ابتدا از طریق رجیستری و یا تنظیمات گروپ پالیسی این کار امکانپذیر بود اما بعد از انتشار نسخه RTM ویندوز 8 مایکروسافت تمام تنظیمات مربوطه را از رجیستری و گروپ پالیسی حذف کرد!

Bypass Modern UI v06 نام ابزار رایگانی است که شما می توانید از آن برای ورود مستقیم به دسکتاپ بعد از لاگین به ویندوز استفاده کنید. برخلاف سایر ابزارهای موجود برای انجام این کار، Bypass Modern UI هیچ فایلی را تغییر نمی دهد و با استفاده از یک روش جدید باعث می شود تا دیگر Start Screen بعد از لاگین کردن نمایش داده نشود. حتی برای چند میلی ثانیه!

توضیحات :
توجه داشته باشید که ممکن است دکمه Restore به خوبی کار نکند. بنابراین قبل از استفاده از این ابزار از طریق System Restore یک نقطه بازیابی ایجاد کنید. همچنین در بیشتر موارد برای اعمال تغییرات باید بیش از یکبار کامپیوتر را Restart کنید که تعداد دفعات در قسمت Status به شما نمایش داده خواهد شد.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سیستم عامل ویندوز ۸ چندان توجه کاربران را به خود جلب نکرد!

کاربرانی که نسخه‌های پیش نمایش ویندوز ۸ را روی رایانه‌های خود نصب کرده‌اند، می‌گویند استفاده از این سیستم عامل آنها را چندان هیجان‌زده نکرده است.به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از دنیای اقتصاد، به گزارش‌هافینگتون پست، مایکروسافت با تبلیغات فراوان ویندوز ۸ را یک محصول انقلابی معرفی کرده، اما امکانات و ویژگی‌های این سیستم عامل چندان توجه کاربران را به خود جلب نکرده است. نکته مهم تلاش مایکروسافت برای جلب توجه کاربران گوشی‌های همراه و تبلت‌ها است که این روزها به سرعت در حال افزایش است، اما این تلاش ممکن است به گیج کردن کاربران و کاهش کارآیی ویندوز منجر شود و توجه کاربران قبلی به این سیستم عامل را هم کمتر کند.برخی کاربران پس از نصب ویندوز ۸ می‌گویند تغییری در سرعت بالاآمدن سیستم‌هایشان یا اجرای برنامه‌های مختلف به وجود نیامده و علاوه بر این با توجه به تغییرات بنیادین در این سیستم عامل مستلزم فراموش کردن آموخته‌های قبلی در مورد ویندوز و دریافت آموزش‌های جدید در مورد این سیستم عامل هستند.کاربران میانسال و حرفه‌ای بیم دارند که مجبور شوند زمان زیادی را صرف یاد گرفتن نحوه استفاده از ویندوز ۸ کنند و ممکن است همین مساله آنها را به طور کلی از به روز کردن ویندوزهایشان منصرف کند.ویندوز ۸ از زمان عرضه ویندوز ۹۵ تا به حال مهم‌ترین نسخه به روز شده ویندوز با بیشترین تغییرات محسوب می‌شود، اما مشخص نیست با کاهش اهمیت رایانه‌های شخصی، کاربران گوشی‌ها و تبلت‌ها به اندازه کاربران قدیمی‌تر از این سیستم عامل استقبال کنند.قرار است ویندوز ۸ یک هفته دیگر در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
آقای محمودی
هنوز که نسخه اصلیش نیومده تا روش قیمت بذارن

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
Windows 8 Manager 1.0.1 Final - مدیریت ویندوز 8 | دانلود رایگان نرم افزار

یکی از دغدغه های فعلی کاربران استفاده مفید از آن و کامل از این سیستم عامل است. ممکن است نرم افزارهای نصب شده در ان به درستی بر روی آن کار نکنند و در برخی مواقع باعث کندی و کاهش کیفیت آن شوند.تمامی امکانات موجود در Windows 8 Manager را در سمت چپ نرم افزار به راحتی مشاهده می کنید. ۷ تب در این نرم افزار تعبیه شده است که با انتخاب آنها، امکانات هر بخش بصورت جداگانه نیز قابل مشاهده خواهد بود.
به عنوان مثال با انتخاب System Information صفحه جدیدی باز می شود که در ان لیست نرم افزارها و سخت افزارهای موجود در سیستم شما لیست شده است.
دسترسی و مدیریت بخش های ویندوز از این نرم افزار کار را ساده تر کرده است. به عنوان مثال در بخش Startup Manager که در زیر بخش Optimizer قرار گرفته به شما امکان اضافه کردن و حذف کردن در Statrupویندوز را می دهد.
گزینه Customization امکان مدیریت سیستم را می دهد. پرش ها، بوت ها، مدیریت منو ها، اضافه کردن Shurtcut و غیره در این بخش قابل انجام است.
این نرم افزار بر روی نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوز ۸ به راحتی نصب می شود

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
سلام
من ویندوز 8 را نصب کردم ولی از فعالسازی اکانت اینتر نت گیج هستم یوزر وپسورد را سیو نمیکند و باید هردفعه که میخواهی به انترنت وصل بشوی یوزر و پس خود را وارد کنیم
راه حلی در این مورد دارید؟؟؟؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
در این زمینه فرقی با ویندوز 7 من ندیدم. شما چجور اکانتی دارید؟ از کجا اکانت ساختید؟ لطفا یکم در موردش توضیح بدید تا بیشتر بشه راهنمایی کرد.

اگر adsl دارید توصیه میکنم یوزر و پسوورد رو از داخل مودم بدید

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
در این زمینه فرقی با ویندوز 7 من ندیدم. شما چجور اکانتی دارید؟ از کجا اکانت ساختید؟ لطفا یکم در موردش توضیح بدید تا بیشتر بشه راهنمایی کرد.

اگر adsl دارید توصیه میکنم یوزر و پسوورد رو از داخل مودم بدید

بله قربان من adsl دارم
اولین ویندوز 8 که گرفتم این مشکل را نداشتم
ولی باتهیه پرفرونشنال این ایکن در سمت راست نمایان
برای نصب هم از اکسپلویر اینتر نت اپشن کانکتیون اد وبقیه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
من مشکلی ندارم یا ویندوزتون خراب شده یا مشکل دیگری که باید بررسی بشه لی چرا یوزر و پسوورد رو از داخل مودم نمیزنید؟ این بهترین کار هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost
بالا